Вівторок
19.03.2024
12:12
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Новий орендатор землі - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: oli4ka  
Форум » Все про село » Село і люди » Новий орендатор землі (Ваші прогнози)
Новий орендатор землі
ОДНА_ЖІНКАДата: Субота, 29.03.2008, 21:14 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
В село прийшли чужі орендатори землі. За моїми даними близько 50 селян віддають свої паї орендатору із с.Селище Корсунь-Шевченківського району. На мою думку це може призвести до розвалу господарства. Результати будуть невтішні. Прикладом може служити господарство с. Василькова. Коли їдеш на Шполу у Василькові видно пусті ферми з вибитими вікнами. З іншої сторони це конкурент, який заставить засновників господарства платити за паї не менше нових орендаторів.
То що принесуть нові орендатори в село? Яка Ваша думка, шановні форумчани.


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
МіхаличДата: Неділя, 30.03.2008, 18:25 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Поживемо-побачимо. А у нашому господарстві усі ферми забиті? Здорова конкуренція тільки плюс для селян.
Інша справа, що вслід 50 селянам будуть кричати-ганьба, зрадники...
Орендатори більше року не протримаються, їх виживуть із села. Бо це ІСКРЕНЕ!!!!


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Неділя, 30.03.2008, 19:30 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Корови, телята, свині і гуси є.
От тільки що робитимуть т,і хто віддав в оренду паї новому орендатору і коли (на Ваш погляд більше року не протримаються) цей орендатор їх покине, а старий не візьме. Що буде? Тут палиця з двома кінцями. Я свій пай не віддала, бо його в мене нема.


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
МіхаличДата: Понеділок, 31.03.2008, 02:20 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
"Святе місце пустим не буває." Прийдуть інші...
В клубі я такого не скажу, бо закидають камінням за таку крамолу.
А пай свій віддав би. Чим більше господарів, тим більше шансів найти пристойний заробіток.
.... а старий не візьме."---Вони втратять 200кг пшениці, жменю соломи, літру олії, право виписати автобус на весілля, машину на похорони.

Після написаного, я передумав віддавати свій пай. Від таких матеріальних збитків буде важкувато ставати на ноги.
Щиро кажучи, мені "до вуха" прізвище пана. Цікава лише його форма господарювання і мій матеріальний здобуток від праці на нього...


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Понеділок, 31.03.2008, 10:22 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
То кому Ви передумали віддавати пай?
А що там у клубі на зборах власників?


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
александрДата: Вівторок, 01.04.2008, 14:37 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
:'( Треба більше поважати свій колектив.

Повідомлення відредагував александр - Вівторок, 01.04.2008, 14:46
 
iskrinaДата: Вівторок, 01.04.2008, 17:42 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
александр, до кого Ви звертаєтесь?
 
МіхаличДата: Середа, 02.04.2008, 01:05 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
:'( Треба більше поважати свій колектив - писав Олександр.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Де, хто, кого образив? Де про колектив написано зневажливо?
Для початку потрібно звільнити свої думки від переляку, потім спробувати пофантазувати
про деякі події, що відбуваються у нашому селі.
До речі, особисто я пай не віддам, тому, що договір написаний не так як мені хотілось би.
Є деякі нюанси.
Але я незадоволений тим, як розраховуються за пай наші керівники. І говорю це відкрито.
"Колектив"- Ви мали на увазі керівників? Простих робітників?
Продовжіть свою думку, обгрунтуйте написане.
Можете вмовити мене, що наші керівники найкращі, але благаю, не заставляйте на них молитись!!!!
Коли молотить три комбайни, а 15 пастухів сторожують, коли крадуть солярку щоб поміняти на горілку,
то не за повагу повинні говорити, а за реорганізацію форми господарювання.
Тоді зменшаться затрати, я на пай отримаю 500кг зерна, 5 жмень соломи і т. д.
Перший встану на зборах і скажу спасибі керівництву за підняття нашого добробуту.


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
СІАДата: Середа, 02.04.2008, 19:39 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Міхалич,
згодна на всі 100%.
Колись давно (1995-1997 рр.) до нас в гості приїжджав родич, з такого ж села, як і Іскрене.
На той час зарплата доярки в нашому КСП була 120 грн, тракториста - 150, шофера - 130 грн. в місяць (де в кого зарплата не перевищувала 45-60грн.) , яку при тому не давали на руки. До того ж і штрафи були не малі (за крадіжки сільгосп.продукції).
Так от про що я. Родич був шокований.
В той самий час зарплата в його КСП була такою:
- доярка отримувала - 400-600грн.
- тракторист - 500-600грн.
- шофер - 400-500грн.
Принцип стягнення штрафу в КСП "Іскрене" - спіймали колгоспника з мішком буряків, відібрали в нього той мішок, і штраф припаяли в десятикратному розмірі. І що далі?? А далі цей же колгоспник намагається красти ще більше, щоб штраф перекрити. А таких - сотні. Крали, як могли: хто відром носив, хто мішками, а хто і машинами. Люди самі собі платили зарплату. help

В колгоспі Родича була зовсім друга специфіка. Якщо спіймали колгоспника з мішком буряків, в нього не забирали той мішок. Вранці колгоспник прокидається, а в нього під ворітьми лежить два прицепи буряка - в рахунок оплати праці. Вкрав колгоспник мішок соломи - на ранок прокидається, а в нього під ворітьми три ПТС-и соломи - в рахунок зарплати. І так з любою сільгосп.продукцією.
І ось тоді працівник думає, а чи варто красти з такою зарплатою?? Ніби ж всього і вистачає!! І що йому тепер робити з тією купою соломи?? А вкінці місяця замість зарплати - ордер на сільгосп.продукцію! deal

При таких методах управління - і працівники з віддачею працюють, і ніхто нікому не заздрить, і стоять всі на одному рівні.

А в нас в колгоспі - мати анархія. Один краде мішком - його вичитують, як ворога народу, а інший возить грузовою машиною, і всі роблять вигляд, що ніхто нічого не побачив.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.

Повідомлення відредагував СІА - Середа, 02.04.2008, 19:44
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Четвер, 03.04.2008, 09:20 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Якщо селянам не доплачували, так як в селі вашого родича, то де ділася різниця?
А може і не було можливості платити більше? Адже не можна з'їсти 2 котлети, коли в мисці одна.


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
СІАДата: Четвер, 03.04.2008, 14:23 | Повідомлення # 11
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
ОДНА_ЖІНКА,
Різницю розтягли наліво і направо.
А в те, що небуло можливості платити - не вірю.
Якщо у робітників є можливість працювати фізично, то і в керівників повинна бути можливість платити.
От ви пишете - не було можливості. А Ви самі працювали в колгоспі села Іскрене?? Попрацюйте там декілька років, а потім поясніть дітям, що ви не можете нагодувати, вдягти їх і взути, бо поки що нема можливості... І так буде повторюватись із року в рік.
Згодна... не в одязі щастя. А от якщо випадково захворіти, що тоді робити, кому говорити, що я не хочу лікуватись, бо не платять зарплату??А якщо і платять, то її вистачить доїхати до лікарні і не більше.

Дурня це все. Не хочу розвивати цю тему.
Ми тут всі розумні сидимо, бо не працювали (чи вже не працюємо) в рідному колгоспі. angry
І не варто виступати в ролі захисника сільського керівництва, йому це не потрібно навіть в цілях загального розвитку.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.

Повідомлення відредагував СІА - Четвер, 03.04.2008, 14:26
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Четвер, 03.04.2008, 15:05 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Мені в школі казали вчителі: - "Вчися моя дитино. Як не будеш добре вчитися, то будеш важко працювати". Чомусь ніхто не лякав колгоспом, селом але всі прекрасно розуміли - якщо залишишся в селі, будеш важко працювати.
В селі праця ненормована і низькооплачувана. Але про це в іншій темі пише Iskrina і Міхалич.
Ми ж говоримо про нового орендатора.


Хто гупає, тому не відчиняють!

Повідомлення відредагував ОДНА_ЖІНКА - Четвер, 03.04.2008, 15:08
 
СІАДата: Четвер, 03.04.2008, 19:18 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
ОДНА_ЖІНКА,
тема була інша, але все, про що писалось вище - взяємопов"язане.

А стосовно того, що потрібно добре вчитися, щоб потім тяжко не працювати, то в наш час вже і це суттєво не змінює становище. Я знаю молодь, яка гарно вчилась в школі, а в батьків не було можливості далі вивчити своїх дітей.
Коротше кажучи, якщо хочеш чогось досягти в цьому житті без потуг в нинішній час - потрібно буди дитиною багатих батьків.

Про орендаторів!
Новий, старий, розумний, не дуже - все це відносне поняття. Якщо сам про себе не подбаєш - ніхто про тебе не подбає. Кожен новоспечений "господар" переслідує власну корисну ціль.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.

Повідомлення відредагував СІА - Четвер, 03.04.2008, 19:18
 
iskrinaДата: Четвер, 03.04.2008, 20:42 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
СІА, дякую. Ви підказали чудову тему у розділ про школу: "Що забезпечить успіх після закінчення школи".

А ми тут обговорюємо тему орендаторів, що підняла ОДНА_ЖІНКА.

 
СІАДата: П'ятниця, 04.04.2008, 14:58 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
iskrina,
smile ніби-то і не підказувала. Так, слово за слово, і з"явилась нова тема!!
Дакую Вам, iskrina, за те що створили такий сайт, де можна розвивати свої думки, може навіть нікому і не потрібні!!


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Субота, 05.04.2008, 11:00 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Щось тільки одне вихваляння один-одного.
Ви нічого не сказали мені про нового орендатора. Ваше ставлення до нього?
Ось коли суд буде з відведення землі і переділу майна, ось тоді вже непереливки будуть, а мені побазікати.
А коли почнуть скирти один одному палити, і т. д. і т. п., то взагалі killed . А в сосідніх селах уже все це є. Чи не так? wacko


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
ЮристДата: Субота, 05.04.2008, 21:04 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Яка мудра людина " Одна жінка ," Ви вдумайтесь:
Про орендаторів!
Новий, старий, розумний, не дуже - все це відносне поняття. Якщо сам про себе не подбаєш - ніхто про тебе не подбає. Кожен новоспечений "господар" переслідує власну корисну ціль.

З цього приводу анекдот.
Їдуть "орендатори круті" в село Мерсом, порядок наводить, справедливість відновлювати, бо голова мало на паї дає. Сільський дід в цей час конячкою обочиною їде. Зазівались хлопці та й врізались в підводу. Коняка і дід полетіли в канаву, а підвода розлетілась на тріски. Лежить дід в канаві і мріє: "Вдарили мене на обочині в задок круті, значить вилікують безкоштовно, нові зуби вставлять, гарбу нову куплять, коняку молодшу дадуть, бабі намисто ..." Тут виходить з машини хлопець бритоголовий. Підійшов до коня і доповідає шефу, який в машині сидить, про те, що кінь поранений. Команда з машини: "Прістреліть". Надів крутий мовчки глушника, клац і коня нема. Команда з машини: "Посмотрі, што з дедушкой". Підійшов навів глушника на діда і питає: "Ну как себя чувствуєте дедушка". Побачив дід дуло пістолета з глушником тай каже: "Ти знаєш синок, краще ніж до аварії."
Я не проживаю в селі Іскрене, хоча там навчався і виріс. Рідні в мене в селі немає. Але мені боляче, що оті "круті " не їдуть в с. Кримки, чи с. Антонівку, чи в той же Васильків, де вже нічого немає, як і немає вже дураків. Звісно ж їдуть в с. Іскрене, де міцна база, де є що поцупити. Ох, земляки дивіться, щоб Ви себе не відчули "...краще ніж до аварії."
Я знаю що таке рейдерство і його наслідки. Вас куплять за 50 тисяч грн., а Ваше майно металоломом продадуть за 500000 грн. От і всі блага. І тоді дійсно не буде де зробити і домовини, як приміром в тих селах, що я назвав.
А тепер відповідь "Одній жінці ."
То що принесуть нові орендатори в село? Яка Ваша думка, шановні форумчани.
Будете себе відчувати краще ніж до аварії !


Слава Україні!
 
МіхаличДата: Неділя, 06.04.2008, 06:20 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Тяжкі часи настали, рейдери вже до Іскрено прийшли! Та наші (рейдери) поб'ють чужих - це геть без сумніву!

То що принесуть нові орендатори в село? Яка Ваша думка, шановні форумчани.
Глушники нашому керівництву(вони не знають, що в наших свої є).
Найцікавіше, що весілля тільки призначено, а ми вже ховаємо наречену.
Я за конкуренцію і право вибору. А коли націлено два пістолети, то тяжко вибирати, про наслідки можна тільки помріяти,
а подальший розвиток подій знають тільки власники тих пістолетів.

Яка мудра людина " Одна жінка " Ви вдумайтесь !
Про орендаторів!
Новий, старий, розумний, не дуже - все це відносне поняття. Якщо сам про себе не подбаєш - ніхто про тебе не подбає. Кожен новоспечений "господар" переслідує власну корисну ціль.
Шановний Юрист, це говорила СІА і я з нею згоден. Кожний переслідує "власну корисну ціль", методи тільки різні.
І вся ця розмова дурня, не менш як гадання на картах. Ніхто конкретно не розповів з чим ідуть до нас орендатори (чи покупці), один переляк про спалені скирти,
бритоголове нашестя?
Це вже стає модно. Розділена Україна, тепер Іскрене. Де факти, а не прогнози? Може краще закрити цю тему? Про орендаторів не взнали нічого, страху на себе нагнали.
"Нам ще буде потрібно приїздити до Іскрено"- на цьому грунтуються думки багатьох.
На форумі є керівники господарства (або їхні діти), яким навіть не цікаво зробити маленький аналіз подій. Дати грунтовну відповідь.
А навіщо? Вони виграють по любому. Ми можемо сперечатись до піни в роті, толку мало, тим більше практично всі далекі від колгоспу.
Це моя особиста думка. Я не намагаюсь комусь сподобатись, або когось розізлити.


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.

Повідомлення відредагував Міхалич - Неділя, 06.04.2008, 06:22
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Неділя, 06.04.2008, 09:55 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Юрист цікавий анекдот. Я в селі таких не чую. Інформації немає.
Для чого прикривати тему? Мені тут так подобається! Я як риба у воді.
Мені тут у селі видніше, а Вам десь там, мабуть цікаво що я бачу?
Жалко, що думки засновників тут не чути. Мабуть Міхалич правий. Для чого людям пояснювати що робиться. Буде так як буде.
Чула що в селищанського орендатора є покровитель в столиці. Це може бути серйозно, а не "Одна жінка" сказала.


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
ЮристДата: Неділя, 06.04.2008, 20:46 | Повідомлення # 20
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Погоджуюсь з Міхаличем, але не в усьому. Наприклад Це вже стає модно. Розділена Україна, тепер Іскрене. Де факти, а не прогнози? Факти в селах, які я назвав. Можу добавити ще з десяток, поїдьте і подивіться. Там не те, що жмені зерна ніхто не дасть, там вкрасти немає чого, бо поля немає чим засіяти і люди, щоб нажати люцерни їдуть за 15 км в інші села де є міцні господарства, а все починалось з обіцянок. І зараз рай обіцяють, а закінчиться тим, що буде "краще ніж до аварії ", отут я впевнений на всі 100 і час покаже, бо прикладів цьому безліч. Зрозумійте, що не земля потрібна цим хватунам, а саме господарство. Чогось в Товмачі 400 га заросло і нікому не потрібна та земля і ніхто не їде і нічого не обіцяє, бо нема господарства - немає що рвануть от і ввесь фокус. Але наші люди вірять в усе, що завгодно, тільки не в себе і не в свої сили. Не погоджуюсь з "Однією жінкою." Люди повинні знати, що їх чекає і звісно ж їм треба це пояснювати. Ви подивіться скільки сахзаводів вирізано, обіцянки були: "новий інвестор, нові технології, новий імпульс та грошові потоки" - рай і за 100 тисяч взяли, а вирізали на 1,5 мільйона грн. Підйом шаленний, причому при мінімальному контролі держави, навіть нафтовим магнатам такий процент прибутків в короткий строк і не снився. В Шполянському районі повно землі гуляє, але вона нікому не потрібна, так як і не потрібна буде в с. Іскрене через рік - два, якщо розвалять господарство. Я не захищаю місцеве керівництво. В селян є досить механізмів впливу на керівників села, бо господарство колективне. Приміром в Шполі кондитерську фабрику "інвестори" ріжуть на металолом і плювати вони хотіли на всіх нас, бо вони власники пакету от і все. Але ж пакет їм вручили ми самі, причому за копійки (під обіцянки-цяцянки). Недарма є поговірка: "Чого Іван бідний - бо дурний, а чого дурний - бо бідний."

Слава Україні!
 
iskrinaДата: Неділя, 06.04.2008, 22:05 | Повідомлення # 21
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Шановний Юрист. Допоможіть нам скинути на форум статтю із "Шполянських вістей" про оренду в Іскреному. Одна жінка казала, що така стаття була.
 
atisДата: Понеділок, 07.04.2008, 10:08 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Quote (Юрист)
в с. Іскрене, де міцна база, де є що поцупити.

Я б не назвав те, що є зараз "міцною базою". Зараз користуються і добивають те, що було придбано вже ну ду-уже давно.
Цікаво, який взагалі вибір? Продовжувати животіти як зараз: добивати залишки техніки, зношувати вже повністю обладнання, спостерігати як молодь після школи просто зникає із села, а залишаються працювати часто вже ті, хто не бачить перспектив в житті, або їм вони просто не потрібні (є пляшка - день пройшов недаремно). Чи зв'язатися з новими орендарями? Може краще буде, може й гірше (є куди?), але в мене ілюзій, що найближчими роками щось зміниться на краще, немає. Потрібно міняти повністю державну політику, а не інвесторів.
 
СІАДата: Понеділок, 07.04.2008, 14:39 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Статтю із "Шполянських вістей" читала. Немає там нічого цікавого. Гарний набір речень, щоб розчулити селян.
Порадувало те, що цю газету ніколи не виписували, а тут вона з"явилась зовсім безкоштовно в поштовій скринці. Меркетинг - двигун торгівлі smile .

Хочу сказати, що згодна з atis,Міхалич, Потрібно міняти повністю державну політику, а не інвесторів. , Ми можемо сперечатись до піни в роті, толку мало, тим більше практично всі далекі від колгоспу.. Словом справі не допомогти.
А діяти практично - в нас немає змоги. Однодумців мало, і дійсно, нав"язуватись - немає сенсу.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.

Повідомлення відредагував СІА - Понеділок, 07.04.2008, 14:40
 
ЮристДата: Вівторок, 08.04.2008, 20:22 | Повідомлення # 24
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Для Атіса Потрібно міняти повністю державну політику, а не інвесторів.
Міняти можна те, що є, а міняти державну політику не можна, бо її немає. Село залишилось сам на сам. Навпаки політика держави відсутня, а власники енергоносіїв, Ви їх всіх знаєте і вся Україна знає, диктують умови селу. Згадайте, коли піднімаються ціни на пальне, - коли треба сіяти, чи збирати от і вся політика. А згадайте коли падають ціни на зерно - правильно, коли зібрали врожай і селяни починають його продавати, або ростуть ціни на зерно - коли його сіяти треба. Таким чином посіяли, вбрали і старцями залишились. Нафтотрейдери та зернотрейдери мають на таких коливаннях мільярдні прибутки. А держава, як бідна мачуха, споглядає як розправляються з її дітьми. Надіюсь, що Юля Т. покладе і цьому край. Ось тоді може з'явитися державна політика відносно села.


Слава Україні!
 
atisДата: Четвер, 10.04.2008, 16:50 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Чому село в такому стані? Великою мірою тому що свого часу при політиці державних закупівель, 90-ті, держава була нездатна заплатити за те ж зерно ціну, яка б дала змогу селу як мінімум не загнутися. Тоді як зараз доводиться купувати білоруське та казахське борошно в кілька разів дорожче ніж в Україні -- так, "кинули" самих себе тепер годуємо інших.. Тут просто невистачає в потрібній кількості, поля гуляють, а де ще працюють, то лише на благо невеликої кількості "царьків", які відмазуються подачками селянам. Звичайно, так не всюди, є господарства де працюють і платять, от тільки таких мало.
 
ТолянДата: П'ятниця, 06.06.2008, 15:16 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
А ви хоча б знаєте справжне становище в Україні? Мільйони тонн зерна (нашого) так і не дочекалося вивозу за кордон, а в державі дорожчає хліб, борошно... І де люди справедливість?

Все буде добре - бо все тільки починається!!!
Ми за справедливість!
 
МіхаличДата: Субота, 07.06.2008, 02:30 | Повідомлення # 27
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
А ви хоча б знаєте справжне становище в Україні?

А що,Ви можете цим похвалитись?Знати-це одне,а вміти аналізувати події-зовсім інше.
цитати:
" Квоты - насыщение внутреннего рынка, но растет мировая цена и все равно тянет за собой внутреннюю.
Отмена квот - мировая цена падает, по идее должна упасть и внутренняя, но есть большая угроза дефицита,
т.к. трейдеры скупят зерно и продадут за границу"

А вы считаете, что вам достался батон из зерна, запрещенного к экспорту?.... Наивный, мне вас жаль. Ибо то, что запретили экспортировать, просто сгнило в портах и на элеваторах. В итоге, кстати, и фермеры пострадали: ибо с закрытием экспорта никто у них не хотел выкупать то, что они выставили на продажу. Грубо говоря, производителей зерна поставили "в позу": или продаешь государству за копейки или никому вообще не продаешь (ой, не дай бог собакам-трейдерам продашь за дороже!).


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
iskrinaДата: П'ятниця, 01.08.2008, 13:22 | Повідомлення # 28
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Зановники вирішили дати на пай по одній тоні пшениці. Що це означає?
 
atisДата: П'ятниця, 01.08.2008, 14:07 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Quote (iskrina)
Зановники вирішили дати на пай по одній тоні пшениці. Що це означає?

Конкуренція рухома сила добробуту. smile

Цікаво, це в цьому році вони так розбагатіли, чи просто, нарешті відчули дихання в потилицю і ризик втратити значно більше. Чому не могли стільки дати до появи "нових орендаторів"?

 
iskrinaДата: Субота, 02.08.2008, 11:12 | Повідомлення # 30
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
atis, але ж ще "нового орендатора" немає. Та й чи з'явиться взагалі?
 
Форум » Все про село » Село і люди » Новий орендатор землі (Ваші прогнози)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz