Четвер
18.04.2024
15:14
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Село під час війни в лютому-березні 1944 року - Сторінка 2 - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Міхалич  
Форум » Все про село » Історична згадка » Село під час війни в лютому-березні 1944 року (Зовнішній фронт Корсунь-Шевченківського котла в 1944 році.)
Село під час війни в лютому-березні 1944 року
ДядяшаДата: Четвер, 13.11.2008, 17:47 | Повідомлення # 31
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
чи дозволить хтось його вирити і чи не з"являться конкуренти?
 
СІАДата: П'ятниця, 21.11.2008, 20:41 | Повідомлення # 32
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Та вже он одного танка вирили! Насвинячили і покинули. Не розумію, кому від того стало краще, але вид у села перестав бути естетичним. Ніби після воєнних подій. Жах. Тепер ностальгія заїда. Там пройшла моя молодість, по тій дорозі прогулювались вечорами, яку зараз дорогою важко назвати. Було найромантичніше місце в селі, по обидві сторони став, гребля, тополі, верби... а зараз - хоч стоячи плач, хоч сидячи реви wink !
Кому така історія потрібна? 6 років не можуть відремонтувати те, що перегадили за місяці....
Може варто все село перекопати, з метою знахідки післявоєнних речей, щоб потім і нашим дітям не було чим гордитися sad ?!


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
sanfedДата: Понеділок, 24.11.2008, 09:25 | Повідомлення # 33
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Дякую за відповідь. Тепер трохи поясню всю кухню для тих хто хвилюється стосовно наведення порядку після себе, нанесення збитків оточуючому середовищу, селу, дорогам. -----Для ДЯДЯШІ ----- Цією справою займаються досить компетентні органи у владі яких зупинити рух потягів по залізничному полотні на 8 годин для проведення необхідних робіт. ----- Для СІА.------ Стосовно того що залишили після себе ті хто уже працював то це "батєнька" вибачаюсь треба відірвати голову тому хто дозволив залишити після себе таке. По перше це досить не погані кошти поступлять в розпорядження сільської ради для додаткового благоустрою. Я сподіваюсь Ви розумієте, що це не листок шиферу вкрасти з приміщення ферми. І Ви розумієте що вся ця операція не буде виглядіти так як ніби троє солдатів із стройбата з лопатами перериватимуть село. Отже чого б сільській раді не заробити лишні кошти для ремонту тих самих шкіл, ФАПів чи ще на щось. "Щоб потім і нашим дітям не було чим гордитися" - мені здається що більшу би гордість викликало у Ваших дітей та й у вас самих якби ВАше село за благоустроєм не поступилося самій Шполі. (Наприклад побудувати зимовий басейн в селі). Цей брухт є багатством всього села. На тому єтапі що я Вам пропоную це просто заробити на інформації яку можна надати спеціалістам. А вони вже вирішують всі питання стосовно дозволів, техніки та інше, а також приймають рішення про доцільність виконання даних робіт. Якщо ви можете самі це зробити - будь-ласка, я дарую Вам цю ідею. (Мої танки мене ще чекають) ДЯКУЮ за те що прочитали мою точку зору по даному питанню. Жду ваших відповідей.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
ДядяшаДата: Понеділок, 24.11.2008, 20:37 | Повідомлення # 34
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Від першого танка, як вирили, то теж на село передали 20 тис. грн., але нiхто iх не бачив.
По друге Ви sanfed спiлкуєтесь з простими людьми, а вам що до цього потрiбно поспiлкуватись з мiсцевою владою.
А взагалi то Ви говорите непоганi речi для села, тiльки, якби вони втiлювались в життя.
 
sanfedДата: Вівторок, 25.11.2008, 08:56 | Повідомлення # 35
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Шановний Дядяша. Стосовно спілкування з місцевою владою то це, як я вже говорив вище, справа тих людей що будуть займатись уже цим питанням, моя ж задача на даному етапі збір інформації. А спілкуюсь з Вами я тут з тої причини, що як я правильно зрозумів ви жителі цього села і сподіваюсь що ви би могли мені допомогти в зборі даної інформації. Погодьтесь, що якби я приїхав в село і почав ходити з хати в хату з подібним питанням не виключено, що вечеряв би я вже у вашій місцевій буцигарні, як казав один добрий єврей "Оно мінє нада". Якщо ви маєте бажання співпрацювати, пропоную встановити більш тісний звязок жду ваших координат на почту sanfed2@rambler.ru Стосовно втілення в життя то повірте люди серйозні і працюють на перспективу, тож за їхню порядність я можу поручитись.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Середа, 24.12.2008, 09:01 | Повідомлення # 36
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
http://www.army.lv/?s=949&id=1747 Знову даю посилання на цю статтю.
 
iskrinaДата: Понеділок, 12.01.2009, 20:52 | Повідомлення # 37
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Pavlo, а чому тобі не взяти інтерв'ю у бабки Паші і написати тут на форумі її спогади про війну. Вона напевне пам'ятає як німці прикриваючись людьми хотіли заволодіти залізничною станцією. І як наші випустили три міни по людях і німцях.
 
PavloДата: Понеділок, 12.01.2009, 21:31 | Повідомлення # 38
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Ви не повірите... Вона мені багато що розповіла про війну, про голодомор...
 
iskrinaДата: Вівторок, 13.01.2009, 15:57 | Повідомлення # 39
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Напиши тут її спогади. І ще як її повністю ПІБ.
 
PavloДата: Середа, 14.01.2009, 07:03 | Повідомлення # 40
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Вона Бондаренко Параска Федорівна. Розповідала, що під час війни жителям Іскреного не так вже і погано було. Фашисти примушувалипрацювати селян, але і платили їм за це. Їй було легше, тому що вона була бригадиром. В неї була можливість крсти борошно... Але вона ділилися ним з односельчанами. Особливих подій під час війни в селі не було. Баба Паша за життя дуже багато напрацювалась... Має міцне здоров*я, тілки вже в цьому віці в неї почало боліти серце.
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Середа, 14.01.2009, 12:23 | Повідомлення # 41
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
Розповідала, що під час війни жителям Іскреного не так вже і погано було

Ага. Особливо в січні-березні 1944 року. Запитай в якому погребі вона сиділа цілий місяць. biggrin


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
PavloДата: Середа, 14.01.2009, 12:26 | Повідомлення # 42
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Так це був лише місяц... А якщо казати про загальне становище, то Іскрене не так і постраждало...
 
iskrinaДата: Неділя, 18.01.2009, 13:42 | Повідомлення # 43
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
А якщо казати про загальне становище, то Іскрене не так і постраждало...

Більше половини хат згоріло, решта або пошкоджені або розграбовані. Ось так за місяць було майже знищене все село. sad
Може і голодомору в селі не було, зі слів бабусі Парасі?
 
PavloДата: Неділя, 18.01.2009, 13:53 | Повідомлення # 44
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Може вона і розповідала, але я міг і забути. То це і добре, що вона пам*ятає лише хороше! ГГолодомор вона теж згадує. Але вже з усмішкою, тому що дякує БОГУ, що пережила цей період. нам історії вже не змінити... Тому навіщо її ворушити? Треба змінити теперішнє!!!
 
iskrinaДата: Неділя, 18.01.2009, 15:06 | Повідомлення # 45
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
нам історії вже не змінити... Тому навіщо її ворушити?

А як вам: - Хто не знає своєї історії, той не матиме майбутнього.
 
PavloДата: Неділя, 18.01.2009, 15:12 | Повідомлення # 46
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Одна справа знати, а інша справа заглиблюватись. війна була. Будемо шанувати наших предків, що поклали за нас життя... Але це пройшло!!!
 
ДядяшаДата: Неділя, 18.01.2009, 21:53 | Повідомлення # 47
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
ПРойшло.Але дійсно історію потрібно пам'ятати.Проходить все,якби люди не ворушили історію, то ми б не знали звідки ми і хто наші предки.Уяви ми не знали б що ми козацького роду. deal
 
PavloДата: Понеділок, 19.01.2009, 13:44 | Повідомлення # 48
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Ну це треба знати, але вже заглиблюватись в те, що хто з ким спав, чи хто кому що написав, як вони їли... Я взагалі не дуже люблю волочити минуле... Просто загальні дані цікавлять, особливо мудрість і знання, які нам залишили пращури.
 
sanfedДата: Понеділок, 19.01.2009, 17:41 | Повідомлення # 49
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Паша може й прав в дечому - я 8 років назад теж не любив згадувати "минуле" після доброї пьянки. Але як ми вже бачимо не все таке було райдужне і пухнасте як нам розповідали.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Вівторок, 20.01.2009, 08:21 | Повідомлення # 50
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А чи знаєте Ви, що наші вояки до Берліну йшли з іконами в руках?
 
ТолянДата: Вівторок, 20.01.2009, 16:35 | Повідомлення # 51
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
А чи знаєте Ви, що наші вояки до Берліну йшли з іконами в руках?

Якщо я не помиляюся то це був 1-Український фронт(3-тя танкова армія маршала Рибалко)


Все буде добре - бо все тільки починається!!!
Ми за справедливість!
 
sanfedДата: Вівторок, 20.01.2009, 16:48 | Повідомлення # 52
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
А чи знаєте Ви, що наші вояки до Берліну йшли з іконами в руках?

Я знаю Паша це не лише із історії, а і з власного життя. (Бувають в житті людини моменти коли ні звязки ні гроші не допомогають)


Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Вівторок, 20.01.2009, 20:31 | Повідомлення # 53
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Тоді я в захваті!!! Я сам почав займатися духовною практикою!!! От бачте, навіть на війні без ГОСПОДА нікуди.
 
sanfedДата: Понеділок, 26.01.2009, 16:45 | Повідомлення # 54
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Воно, Паша, коли вибачаюсь "пахне жареним" то не лише на війні, а й за дружньою бесідою іноді доводиться Його згадувать хоч як правило в основному в помислах.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Понеділок, 26.01.2009, 19:06 | Повідомлення # 55
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Можна судити, яка людина, по тому, про що вона говорить за столом...
 
iskrinaДата: Понеділок, 26.01.2009, 20:33 | Повідомлення # 56
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
Можна судити, яка людина, по тому, про що вона говорить за столом

....після третьої чарки. biggrin
Для тверезої розмови і столу непотрібно, достатньо форуму на www.iskrina.ucoz.ua
 
PavloДата: Вівторок, 27.01.2009, 17:28 | Повідомлення # 57
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Іноді це не так, тому що дех-то на пері красномовний і відвертий, а в житті інший...
 
oli4kaДата: Вівторок, 03.02.2009, 11:24 | Повідомлення # 58
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Не ми такі-життя таке!!!

 
sanfedДата: Вівторок, 03.02.2009, 17:30 | Повідомлення # 59
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
Іноді це не так, тому що дех-то на пері красномовний і відвертий, а в житті інший...

От мені цікаво це Паша в когось камінь кинув - чи так, просто думка в голос?


Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Середа, 04.02.2009, 06:37 | Повідомлення # 60
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Просто думка в голос. Я не маю права тут когось засуджувати...
 
Форум » Все про село » Історична згадка » Село під час війни в лютому-березні 1944 року (Зовнішній фронт Корсунь-Шевченківського котла в 1944 році.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz