Вівторок
23.04.2024
19:44
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Танки в селі Іскрене - Сторінка 3 - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Міхалич  
Форум » Все про село » Історична згадка » Танки в селі Іскрене (Історична цінність знайдених танків.)
Танки в селі Іскрене
sanfedДата: Вівторок, 21.04.2009, 12:37 | Повідомлення # 61
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Я так зрозумів рівень води теж опустився. Я за експедицію booze (Скінчилася б швидше уже ця криза cry )

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: Вівторок, 21.04.2009, 21:15 | Повідомлення # 62
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (sanfed)
Я за експедицію

Зустріч намічаємо на середину літа. Дату будемо уточняти пізніше. sanfed, коли ви зможете виділити пару днів? Та і щупа з приладом мабуть потрібно буде прихопити.
 
VovchenkoДата: Вівторок, 21.04.2009, 21:22 | Повідомлення # 63
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 66
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
пригоди полюбляю, тож із задоволенням приєднаюсь до групи пошуку up
 
iskrinaДата: Субота, 20.06.2009, 17:54 | Повідомлення # 64
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Був на місці, де на нашу думку була танкетка. Нічого підозрілого не виявив. Треба щупа.
 
МіхаличДата: П'ятниця, 14.08.2009, 23:30 | Повідомлення # 65
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Фото "нашої Пантери" з других сайтів:




Прикріплення: 6682809.jpg (148.6 Kb) · 5085050.jpg (164.2 Kb) · 7335584.jpg (154.3 Kb) · 5382044.jpg (153.4 Kb) · 0462525.jpg (148.1 Kb)


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
iskrinaДата: Субота, 15.08.2009, 09:47 | Повідомлення # 66
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Дякуємо, Міхалич! А з яких саме сайтів? Можна адреси?
 
МіхаличДата: Четвер, 27.08.2009, 23:16 | Повідомлення # 67
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Радий би дати адресу,та витер.Фото вже давненько,не було часу виставити.
Сайт був "онімечених" наших земляків.Розмовляли про музей,який він класний.


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
МіхаличДата: П'ятниця, 28.08.2009, 00:23 | Повідомлення # 68
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Тут танками торгують як "семочками"-купим танка і не тільки...

Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
denis-vanvДата: П'ятниця, 04.09.2009, 00:10 | Повідомлення # 69
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
А як же пошуки танка??????? wink
 
iskrinaДата: П'ятниця, 04.09.2009, 11:52 | Повідомлення # 70
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А ніяк. Видно ціни впали на металобрухт. biggrin
 
sanfedДата: П'ятниця, 11.09.2009, 14:26 | Повідомлення # 71
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Підколюєте, да? Танк він така залізяка що якщо він є в землі то ми ще до нього доберемось. Ця би .... господи прости криза скінчилась - а там ще вернимось до цього питання. Зараз працюю по місцю - теж єсть версія але там городи. sad

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: П'ятниця, 11.09.2009, 18:46 | Повідомлення # 72
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Звиняйте, sanfed !
Зачепили Вашу професійну гордість. biggrin
 
denis-vanvДата: Вівторок, 15.09.2009, 12:18 | Повідомлення # 73
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
Було б цікаво, побачити ці розкопки. happy cool
 
sanfedДата: Четвер, 24.09.2009, 15:30 | Повідомлення # 74
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
В цю неділю сподіваюсь перевірити версію наявності Опеля в дамбі одного покинутого ставу. Сподіваюсь в понеділок буде що розповісти. (Тільки б дощ пройшов - твердо ж копать япона мать)

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: Субота, 26.09.2009, 00:40 | Повідомлення # 75
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
sanfed, ми чекаємо з нетерпінням від тебе новин!
 
sanfedДата: Понеділок, 28.09.2009, 11:26 | Повідомлення # 76
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Прошу вибачення за російську - так накопався що ліньки передруковувать. "Операция "Опель- или хрен его знает что" накрылась .... неудачей- дамба высотой 4-5 метров, аппарат с глубинной насадкой до 3 м. - не взял. История. Машина в ВОВ застряла там, но так как враги бежали то ее и оставили. Потом пацанята на ней катались пихали сгоры на гору. Позже ремонтировали строили дамбу и чтобы с ним не играться просто туда зарыли. В годах 50 дамбу прорвало на его месте и один мужик оторвал какуюту фигню и опять же, по словам отца одного из товарищей (которого мы привезли туда не смотря что он после инсульта- прости господи и добавь ему лет) автомобиль таки там и остался зарытым потому что не было когда и кому с ним возиться. В конечном рельтате нами было выкопано 3 гусеницы, убиты ноги, пожалены крапивой руки и морды. Выводы экспидиции - принято решение копать чермет и собирать на экскаватор - иначе победы не видать. sad І ще одне що стало невідємною причиною неудачі - колега в якого цей апарат не такий фанатик як я а прагматик і на відріз відмовився вірити в цю історію. Почав вередувати - високі бур"яни я непіду з глубинником він буде глючить (блін лопатами прийшлось робити плацдарм), на прохання пройтися по склону дамби - мотивував - воно мені треба щоб обнувся. ОТЖЕ до вечора і за пару годин ночі було ще викопано близько 400 кіл чермету - треба ще стільки ж і можна начинать другий етап. Тепер головне щоб дожчі не пішли бо там буде жопа - ліс, дороги грунтові і косогори.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: Понеділок, 28.09.2009, 18:16 | Повідомлення # 77
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
sanfed, прочитав твій пост і згадав що мрію купити металошукач. У нас була вже мова , проте якось не склалось. То з якої марки потрібно розпочинати?
А в пошуках удачі тобі!
 
sanfedДата: Середа, 30.09.2009, 14:07 | Повідомлення # 78
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Розпочинати можна з любого апарата в залежності від тих коштів яких вам не жалко. По своїй суті вони всі однакові, тільки ціну жене на них можливість додаткового програмування і все - ну і плюс уже їх рівень початківець і професіонал. Але як на мене яби брав професійний і ним ставав. Ціни від 300 убитих єнотів.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
oli4kaДата: Четвер, 01.10.2009, 19:23 | Повідомлення # 79
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
От була в селі (щойно приїхали),чула що танк другий діставати будуть.

 
iskrinaДата: Четвер, 01.10.2009, 22:19 | Повідомлення # 80
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
sanfed, ти мабуть знову запізнився. Без нас будуть тягнути. angry
 
sanfedДата: П'ятниця, 02.10.2009, 14:35 | Повідомлення # 81
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Пане Володимир. Моя думка така що варто перевірити слухи озвучені шановною Олічкою. І якщо таке дійство має відбутись нада проводити роботу з людьми для уникнення тих збитків які були нанесені селу попередньою авантюрою. Шкода звичайно що це не ми з вами зробимо. Будь ласка тримайте в курсі, думаю я знайду можливість бути присутнім на цьому міроприємстві.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: П'ятниця, 02.10.2009, 19:53 | Повідомлення # 82
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (sanfed)
Будь ласка тримайте в курсі, думаю я знайду можливість бути присутнім на цьому міроприємстві.

Я радий від того, що Ви шановний sanfed переймаєтесь проблемами мого рідного села. Запрошуємо Вас на ці розкопки. Я дізнаюся від мого друга про ці заходи.
 
oli4kaДата: Неділя, 04.10.2009, 18:52 | Повідомлення # 83
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (sanfed)
Моя думка така що варто перевірити слухи озвучені шановною Олічкою.

Ну-ну,перевіряйте!!!(я якщо не впевнена в чомусь ,то не пишу) wink cool


 
denis-vanvДата: Понеділок, 05.10.2009, 01:26 | Повідомлення # 84
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
Дійсно, приїжджали люди, які збираються шукати танка. Це не просто слухи. Сам цих людей бачив. Видно, що прості люди. не такі, як проводили розкопки перший раз. Ті були солідніші. cool
 
sanfedДата: Вівторок, 24.11.2009, 11:02 | Повідомлення # 85
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
У нас в місті теж є велика залізяка (танком назвати не можу сам не пірнав - але люди кажуть що він) ось уже пяті сутки на дамбі спостерігаеється рух. Стоїть ГАЗ 66 з якимсь начинням і водолази пірнають - говорять ніби готують до підйому вимивають мул. З достовірних джерел стало відомо що займаються зараз працівники МЧСу. Вчора в районний відділ було повідомлено що піднято снаряд 125 мм. Прийняті відповідні міри. Отже сподіваюсь не прогавити подібне дійство і в наших краях. Однак хто і що за цим стоїть поки що не відомо. Одне скажу якщо задіяні сили державних органів, то може і не конкуренти - хоча з іншої сторони навіщо нашій державі така історична цінність, якщо люди для неї ніщо. Отже "делают бабки". При можливості постараюсь викладати поточну інформацію якщо вам цікаво.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: Вівторок, 24.11.2009, 12:46 | Повідомлення # 86
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Давай sanfed, давай! Нам цікаво. Фото було б доречне. smile
 
iskrinaДата: Понеділок, 12.04.2010, 21:51 | Повідомлення # 87
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Знову рилися на дамбі. Нічого не знайшли. Копала вже інша компашка...Хоча приїжджала і стара на чолі з Лазаревим.
 
likon88Дата: Субота, 17.04.2010, 15:51 | Повідомлення # 88
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Я видел танк кот. вывозили из села после раскопок.Дело было на рассвете.Он стоял на треллере,и,несмотря на свою разбитость,впечатление производил не слабое,особенно в лучах восходящего солнца.Я уезжал домой и догнал этот "кортеж" за Шполой.Куда его везли не знаю,думаю на Харьков.Распросить можно Толю Пуню.По моим данным он,то-ли охранял,то-ли присутствовал на этих раскопках(Толя как Толя biggrin )

likon88
 
iskrinaДата: Субота, 17.04.2010, 21:54 | Повідомлення # 89
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (likon88)
Я видел танк кот. вывозили из села

Шановний likon88, так ми ж його вже знайшли. Дивись пости раніше в цій темі. Він в одному з музеїв Німеччини.
 
iskrinaДата: П'ятниця, 03.09.2010, 22:35 | Повідомлення # 90
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
"За якийсь час у село приїхав німецький історик і науковці з Києва. Спеціальним обладнанням обстежили землю. На комп’ютері показало, що то справді ”Тигр”. Лежить на боку на глибині 12 метрів. Його висота 3 метри. Зовсім цілий...
Німець розповідав, що всього ”Тигрів” випустили 1355 штук. Але модифікації були різні. У селі лежить рідкісний — один із дев’яти підвищеної комфортності. Їх виготовляли для старшого офіцерського складу. Цю машину німці готові викупити за 5 мільйонів євро..."

http://www.kaniv.net/news.php?p=4796

 
Форум » Все про село » Історична згадка » Танки в селі Іскрене (Історична цінність знайдених танків.)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz