П'ятниця
29.03.2024
01:11
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
парадокс - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Технічні питання » парадокс (як знайти відповідь?)
парадокс
ДепутатДата: Четвер, 05.03.2009, 18:57 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
сьогодні став свідком, ні, скоріше учасником такої собі ситуації, яка наштовхує на постійні роздуми. Вранці, знаючи, що біля будинку завжди бігають бездомні собачки (погодьтесь, розповсюджене явище), йдючи у справах прихватив із собою собачу радість (кісточку з курочки, зараз не про піст biggrin ), підніс цюцькові, а він понюхав, понюхав та й побіг далі. Дуже був здивований поведінкою "перегодованих" собак !!! А вже через годину, при вході у продуктовий супермаркет помітив, як до мене цілеспрямовано крокує знедолена людина - бомж. Був глибоко переконаний в тому, що попросить 2-3 гривні, додасть до тих, що випросив рашіше і проп'є. Ви знаєте, помилився, він підійшов (вигляд буже жахливий) і ввічливо і жалібно попросив купити йому хоть щось поїсти. Звісно моя сім'я не обідніє і я йому купив гривень на 40. Чому така несправедливість: собаки бездомні неголодні і гладкі, люди - в 21 столітті не мають, що з'їсти :(
Прикріплення: 2505532.jpg (75.3 Kb)


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)

Повідомлення відредагував Депутат - Четвер, 05.03.2009, 21:00
 
oli4kaДата: Четвер, 05.03.2009, 22:43 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Не так давно дивилась передачу одну про цих же бомжів, здаєьбся з Росії. Так там розповідали і показували що організовували спеціальні служби по допомозі бездомним. Їм там видавали тимчасові документи, організовували працевлаштування, відправляли додому (в багатьох існують нормальні сім"ї). Ну прикол в тому що 90% з них, повернулися до того життя, до якого вже звикли. Чому? Тобі не здається що самі вони і винні в тому як живуть, що їдять і т.д (ну не всі можливо).
А щодо собак бездомних, то теж недавно гуляли з чоловіком і синком. І підбігла така собака велика (чи то від страху вона мені така здалася, бо боюся їх до смерті surprised ) ну думаю аби Вадика не злякала. А в руках хлібина була, ну я відломила кусок і кинула її, так скажу щось вона так неохоче той кусок їла, спочатку покачала його по дорозі, а потім взяла. Теж виявилася не дуже голодною. А частенько бачу як старенькі бабусі підгодовують і котів бездомних і собак.


 
iskrinaДата: Четвер, 05.03.2009, 23:18 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Депутат)
і я йому купив гривень на 40.

А Ви прямо як депутат ВР, щедрий. smile
 
ДепутатДата: П'ятниця, 06.03.2009, 07:02 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
ну в депутатів не дуже вже й випросиш, в них позиція - даси одному, почнуть просити всі, тому, більшість з них, передають всі "проханки" до своїх різноманітних фондів (там грошинята можна краще приховати), там вони й помирають тихенько (звернення про допомогу). Ну а ходять вони в тих місцях, куди бомжам зась ... А щодо моралі, яка жене їх знову на вулицю, то не про це. Я про філософію людську - ЛЮДИНА голодна, може померти від голоду, коли навколо всі ситі й добре виглядять angry

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
iskrinaДата: Субота, 07.03.2009, 09:26 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Депутат)
Я про філософію людську - ЛЮДИНА голодна, може померти від голоду, коли навколо всі ситі й добре виглядять

А в чому причина що вона голодна?
Якщо причина поважна (тривала хвороба, інвалідність і немає кому доглянути), то Ви маєте рацію, хоча із цих ситуацій є також виходи. Інша справа, коли людям подобається бути бомжом. Їх влаштовує такий спосіб життя, а це як правило більшість таких бомжарів. Я ніколи не даю милостиню жебракам любої масті. А циган за це недолюблюю (м'яко кажучи).
 
ДядяшаДата: Субота, 07.03.2009, 16:49 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
В людини руки і ноги на місці,то вчому причина "іди працюй"
 
oli4kaДата: Понеділок, 16.03.2009, 23:13 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (Депутат)
. Я про філософію людську - ЛЮДИНА голодна, може померти від голоду, коли навколо всі ситі й добре виглядять

Я щось не можу зрозуміти(можливо ще не все в цьому житті розумію wacko в чому полягає проблема?
Чому люди голодні а собаки ситі???І в чому людська філософія?Ну думаю,що між людьми і тваринами(собаками) різниця велика.Людина- це співвідношення внутрішнього і зовнішнього її світу.Життя людини символізується в різних формах діяльності.Людині властиво працювати,думати,homo sapiens!
Людина сама створює свій так званий внутрішній світ,і за своє життя відповідає сама.


 
oli4kaДата: Вівторок, 17.03.2009, 08:02 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (Депутат)
це чужа думка, Оля, я б сказав, плагіат

Ну яка ж різниця чия це думка?Я ж не стверджую ,що це я сама придумала і написала.Ти підняв дуже цікаве і я б сказала не просте питання,на яке важко знайти відповідь,особливо що стосується "людської філософії."Я дякуючи тобі перечитала чимало матеріалу що стосується даного питання,і написала деякі фрази,які вважаю трішки пояснюють підняту проблему,чи ні? v




Повідомлення відредагував oli4ka - Вівторок, 17.03.2009, 08:03
 
Форум » Спілкування на різні теми » Технічні питання » парадокс (як знайти відповідь?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz