Четвер
28.03.2024
15:55
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Вихід із скрутних ситуацій - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Юрист радить » Вихід із скрутних ситуацій
Вихід із скрутних ситуацій
luisДата: Вівторок, 27.01.2009, 22:40 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Доброго вечора.
Хотілось би почути об'єктивну відповідь на серйозне питання. Інколи трапляється таке, що підходять працівники правоохоронних органів і під найменшим "предлогом" хочуть забрати у відділок + починають шастати по кишеням. А ти в нормальному стані, не порушуєш громадський спокій і говориш ввічливо, але безрезультатно. Порадьте, що робити у таких і подібних випадках.
 
iskrinaДата: Середа, 28.01.2009, 18:35 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
В селі таких "міліціонерів" немає. А ось у великих містах це мабуть буває. Я щось порадити не можу. Єдине що, на мою думку, потрібно з ними розмовляти дуже чемно, сказати що потрібно зачекати на батьків, які зараз підійдуть і т.п.
 
PavloДата: Субота, 21.02.2009, 08:39 | Повідомлення # 3
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
В мене була така ситуація:
1 - міліціонер має прочитати міранду: сказати своє звання і ім*я
2 - причину затримки.
3 - вже потім вести у відділення.
Мені пощастило, що він сам це сказав, а так би прийшлось йому нагадувати про його обов*язки... biggrin
 
oli4kaДата: Четвер, 26.02.2009, 10:03 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Привіт!!!Ну я нещодавно потрапила в таку собі не зовсім приємну ситуацію.Пішла одного разу в супермаркет "Н"(не вперше) з коляскою,як завжди.Ну всі речі звісно залишила в камері схову.Там вибираючи товари ,спочатку сподобалась мені іграшка для дитини,я її взяла ,але потім побачила книжки і вирішила що це буде корисніше smile .Пішла і поклала іграшку на місце де взяла.Прийшовши до каси розрахувалася і відійшла всторону.Тут до мене підходять два хлопці,представилися і попросили показати чек.Я показала,а один з них мені і говорить,що бачив як я брала іграшку,але не бачив коли я її поклала.Ну він мені не повірив,довелося витягувати дитину з коляски ,показати що там нічого немає.В результаті синок розплакався ,заспокоїти його не могла.Ну вони вибачатися зразу почали,але що мені ті вибачення???Вони мені доставили значних незручностей.Раніше від подруг молодих мамочок чула такі ж самі історії,і в цьому ж самому магазині.Хотілося б почути думку компетентної в цих справах людини:Чи мають право так робити??? wacko wacko wacko wacko

 
PavloДата: Четвер, 26.02.2009, 12:55 | Повідомлення # 5
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Вони мають право так робити... І не дивлячись, що мами чи бабуся, чи будь-хто...
 
oli4kaДата: Четвер, 26.02.2009, 18:04 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Я і не говорю що саме мам вони не мають чіпати,а взагалі.Ну от хотілося б почути думку Юриста,бо читала в інеті,що мають право на обшук з нарядом міліції.



Повідомлення відредагував oli4ka - Четвер, 26.02.2009, 19:46
 
ДепутатДата: П'ятниця, 27.02.2009, 17:58 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Огляд ваших речей, зрештою як і вивертання кишень може відбуватися тільки з вашої згоди. Якщо охорона вас у чомусь підозрює, а ви відмовляєтесь дати переглянути свої речі (кишені та ін. ) вони повинні запросити вас в окрему кімнату та викликати міліцію.

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
fimitДата: П'ятниця, 27.02.2009, 22:03 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Оффлайн
За браком часу не хочу посилатись на Конституцію України, чи Кримінально - процесуальний кодекс України, просто не хочеться "вантажити."
Обшук, а саме, про це йде мова, проводиться тільки за ухвалою суду і суд визначає орган, якому доручається провести цю процесуальну дію. Крапка!
Але існує Закон України "Про міліцію" який, до речі, змінювався ледь не кожен рік. Зрозуміло, кожен міліцію пригинав під себе (пригніть під себе кардіохірурга і вам гаплик). Так от, відповідно до названого Закону, міліція має право в окремих випадках для попередження злочину, проводити обшук, з наступним повідомленням прокурора. Інших випадків законного обшуку я не знаю. Якщо брати наведену ситуацію:
"Я і не говорю що саме мам вони не мають чіпати, а взагалі. Ну от хотілося б почути думку Юриста, бо читала в інеті, що мають право на обшук з нарядом міліції." Вони (працівники супермаркету), не мають права обшукувати любого громадянина, це їх проблема як обслуговувати. Коли б мене обшукали в супермаркеті не працівники міліції, то я би через суд відшкодував би собі, ну приблизно 5000 грн. за завдану моральну шкоду. Бо, відповідно до ст. 23 Цивільного Кодексу України, моральна шкода відшкодовується, якщо вона завдана в результаті неправомірних дій. Але, таке вже наше законодавство, позивач повинен довести ті обставини на які він посилається. Отже я буду доводити, що мене незаконно обшукали цивільні, а відповідачі, представлять один документ, що вони є позаштатними співробітниками міліції і діяли відповідно до Закону України "Про міліцію." Так от, почнемо з того, що почали: ви бачили де небудь позаштатного працівника кардіохірурга? Безлад в державі спровокований правовим нігілізмом, а саме: діє не сила права, а право сили. Древні говорили, що бачать загибель держави там, де притісняється Закон.


Краще синиця в руках, ніж руки в синцях)
 
iskrinaДата: П'ятниця, 27.02.2009, 22:49 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я зрозумів що Юрист дав інформацію разом з fimitоm. deal
Дякую за пояснення.
 
oli4kaДата: Субота, 28.02.2009, 13:49 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
fimit, дякую за пояснення!!!

 
ОДНА_ЖІНКАДата: Субота, 28.02.2009, 21:30 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
А як впіймає мене Брусліновський з мішком дерті, то не матиме право заглянути в мішок?
Гаразд, скажу що він не має права без санкції прокурора заглядати мені під полу, де захована банка з молоком з ферми. smile


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
PVBДата: Четвер, 12.03.2009, 17:08 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Оффлайн
Якщо не підете до відділку, то це непокора, яка карається по закону.
Якщо підете, то у вас випадково в кішені може опинитись пакетик з героїном.
Так що сидіть вдома і бажано замок повісити зовні ... smile
 
iskrinaДата: Четвер, 12.03.2009, 18:07 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (PVB)
Якщо не підете до відділку, то це непокора, яка карається по закону.

Так відділок аж у районі, за 14 км. Хто ж туди буде йти. <_<
 
PVBДата: Четвер, 12.03.2009, 18:21 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Оффлайн
"Інколи трапляється таке, що підходять працівники правоохоронних органів і під найменшим "предлогом" хочуть забрати у відділок"
Саме на це я відповідав.
Хочу зауважити, що до Магадану набагато більша відстань, а там опинилось багато, дуже багато наших співвітчизників!
 
PavloДата: Вівторок, 24.03.2009, 19:46 | Повідомлення # 15
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
скажу так, просто треба побільше вивчати закону.
 
VovchenkoДата: Вівторок, 24.03.2009, 20:18 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 66
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
скажу так, просто треба побільше вивчати закону.

ти правий, законом передбачені деякі пункти коли вони мають право забирати людину до відділку(люди повинні ці пункти знати)
 
ЮристДата: Четвер, 09.04.2009, 22:09 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Нарешті я спромігся вийти в люди , та завітати на сайт рідного села . Були різні причини . Але сьогодні для односельчан хочу дати пораду . Чого тільки не придумають лукаві керманичі .що би нас обібрати . придумали "Візир " і мої знайомі та просто люди отримують "листи радості" де сфотографовано автомобиль ,який рухався приміром з перевищенням швидкості . Думаю водії відчули "новшества " Кабміну штрафи від 340 грн. ,а не сплатив в строк ,то в двічі більший . так от повинен сказати ,що не спішіть платити і подумайте ,як оскаржити . А для цього треба скласти заяву до суду ( адміністративний позов ) про визнання дій ДАІ неправомірними. Справа в тому ,що "Візир" в автоматичному режимі фіксує перевищення швидкості автомобілем .... вловили , автомобілем ,а не водієм . Ідентифікується автомобіль порушник , а не водій порушник . Про водія на фотографії та в протоколі нічого не сказано . отже суд, чи міліція, може притягти до відповідальності тільки водія , а не автомобіль порушник . А якщо я, в суді скажу ,що за кермом мій син ,бо він в техпаспорті записаний , а син скаже ,що за кермом я , то і міліції і суду треба встановити ,кого ж притягувати до відповідальності . Відомо, що обох не можна притягти ,але ж кого ? А нікого- не встановлена особа,яка скоїла правопорушення . Справа підлягає закриттю . Бо немає доказів ,що за кермом був я , як і немає доказів,що за кермом був мій син . Все правильно .

Да відповім чи мають право нас забирати до відділку . Так, мають право у випадках ,якщо міліції треба встановити нашу особу , тобто у нас не виявилось паспорту , будьте певні на 3 години затримають ,але не більше . Ну і звісно відповідно до Закону України " Про міліцію " , якщо запідозрюють в скоєнні злочину . І то на протязі доби повинні повідомити нас в чому ж підозрюють під розпис . Все решта від лукавого і є незаконними діями . Привіт всім користувачам


Слава Україні!
 
МіхаличДата: П'ятниця, 10.04.2009, 01:36 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Доброго дня,шановний Юрист!Все чудово написано,але інколи існують "життєві "поправки,мене в Польщі зупинили за перевершення (на глаз)швидкості,штраф залупив 300євро,через п'ять хвилин милої бесіди збив до 50,я йому дав 20євро -бо він розвеселив мене своїм торгом,і потрібно було ще їхати 3 000 кілометрів,не хотів гаяти часу на волокиту.А можна було і по закону,але довго.
Міліція може затримати на три години?Мої знайомі їхали на автобусі у відпустку,десять чоловік,на українській митниці їм запропонували проїхати "без проблем"за 600 євро,після відмови ТРИМАЛИ двоє суток,по закону всі за свій багаж заплатили мито 1 200 євро.
Особисто мене не хотіли пускати на територію України,(може бути і таке,а вас бачите міліція чемно зупинила)Після моєї розмови з консулом на іноземній мові,щезли всі проблеми,і мене прийняла ненька Україна!!!


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
ДепутатДата: П'ятниця, 24.04.2009, 20:03 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
вихід із скрутних ситуацій ... все дуже просто ... треба мати кума, начальника райвідділу, або впливового співробітника і все минеться biggrin
Прикріплення: 6656793.jpg (73.7 Kb)


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)

Повідомлення відредагував Депутат - П'ятниця, 24.04.2009, 20:04
 
denis-vanvДата: П'ятниця, 24.04.2009, 20:16 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
Але не завжди це допомагає... Чи не так?
 
ДепутатДата: П'ятниця, 24.04.2009, 20:26 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
якщо кума немає, той не допоможе, життя досить прагматичне, треба з цим змиритися. От пройдуть роки, і у Вас, пане Денисе, однокласник стане впливовою людиною, невже Ви цим не скористаєтесь ? Ну, наприклад, потрібна буде допомога рідним, батькам, тощо, а без зв'язків - ніяк. Звернетесь, ще й як, і будете гордитись, що маєте впливових знайомих ...

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)

Повідомлення відредагував Депутат - П'ятниця, 24.04.2009, 20:28
 
denis-vanvДата: П'ятниця, 24.04.2009, 20:52 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 260
Репутація: 11
Статус: Оффлайн
Переконали... Дякую за пояснення hello ...
 
Форум » Спілкування на різні теми » Юрист радить » Вихід із скрутних ситуацій
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz