Вівторок
23.04.2024
16:49
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Не вірю в кохання з першого погляду - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: oli4ka  
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Не вірю в кохання з першого погляду (Моя думка)
Не вірю в кохання з першого погляду
iskrinaДата: Неділя, 06.01.2008, 20:21 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Не вірю в кохання з першого погляду. Почуття потрібно перевірити.
 
galanetДата: Неділя, 06.01.2008, 20:41 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
В юності часто було таке кохання. Але чи то було коханням? Можливо, то було захоплення? На мою думку, таке кохання дуже нетривке і швидко закінчується. Краще створіть розділ про справжнє кохання, я вам більше і напишу!
 
iskrinaДата: Неділя, 06.01.2008, 21:38 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Додав у назву теми про справжнє кохання. Пишіть і на цих сторінках признавайтесь у коханні!!!! tongue
 
galanetДата: Понеділок, 07.01.2008, 15:01 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Я мала на увазі створити окремий розділ, присвячений справжньому коханню. Адже перше і справжнє кохання - різні речі, тому їх і в різні розділи!!! hello
 
АврораДата: Понеділок, 07.01.2008, 19:37 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 63
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Жах! яке кохання! Справжнє, несправжнє. Кому воно потрібне?

Мрії мають бути з каменя, а плани з піску
 
galanetДата: Понеділок, 07.01.2008, 20:38 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Quote (Аврора)
Жах! яке кохання! Справжнє, не справжнє. Кому воно потрібне?

Ти права, кохання, як такого, не існує. Я в свої 16 років це точно знаю!
 
wogДата: Понеділок, 07.01.2008, 23:25 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
А може просто ти в свої 16 з ним не зустрічався?

Alya Shpola
 
galanetДата: Понеділок, 07.01.2008, 23:29 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Quote (wog)
А може просто ти в свої 16 з ним не зустрічався?

Ну по-перше, я дівчина, тому швидше я не зустрічалась, ніж зустрічався tongue . А по-друге, мені не 16 smile , то я жартувала! Мені більше ніж 20 і менше ніж 30. От такі то справи.))))

 
wogДата: Вівторок, 08.01.2008, 00:07 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Вибачаюся за стать. Приємно мені також більше ніж 20 і менше ніж 30.

Alya Shpola
 
galanetДата: Вівторок, 08.01.2008, 01:12 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Все нормально, я не образилась. biggrin
 
СІАДата: Четвер, 14.02.2008, 16:16 | Повідомлення # 11
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
В День Святого Валентина хочу подарувати Вам давню притчу про кохання. (Російською мовою)

"Когда-то давным давно, все чувства и духовные ценности людей жили на одном небольшом острове. Радость, Счастье, Любовь, Благодарность, Зависть, Гнев, Гордыня - все они жили вместе. И вот однажды прошёл слух, что остров скоро уйдёт под воду. И все чувства стали строить себе лодки. Одна Любовь никак не могла поверить, что такое возможно. Она всё вокруг видела только в радужном свете.
Но потоп всё же начался. И дивный остров стал медленно, но верно тонуть. Любовь поняла, что уже не успеет построить себе плот, поэтому начала проситься в проплывающие мимо лодки.
Неподалеку проплывал роскошный корабль Богатства.
- Богатство, возьми меня к себе, - просила Любовь.
Но Богатство сказало, что на его корабле очень много драгоценностей, золота, серебра, но, к сожалению, для Любви на нём места нет.
Но тут Любовь увидела другой корабль, на котором плыла Грусть.
- Спаси меня! - взмолилась Любовь.
-Прости, Любовь, но мне так грустно, что я должна побыть одна! - ответила Грусть и уплыла.
Любовь обратилась к Гордости, корабль которой проплывал мимо. Но Гордость тоже не взяла Любовь к себе. "На моём корабле порядок и совершенство, ты можешь нарушить эту красоту!" - ответила она.
Совсем опечалилась Любовь, ведь кораблей поблизости почти не осталось. Но вдруг она услышала голос: "Любовь, иди ко мне, я возьму тебя с собой!"
Обернувшись, Любовь увидела совсем седого старца на небольшом кораблике.
Она была так рада и благодарна ему, что совсем забыла спросить его имя. Когда они доплыли до земли, Любовь осталась, а старец поплыл дальше. И только тут Любовь поняла, что даже не знает имени своего спасителя.
- Кто же меня спас? - спросила любовь у Познания.
- Это было Время! - ответило Познание.
- Время? - удивилась Любовь. - Но почему же он спас меня?
- Только Время понимает и знает, как важна в жизни Любовь!

Пусть ВАША любовь со временем только крепнет и возростает, приобретая всё новые и новые грани!!!!"

Добавлено (14.02.2008, 16:16)
---------------------------------------------
Стосовно справжнього кохання, можу сказати впевнено... час його не стирає... Просто буває так, що люди розлучаються, довгий час не бачаться і в цей час ми сміливо говоримо: "Та... яке там кохання?? То була закоханість!" Але проходять дні, години, місяці, роки... і зустрівши випадково об"єкт кохання, відчуваємо, як по тілу знову, як колись в юності, бігають неприборкані мурашки... голова паморочиться, а спроба промовити щось на прикладі "Як справи?", перетворюється в нерозбірливий набір звуків...

Кохання існує!! Як дізнатися, чи Ви закохані?? Дуже просто! Якщо Ви просинаєтесь вранці і перше, про що Ви думаєте - це певна Людина; якщо Ви починаєте якусь справу, а думки Ваші з цією Людиною; якщо Ви готуєте якусь страву і подумки пригощаєте цю Людину; якщо Ви проходите велику відстань, не помічаючи цього, за лічені хвилини разом з Вашою уявною Людиною; якщо Ви дивитеся в люстерко і бачите там цю Людину; якщо Ви лягаєте спати і остання думка, яка виникає у Вас перед сном - ця Людина.... Це кохання... А якщо Ваші думки і мрії про цю Людину не зникають протягом років - це СПРАВЖНЄ КОХАННЯ!!!


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
iskrinaДата: Четвер, 14.02.2008, 20:36 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
СІА, дякуємо і вітаємо Вас з Днем закоханих! Ваша розповідь прикрашає наш форум. Молодець!!!
 
ЮристДата: Понеділок, 18.02.2008, 19:14 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Мені більше ніж 50 і менше ніж 100 років, але хочу повідати Вам про кохання. Почну з мудрої історії.
Жили собі батько та син. Одного вечора в їхню домівку хтось постукав і батько попросив сина піти та запитати, хто прийшов, не впускаючи в хату. Син повернувся і повідомив, що прийшли Гроші. Мудрий батько сказав синові :- Ти ще молодий і за життя багато заробиш грошей, а мені старому гроші вже непотрібні. Скажи Грошам хай ідуть далі селом, бо люди у нас такі бідні .
Наступного вечора в домівку знову хтось постукав і батько відіслав сина запитати хто прийшов. Син повернувся і повідомив що прийшло Здоров'я. Старий сказав синові :
- Ти молодий, здоровий і Здоров''я тобі непотрібне, а мені воно вже непотрібне, бо вік я свій вижив, а в селі люди дуже хворіють то хай іде далі.
Наступний вечір в домівку постукало Щастя і Батько сказав синові :-Твоє сину щастя попереду і ти його ще зустрінеш, а я був щасливим лише з твоєю матір'ю. Люди в селі такі нещасні, тож хай прямує щастя селом.
Наступного вечора у двері хтось постукав і в черговий раз батько відіслав сина подивитись хто прийшов. Син повернувся від дверей, зашарівся і сором'язливо промовив :
- Тату там дівчина проситься до хати.
От тоді батько і мовив :
- Бачу ти вже закохався. Хутчій сину відкривай двері, бери її за руку та заводь до хати. З нею ти пізнаєш кохання і вона стане тобі дружиною. А буде в тебе кохана дружина, то будуть і Гроші і Здоров"я і Щастя.
Ось така історія, не нами придумана, а самим життям. Так що молодь, не спокушайтесь на Гроші , Здоров'я, Щастя, бо без кохання ви не відчуєте їх присутність.


Слава Україні!
 
СІАДата: Вівторок, 19.02.2008, 11:05 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Юрист,
хочу подякувати за Вашу історію. Дай Бог, щоб молодь навчилась кохати по справжньому, не зважаючи на навколишні спокуси.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
АврораДата: Субота, 23.02.2008, 19:56 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 63
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Мені сподобалась історія Юриста. Мудра і душевна. Дякую!

Мрії мають бути з каменя, а плани з піску
 
mosi4kaДата: Четвер, 28.02.2008, 13:16 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Я впевнена що якщо любиш, то досягнеш всього)

www.shpola.com
 
ЛілеяДата: Понеділок, 03.03.2008, 15:17 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
На мою думку, кохання зустрічається рідко. cry
 
klaidДата: Вівторок, 04.03.2008, 15:32 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
ЛЮБОВЬ-это двое на острове СЧАСТЬЯ... Соленые брызги на сладких губах... ЛЮБОВЬ-это вкус поцелуев прекрасных... и НЕЖНОСТЬ в твоих несравненных глазах... ЛЮБОВЬ-предвкушение ласковой встречи, Щемящее, тонкое СЧАСТЬЕ до слез, Чудесное утро, волнующий вечер, И ночь под сияньем божественных звезд... Слова, как песчинки, бегут между пальцев, А сердце расскажет о главном без слов: Что только в ТЕБЕ-и надежда, и радость, Что все это ТЫ-моя ЖИЗНЬ и ЛЮБОВЬ!!! tongue
 
AlexДата: Четвер, 06.03.2008, 21:16 | Повідомлення # 19
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Великою метою людського створіння, є пізнати-всеосяжну любов. Любов не в іншій особі, вона є в нас самих, її треба лише розбудити. Але, щоб її розбудити, ми потребуємо іншої особи. Світ має сенс лише в тому випадку, коли нам є з ким розділити свої почуття.
Як правило, такі зустрічі відбуваються, коли ми доходимо до межі, коли в нас виникає необхідність померти і емоційно відродитися. Ці зустрічі нас чеають, але ми здебільшого уникаємо їх. Проте коли нас опановує розпач, коли нам уже немає чого втрачати або, навпаки, життя приносить нам багато радості, тоді невідоме проявляє себе, й наш світ змінює напрямок свого руху.


Alex
 
АнгелДата: Вівторок, 27.05.2008, 16:06 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
love Що ж, і я напишу про це чарівне почуття, оспіване поетами, і відображене у багатьох музичних творах...
У мене був дивний випадок в житті: одного літнього дня побачив мене один хлопчина, і... закохався! Після цього він почав присилати кожного дня SMS-ки, телефонував також кожного дня... crazy
Але я не збираюся розповідати романтичні казки свого життя. Щодо кохання з першого погляду, то воно, мабуть, все-таки існує, але кожен його розуміє і відчуває по-різному. wacko
Може, той, хто не відчував цього на собі, і не вірить, проте я вірю. angel


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
ТолянДата: Середа, 11.06.2008, 14:38 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Вірити в кохання з першого погляду потрібно! А якщо ви жодного разу не закохувалися, то ...

Все буде добре - бо все тільки починається!!!
Ми за справедливість!
 
SierraДата: Вівторок, 01.07.2008, 18:48 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Знаєте як кажуть : Віриш в кохання з першого погляду? Ні? Тоді подивись ще раз.
Кохання з першого погляду існує, тільки не всі здатні так закохатися , лише з одного, першого погляду, Більшості потрібно "добре роздивитися" людину, перш ніж зробити крок на зустріч. Адже важко довірити своє серце першому зустрічному.
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Вівторок, 01.07.2008, 19:24 | Повідомлення # 23
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
А я закохалася з першого погляду, але признатися так і не змогла. Вже пройшло багато років, а любов до тієї людини не згасла, вона в моєму серці, мабуть назавжди. А може то і не любов..? Перевірити не довелося. Я жалкую, але що поробиш. В селі прийнято признаватися в коханні першому хлопцеві. Це докорінно несправедливо! biggrin

Хто гупає, тому не відчиняють!
 
fimitДата: Неділя, 10.08.2008, 13:46 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Оффлайн
Можливо кохання з першого погляду існує, але якщо так, то дуже рідко tongue

Краще синиця в руках, ніж руки в синцях)
 
iskrinaДата: Неділя, 10.08.2008, 22:32 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А кохання взагалі не кожна людина пізнає. Для цього потрібно щоб пощастило.
 
mishiusДата: Четвер, 11.12.2008, 21:12 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
кохання це така штука не знае звідкіля і де воно зявиться. Не дарма є приказка "Любов зла полюбиш і козла" heart
 
PavloДата: П'ятниця, 12.12.2008, 07:40 | Повідомлення # 27
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Кохання з перщого погладу є!!! В вашому селі в мене так і було... Гарні юнацькі спогади. angel eek heart help love
 
fimitДата: П'ятниця, 27.02.2009, 22:32 | Повідомлення # 28
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Оффлайн
Дивна річ "кохання з першого погляду". З "першого погляду" буває тільки уява про предмет. Це ж ми собі так вирішили - "з першого погляду." Проте ми не згадуємо про те, що був і другий погляд і третій, і четвертий, і всі погляди не заперечували першому, були синхронними, тому і говоримо з першого погляду. Це дійсно велике щастя зустріти людину з першого погляду, щоб потім, інші погляди, за нумерацією, не розчаровували. Я вірю в кохання з першого погляду, але це трапляється дуже рідко. Я б навіть сказав, що таке трапляється з волі небес, тому і не заперечую. heart

Краще синиця в руках, ніж руки в синцях)
 
PavloДата: Субота, 28.02.2009, 07:20 | Повідомлення # 29
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А найбільше горе, коли починаєш розчаровуватися...
 
InnesikДата: Середа, 04.03.2009, 16:39 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Кохання з першого погляду не існує, це лише тимчасове захоплення.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Не вірю в кохання з першого погляду (Моя думка)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz