П'ятниця
03.05.2024
01:42
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Якби я став керівником села то я б... - Сторінка 2 - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: oli4ka  
Форум » Все про село » Село і люди » Якби я став керівником села то я б... (Пишемо свої пропозиції!!!)
Якби я став керівником села то я б...
PavloДата: Вівторок, 07.04.2009, 10:14 | Повідомлення # 31
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я пам*ятаю, як на нашому куткі стільки було приїжджих.. Ото так гралися!!! Я так чекав літа, щоб поїхати в село!!!
 
denis-vanvДата: Субота, 11.04.2009, 15:01 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
Quote
А влітку багато приїжджих дітей, юнаків?

Раніше було багато, а зараз майже не приїжають.
 
PavloДата: Субота, 11.04.2009, 17:32 | Повідомлення # 33
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А яка причина?
 
denis-vanvДата: Субота, 11.04.2009, 21:38 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
Ну до моїх сусідів приїжали онуки. одні з Києва, інші з Сум. А тепер сосіди переїхали до Києва, ну тепер нема до кого приїжати.(простий приклад, і таких багато)
 
ДепутатДата: Неділя, 12.04.2009, 09:14 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
а суботник в селі був ?, околиці, місця відпочинку, стадіон, навколо бару придбали ?, до паски слід всю нечисть вивезти ...

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
СІАДата: Неділя, 12.04.2009, 10:33 | Повідомлення # 36
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Доброго дня, пани-форумчани!
Прочитала всі побажання стосовно благоустрою села і маю теж певні міркування.
Методи покращення сільського добробуту:

1. Припинити пиятництво в селі штрафами або примусовими роботами, щоб у п"яниць не було вибору, тобто - або-або! Всі карти в руках Голови села! (Згадую покійного Костянтина Михайловича... Як там не було, якої там про нього думки не були люди, а я його поважала, як голову села! Приклад: Паска на носі, чи травневі свята - проїхав під кожним двором, поставив ультиматум: "Або відремонтуй, пофарбуй тин, прибери в дворі, повикошуй АМБРОЗІЮ - і ти вільний (бо села не маєш права позорити), або - штраф і "Я сам приїду і трісками тин тобі поремонтую"!) При тому встановлював термін!

2. Суботники - прибирання парків, придорожніх обочин села і т.п.. Так... примусити селянина відпрацювати фізично на благо села не завжди вийде, бо у кожного є на це своя думка, та і свої домашні клопоти. А от п"яниці можуть!!! Маєш час і гроші тинятися з бутилкою та дебошами днями - май гроші на штраф, або відпрацьовуй, в крайньому випадку - 7-15 суток відпрацюєш в районній міліціі, в цілях вберегти від даної особи сільських жителів. Не потрібно давати можливість п"яницям почувати себе в своїй тарілці, чим більший тиск на них, тим більше будуть боятися пити. Потрібно проводити сільські збори, на котрі викликати всіх сільських п"яниць і привселюдно ставити ії перед вибором: АБО-АБО...

3. Ремонт клубу! Боїтеся, що зібрані кошти можуть не дійти до ремонту? Створіть збори, обговоріть - скільки коштів потрібно, щоб побілити стіни, покрасити пол, колони, панелі, складіть список, складіться цими коштами під підпис, закупіть необхідну кількість інвентарю і вперед! В клуб буде приємно зайти молоді, а Голові села буде соромно, що не знайшов коштів для приміщення, в якому можна "робити гроші", зробивши платним вхід на дискотеку. Зробите ремонт за свої кошти - про платний вхід не може бути і мови (звичайно, для тих людей, котрі цей ремонт втілили в життя)! Я згодна вкласти в ремонт клубу частку суми (Не обіцяю фізично допомогти з ремонтом, так як не маю можливості).

Стосовно побудови заводів - маячня. Людина вкладає кошти в перспективну справу. Наше село постійно пережива кризу. Тому знайти грошовитого спонсора, який би ризикнув вкласти в наше село гроші - марно.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.

Повідомлення відредагував СІА - Неділя, 12.04.2009, 10:38
 
PavloДата: Неділя, 12.04.2009, 19:29 | Повідомлення # 37
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Цікаво, а Ви ссилалися на Закон України? Я Вас не критикую. Те, що Ви написали, ідеально, але протвозаконно.
 
denis-vanvДата: Понеділок, 13.04.2009, 20:26 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
Quote
але протвозаконно.
А чому протизаконно?
 
PavloДата: Вівторок, 28.04.2009, 07:24 | Повідомлення # 39
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Примусова праця людини. На якій основі ми можемо принудити людей працювати?
 
СІАДата: Середа, 29.04.2009, 22:25 | Повідомлення # 40
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
Примусова праця людини. На якій основі ми можемо принудити людей працювати?

Закон існував до 1985 року... зараз, мабуть, це не вважається проблемою нації. Тому і така розпущенність і вседозволенність в питанні пиятництва. Але не можна закривати очі на такі дії. Голова села сам встановлює норми порядку в місцевості, котра знаходиться у його підпорядкуванні. Он Леонід Космос узаконюе все, що йому сниться, при тому узаконює повну нісенітницю, а чому б не створити сільський закон про боротьбу з пиятництвом?


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
PavloДата: Субота, 02.05.2009, 09:51 | Повідомлення # 41
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я з вам погоджуюсь, але не забувайте, що Київ автономне місто, і Космос багато що не узаконить, бо багато речей протидіять правам людини. наприклад, брати налог з неодружених хлопців, починаючи з 18 років. Як вам?
 
oli4kaДата: Вівторок, 05.05.2009, 14:49 | Повідомлення # 42
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
biggrin
Quote (СІА)
Тому і така розпущенність і вседозволенність в питанні пиятництва. Але не можна закривати очі на такі дії. Голова села сам встановлює норми порядку в місцевості, котра знаходиться у його підпорядкуванні

Звичайно за порядком слідкувати повинен Голова села,але мені здається що стосується пияцтва,то це особиста справа кожного жителя села.Живуть як їм хочеться,п"ють скільки хочеться. wacko І якщо сама людина не захоче змінити своє життя на краще,то ніхто їй не допоможе,і навіть Голова села...


 
denis-vanvДата: Понеділок, 18.05.2009, 21:49 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
oli4ka, я з тобою цілком згоден. Як Голова села може змусити людину припинити пияцтво, якщо вона сама цьго не хоче. Перш за все потрібно змусити самого себе, а потім вже...
 
Форум » Все про село » Село і люди » Якби я став керівником села то я б... (Пишемо свої пропозиції!!!)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz