Вівторок
19.03.2024
11:43
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Перспектива у села є - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: oli4ka  
Форум » Все про село » Село і люди » Перспектива у села є (Є надія, що село процвітатиме)
Перспектива у села є
iskrinaДата: Понеділок, 07.01.2008, 20:15 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
В майбутньому наше село може перетворитися в красиве поселення міського типу. Провести газ і збудувати пару переробних підприємств, щоб забезпечити роботою всих жителів села. Дороги вже є. Транспорт може придбати все більше людей. Ще потрібно провести водопровід і каналізацію (індивідуальну). Ось тоді можна буде говорити про перспективність сільського життя. А що думають місцеві жителі?
 
АврораДата: Понеділок, 07.01.2008, 20:19 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 63
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
В майбутньому сіл не буде. Будуть містечка. Але історію треба знати![color=green]

Мрії мають бути з каменя, а плани з піску
 
galanetДата: Понеділок, 07.01.2008, 21:19 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Я думаю, що міста, які знаходяться біля села Іскрене просто не дадуть йому перетворитись на селище хоча б міського типу.
 
wogДата: Вівторок, 08.01.2008, 01:20 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Quote (Аврора)
Я думаю, що міста, які знаходяться біля села Іскрене просто не дадуть йому перетворитись на селище хоча б міського типу.

Мені чому це також здається


Alya Shpola
 
atisДата: Середа, 09.01.2008, 11:42 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Quote (iskrina)
В майбутньому наше село може перетворитися в красиве поселення міського типу.

Навряд, враховуючи те, що люди звідси тікають, а те, що дехто зможе побудувати собі двох-трьохповерхові будиночки не зробить Іскрене "поселенням міського типу".
Quote (iskrina)
Провести газ і збудувати пару переробних підприємств

Це може буде в тільки в ду-уже далекому майбутньому. Але для кого?
Quote (iskrina)
Дороги вже є

Ага, особливо на дамбі, де викопали танки, і чомусь відновлювати дорогу ніхто не спішить.
Quote (iskrina)
провести водопровід і каналізацію (індивідуальну)

no coment.

Принаймні на найближче десятиріччя перспектив -- 0. Я не песиміст, просто -- реаліст, змінитись може щось тільки якщо прийдуть звідкілясь справжні інвестори, які насправді працюватимуть. А так...

 
iskrinaДата: Середа, 09.01.2008, 21:50 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Щодо інвесторів, то надії немає. Хто буде вкладати гроші, в те, що не приносить доходу. Можна наприклад вирощувати на 100 га полуницю і переробляти її. А які сади колись були у нас! Але все потрібно переробляти в селі. Адже найбільші доходи у всьому світі дає переробка с/г продукції.
Щодо двохповерхових будинків, то в селі вони не потрібні. Ближче до землі - завжди було правилом селян. Потрібно, щоб молодим жителям села виділялись кредити, за якими будівельні приватні компанії збудують те, що заказує молода сім'я. Село повинне бути компактним.
 
galanetДата: Четвер, 10.01.2008, 18:45 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Чесно скажу, що жити в селі не хотіла б, бо там перспективи не має... Хто з молодих сімей буде брати кредит на те, щоб збудуватись в селі? Зараз всі беруть кредити на житло в місті!
Сади дійсно колись були дуже гарні, я пам'ятаю як на літніх канікулах збирали там для колгоспу аличу!
 
iskrinaДата: П'ятниця, 11.01.2008, 15:39 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
В кінці листопада в "Сільських вістях" надрукована стаття в якій Іван Михайлович Брусліновський вірить у майбутнє села. http://silskivisti.kiev.ua/7_131/102.HTM
 
atisДата: Субота, 12.01.2008, 12:20 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Підтримувати? В чому? Колись читав цю статтю в газеті. Є там пара моментів по яким склалося враження що авторам з Києва видніше чим живе Іскрене, ніж нам тут.
 
iskrinaДата: Субота, 12.01.2008, 16:27 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
У кожного своє особисте враження. Якщо не секрет, поділіться з нами. Для того і існує цей форум.
 
ОДНА_ЖІНКАДата: П'ятниця, 29.02.2008, 23:36 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Чула що місцевий підприємець хоче оплачувати для школи Інтернет. Ось тільки хто він цей сміливець? Можливо хтось його знає?

Хто гупає, тому не відчиняють!
 
AlexДата: Вівторок, 04.03.2008, 23:31 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Я думаю, що буде в села майбутнє тільки за однієї умови: якщо в селі зміниться керівництво. Я дуже люблю своє село, мені тяжко було покидати його, але й залишатися сенсу не було. В мене є велика мрія повернутися назад, все-таки дуже мальовничий куточок.

Alex
 
СІАДата: Середа, 05.03.2008, 13:31 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Прочитала все вище сказане і добавлю трішки від себе.
Якби в нашому селі була якась перспектива, то молодь так інтенсивно не виїжджала б шукати довгого "рубля". І ми б не сиділи в цьому форумі, а копирсалися б в землі, щоб з голоду не померти. Говорити про "майбутнє" - не мішки на плечах носити. Ми всі зараз любимо своє село, живучи від нього за сотні кілометрів... А приїжджаючи туди на день-два, розуміємо, що там повна безвихідь... Мені довелось попрацювати в колгоспі п"ять років. Викинуті на вітер роки. І не в керівництві справа, а в безхребетності самих людей. На язик усі гострі, всім дають характеристики, а на зборах села сидять, як миші і з усим згоджуються.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
iskrinaДата: Середа, 05.03.2008, 16:07 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
СІА, а може Ви попали жити в селі в такий час. Можливо сьогодні вже не так? А в майбутньому буде ще краще?
А щодо "мишей", то це менталітет радянського колгоспника-селянина. Він же завтра (і не тільки) буде тягнути додому щось з поля, ферми, тощо і його можуть впіймати. Коли він буде на зборах "мишкою," його посварять словами і відпустять. А коли він буде на зборах тигром ?
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Четвер, 06.03.2008, 15:58 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Коли буде тигром, то по тигрячому і скокають. Причому всі селяни будуть проти такого тигра. Цю філософію я добре засвоїла.

Хто гупає, тому не відчиняють!
 
AlexДата: Четвер, 06.03.2008, 21:55 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Я бував в таких селах, де люди займаються сільським господарством і мають на цьому непогані гроші. Є парки не гірші, ніж в Києві, лазні, щоб попарити кісточки після роботи, газ і водопровід, в школах інтернет, маршрутки ходять через села. Селяни мають змогу відпочити на морі влітку. В цьому велика заслуга керівництва. Села ці не Київської області, а Чернігівської, Черкаської, Вінницької областей. Так, я згоден з вами, СІА, дещо залежить від самих людей. Але повинен бути і керівник такий, щоб ішов назустріч людям. Зробив так, щоб молодь не тікала в місто і поважала його.

Alex
 
СІАДата: П'ятниця, 07.03.2008, 16:13 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
iskrina,
Я не можу сказати, що за 6 років, яких я не живу в селі, щось змінилося в кращу сторону. Невже Ви вважаєте, що правильно тягати з ферми "щось", аби прожити? Коли в селі будуть працювати на нормальну зарплатню, котру виплачуватимуть кожного місяця?? А якщо людина не вміє "тягнути щось", то що, їй та її сім"ї з голоду помирати?? Це не вихід із становища і не правильна політика. dry


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
iskrinaДата: П'ятниця, 07.03.2008, 22:14 | Повідомлення # 18
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Ясно, що я проти крадіжок.
Мабуть кожна людина хотіла б добре заробляти, щоб не примушувати себе робити щось протизаконне. Всі хочуть спати спокійно.
Але сьогодні в сільському господарстві праця оцініється на дуже низькому рівні. Звідси і рівень життя сільських людей нижчий за міський, де платня за таку ж виконану роботу вища. Сільські люди товари купляють дорожче, ніж міські і це ще один з факторів нижчого рівня життя на селі. А таких факторів багато.
Ось чому я думаю що села поступово або перетворяться в містечка, або зникнуть. Для Іскреного краще - перше.Принаймні я так хочу!
 
МіхаличДата: Понеділок, 17.03.2008, 04:23 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Тут говорилось за "Сільські вісті". На мій погляд, стаття сирувата навіть для такої дешевої газети. За керівництво мовчу. Це проблема самих селян, а не моя.
В статті нема ні цікавого матеріалу, ні запалу. Туманно описано звідки ми прийшли, ще туманніше куди йдемо...


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
iskrinaДата: Субота, 22.03.2008, 15:37 | Повідомлення # 20
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Але ж статті пишуть на замовлення. Посилається кореспондент у село із завданням: наприклад описати досвід роботи господарства, за показниками одного з кращих в районі. От і все. В кореспондента є робота. І у нас є про що поговорити. Інший приклад: господарство села розвалене, виник конфлікт за рештки матеріальних засобів і землю. Тоді теж посилають кореспондента. Там уже інша історія, та інша робота.
 
ОДНА_ЖІНКАДата: П'ятниця, 28.03.2008, 20:40 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Ось тепер, коли з'явиться новий орендатор землі, почнеться нова історія села. То яка вона буде?

Хто гупає, тому не відчиняють!
 
всезнайкаДата: Субота, 03.05.2008, 21:59 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Я думаю, щоб говорити щось про наше село і про його керівництво потрібно тут жити постійно, а не бути гостем. і розказувати про нього на відстані. Є ще набагото гірші села ніж наше, в яких навіть шкіл немає.
а всім відомо, що поки є школа , поки є й село. А орендатор землі історію села змінити не зможе, змінити можна хіба що життя селян.
 
СІАДата: Понеділок, 05.05.2008, 14:07 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
всезнайка,
Quote (всезнайка)
Я думаю, щоб говорити щось про наше село і про його керівництво потрібно тут жити постійно, а не бути гостем. і розказувати про нього на відстані

А Ви не думали, що ті люди які зараз тут на форумі "гості", жили і працювали в цьому селі?? Тому і розказують про нього на відстані, бо вже пожили в селі і знають хто, навіщо, як і чим дихає...
По манерам написання можна зрозуміти, що Ви на відстані руки від керівництва... shades


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
всезнайкаДата: Вівторок, 06.05.2008, 17:30 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
В тому то і справа, що працювали. І наступне запитання : скільки попрацювали рік чи два? І ще раз повторюю, щоб писати про сьогодення треба тут жити і працювати , не слухати те, що сказала одна жінка.
 
iskrinaДата: Вівторок, 06.05.2008, 17:50 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (всезнайка)
І ще раз повторюю, щоб писати про сьогодення треба тут жити і працювати

То чому ж шановна всезнайка не пише про сьогодення села? Нас цікавить усе, що відбувається в нашому рідному куточку.
Адже наше село любе не тільки тим хто там проживає, а й тим хто там народився. Пишіть про людей праці, про школу, про маленьких і стареньких. Про всих. .Дякуємо, що Ви зареєструвались на форумі.

 
всезнайкаДата: Вівторок, 06.05.2008, 18:26 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Що вас конкретно цікавить?
Люди готуються до святкування Дня Перемоги. Прийдемо до пам'ятника воїнам, які загинули визволяючи наше село. На мою думку це велике свято. Чула, що у Будинку культури буде концерт.
В суботу 10 травня в школі буде зустріч випускників, які закінчили школу 50 років тому. Серед цих випускників і моя тьотя.
 
iskrinaДата: П'ятниця, 09.05.2008, 11:27 | Повідомлення # 27
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Вітаю земляків з великим св'ятом Днем Перемоги!
Шановна добродійко всезнайка, розкажіть нам як пройшло св'ято. Хто прибув на зустріч випускників? Бажано прізвища та імена назвати. Хай залишиться для історії.
 
АнгелДата: Понеділок, 26.05.2008, 16:48 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Quote (iskrina)
СІА, а може Ви попали жити в селі в такий час

Знаєте, я думаю, що який би це не був час - всерівно ніяких значних змін на краще немає. На щасливе майбутнє в селі ніхто не розраховує, та ще й до того ж в нашому!


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
iskrinaДата: Понеділок, 26.05.2008, 20:37 | Повідомлення # 29
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
Ангел, а як же Ваш девіз? Поясніть що це за все? biggrin
 
іскряночкаДата: Понеділок, 26.05.2008, 21:00 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Люди, ну чому ви так погано відзиваєтеся про наше село. Подивіться, яке воно прекрасне, які в ньому гарні люди. а дітки розумні і виховані. Та воно ж найкраще в світі . Нехай не все в нас ідеально, але ж будьте патріотами свого села, любіть його. А яка природа, а цей ставок, а лебеді на нім. І коли на все це дивишся, то забуваєш про всі свої проблеми і негаразди. і я щаслива. що живу в своєму селі. А назва села ІСКРЕНЕ, та кращої і не придумаєш.
 
Форум » Все про село » Село і люди » Перспектива у села є (Є надія, що село процвітатиме)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz