Субота
20.04.2024
15:19
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
А ви пам'ятаєте своїх вчителів? - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: denis-vanv  
Форум » Все про село » Сільська школа » А ви пам'ятаєте своїх вчителів? (Чим запам'ятались? Як їх прізвища? Чому вони вас навчили?)
А ви пам'ятаєте своїх вчителів?
НонаДата: П'ятниця, 15.02.2008, 20:45 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Не забувайте школу, пам'ятайте своїх вчителів, тому що людина без спогадів не може жити. Багато вчителів, які присвятили багато років життя вам вже на схилі років, тож хоча б раз в рік приділяйте їм свій час, увагу.

Повідомлення відредагував Нона - П'ятниця, 15.02.2008, 20:46
 
iskrinaДата: П'ятниця, 15.02.2008, 21:02 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Нона, дякуємо!
А Ви пам'ятаєте своїх вчителів? Хто з них для Вас став "Макаренком" чи "Сухомлинським"?
 
НонаДата: П'ятниця, 15.02.2008, 21:23 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Мій класний керівник - Стеценко Валентина Василівна. Вона чудовий педагог , працює в школі, хоча вже на пенсії. biggrin
 
СІАДата: Понеділок, 18.02.2008, 17:15 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Нона,
я поважаю тих вчителів, котрі не розрізняли учнів за статусом. Вчитель - це не професія, це поклик душі. Вчитель - це той, хто може із групки сварливих, недовірливих один до одгого школяриків, створити сім"ю! Правду кажучи, нинішню дітвору важко виховувати - не ті вже часи.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
iskrinaДата: Понеділок, 18.02.2008, 21:24 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Часи були завжди однаковими. Це ми мабуть стаємо іншими. Хочемо щоб усі матеріальні цінності належали тільки нам, або принаймні ними розпоряджатися. Згадайте нашого філософа Григорія Сковороду -"Каждому городу свой нрав и права..." То що тоді були кращі часи?
Чим менше в людини матеріальних цінностей, тим людина вільніша, незалежніша. Чому хороші солдати тільки молоді та бідні (18-20 років). Та тому що в них майже немає своїх матеріальних цінностей, за які багатіям потрібно весь час думати як зберегти і примножити.
А Ви можете уявити собі хорошого солдата, вихідця із багатющої сім'ї? Рідкість.
 
АнгелДата: Вівторок, 13.05.2008, 13:25 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Я ніколи не забуду своїх вчителів, адже саме вони, мої любі, милі наставники, допомогли мені знайти себе, відкрили мені очі на реальний світ. Дякую вам всім, але особливе слово подяки я б хотіла би сказати моєму класному керівнику, Василю Івановичу Рейдалу, адже класні керівники назавжди займають часточку нашого сердечка. Я пам`ятатиму його грізний, але в той же час, ніжний погляд; його справедливе ставлення до кожного з нас; його добре почуття гумору; а також всі чудові моменти шкільного життя. Хотілося б, щоб його життя було переповнене чудовими моментами, бо він цього заслуговує. Також я бажаю, щоб у Василя Івановича було побільше таких чудових діточок, як ми.

Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Субота, 31.05.2008, 08:22 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
А моїм улюбленим вчителем був Проценко Андрій Юхимович. Він завжди міг в гумористичному тоні так пропісочити, що більше ніколи не захочеш попадатись на його сатиричне слово. Чудова людина, хороший сім'янин і просто добра людина. Ось таким він мені запам'ятався назавжди.
Ось тут він із своїми учнями. Я навчалася трохи пізніше.


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
ТолянДата: Вівторок, 03.06.2008, 12:17 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
:prof:Приєднуюся до побажань "Ангела" . Адже я також випускник Василя Івановича Рейдала і від себе додам, що він є одним із найкращих вчителів в школі. Але не забуваймо і про інших вчителів, та про мою маму-вчительку математики, яка доклала немало зусиль, щодо моєї освіти.

Додано (03.06.2008, 12:17)
---------------------------------------------
Хочу привітати всіх односельчан, однокласників та друзів з цим теплим літнім днем. Пишіть мені на адресу karkhut@rambler.ru. Чекаю ваших листів!


Все буде добре - бо все тільки починається!!!
Ми за справедливість!
 
АнгелДата: Середа, 04.06.2008, 14:26 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Так, Толян, твоя мама також багато чого нас навчила, проте ці знання мені не згодилися у подальшому навчанні...

Додано (04.06.2008, 14:26)
---------------------------------------------
Чому ніхто не хоче розповісти про своїх класних керівників, або вчителів? angry
Розповідаємо, не соромимося!!! ok


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
SergДата: Четвер, 26.06.2008, 21:24 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Єдиний вчитель, якого я пам"ятаю -- Зубченко Микола Петрович (с.Бужанка Лисянський р-н Черкаська обл.) - учитель фізики.
Коли був учнем (років 30 тому), то дуже не любив цього вчителя (здається не тільки я один).
А зараз розумію, що це, мабуть, був єдиний на всю школу справжній учитель, який дав нам такі знання,
що я фізику пам"ятаю до цього часу. Як жаль, що в свій час не розумів цю людину.


Завжди поступай так, як хочеш, щоб поступили з тобою
 
iskrinaДата: Четвер, 26.06.2008, 21:33 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Serg)
Як жаль, що в свій час не розумів цю людину.

Своїм постом ти вже виправив свою помилку. Молодець Serg. Краще пізніше, а ніж ніколи!
 
SergДата: Середа, 02.07.2008, 16:39 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Quote (СІА)
Вчитель - це той, хто може із групки сварливих, недовірливих один до одгого школяриків, створити сім"ю!

Мало хто задумується над тим, що на першому місці повинно бути самовиховання, самонавчання, самодисципліна, саморозвиток, само...
Чомусь все спихають на оточення. Наприклад, вбив людину -- оточення винне, бо не виховало, не вивчив урок -- оточення (вчителі, батьки) винуваті, вчинив аварію і втік -- знову ж таки оточення, бо не приділило вчасно увагу і т.д. А де ж сама людина? Чому потрібно "створювати сім"ю" із діток? Може потрібно зробити так, щоб дітки самі згуртовувались? Знаєте, який найкращий класний керівник? Це той, при якому діти думають, що вони все самі роблять (вечори, змагання, стінгазети, ...). А якщо всі будуть сидіти і ждати, що запропонує вчитель, то що в цьому хорошого?


Завжди поступай так, як хочеш, щоб поступили з тобою
 
СІАДата: Вівторок, 08.07.2008, 15:15 | Повідомлення # 13
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Serg,
шановний, не плутайте овець з вовками. Ви хоч вдумались в суть мого речення?
При чому тут вбивство і аваріі? Ми, як у глухо-німому кіно - махаємо руками, губами ворушимо, та один-одного не розуміємо!! Не всі і не завжди можуть самі згуртовуватись...
Невже з мого речення було видно, що вчитель мусить все робити за учнів?

Іноді людська недалекість думок дратує...


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.

Повідомлення відредагував СІА - Вівторок, 08.07.2008, 15:17
 
ДядяшаДата: Понеділок, 10.11.2008, 21:01 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Всі вчителі школи по своєму запам"ятались,адже кожен вів свій предмет, по своєму його доносив до нас.
 
ChortДата: Вівторок, 11.11.2008, 19:35 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 31
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Казала менi К.М.Гукало учи англ.мову, вона тобi пригодиться, а я дурак не вчив. Зараз кожний день на англ. балакаю.
 
iskrinaДата: Вівторок, 11.11.2008, 23:13 | Повідомлення # 16
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Chort)
Зараз кожний день на англ. балакаю.

Оце історія! biggrin
 
СІАДата: Четвер, 20.11.2008, 23:03 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Chort,
ніколи не пізно вивчити іноземну мову. Головне щоб вона згодилась. Буває і навпаки - вчиш-вчиш, на практиці не використовуєш, а згодом розумієш, що вже нічого не пам"ятаєш.
Просто варто людині попасти в середовище з іноземцями і нікуди вже не подінешся від тієї мови!
Наші прадіди та прабабки німецьку мову як вчили?

Ситуація вирішує все.


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
oli4kaДата: Понеділок, 01.12.2008, 17:10 | Повідомлення # 18
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Потрібно було слухати, а ми не цінимо того, що в нас є і що нам дають, а потім жаліємо!!!

 
iskrinaДата: Понеділок, 01.12.2008, 17:18 | Повідомлення # 19
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (oli4ka)
Потрібно було слухати

А кого потрібно було слухати?
oli4ka, а хто у Вас був любимим вчителем (вчителькою)?
 
oli4kaДата: Середа, 03.12.2008, 23:22 | Повідомлення # 20
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (Chort)
Казала менi К.М.Гукало учи англ.мову, вона тобi пригодиться, а я дурак не вчив. Зараз кожний день на англ. балакаю.
Потрібно було слухати вчителя англійської мови


 
PavloДата: П'ятниця, 12.12.2008, 07:31 | Повідомлення # 21
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Хоча я не вчився у вашій школі, але там, де я проживаю у вашому селі, коли відпочиваю, на тому кутку мешкали аж 4 старих вчителів. Люди грамотні та інтелегентні. Колись я тижень вчився у вашій школі, коли був у 9 класі. Хочу сказати, що рівень ваших теперішніх вчителів слабенький.
 
oli4kaДата: П'ятниця, 12.12.2008, 13:12 | Повідомлення # 22
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Ну не всих!!!

 
PavloДата: П'ятниця, 12.12.2008, 13:24 | Повідомлення # 23
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
У вас дуже низький рівень англійської мови... вчительці в цьому поалні великий мінус...
 
oli4kaДата: П'ятниця, 12.12.2008, 17:01 | Повідомлення # 24
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Я не знаю в кого він низький,але в мене наприклад після школи в ВНЗ проблем не було з цим предметом.Четвірка в мене виходила "автоматом",ну і пішла ще на екзамен і за те що я була хорошою студенткою поставили 5.Ну в школі англійську мову я серйозно вчила,жалкую що не навчалась далі в цьому напрямку(((

 
PavloДата: Субота, 13.12.2008, 06:43 | Повідомлення # 25
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
От бачиш, це ще раз підтверджує, що все залежить від заохочення. Але більшість ваших учнів англійську мову взагалі не знають... Просто може Ти - це виняток.
 
oli4kaДата: Понеділок, 15.12.2008, 11:12 | Повідомлення # 26
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Я не вийняток,просто іноземну мову вчити потрібно,а не нічого не зробивши для того ,щоб щось знати обмовляти вчителя що той не навчив,от і все.

 
PavloДата: Понеділок, 15.12.2008, 11:18 | Повідомлення # 27
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Просто я багато спілкуюся з важими школярами і потім ті, хто йдуть кудись начатись жахаютться, вони розуміють, що англійську не знають.
 
oli4kaДата: Понеділок, 15.12.2008, 11:50 | Повідомлення # 28
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
вчити потрібно були хоч те що задають вчителі в школі,а не гуляють,тоді жахаються.я не говорю що в нас в селі бездоганно все викладають,але все ж таки певний рівень є!

 
ChortДата: Понеділок, 15.12.2008, 11:59 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 31
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Quote (oli4ka)
вчити потрібно були хоч те що задають вчителі в школі,а не гуляють
я з тобою повн1стю погоджуюсь. Р1вень анг.мови не поганий просто треба не бути л1нивим.
 
PavloДата: Понеділок, 15.12.2008, 12:00 | Повідомлення # 30
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
oli4ka, що тут казати? 11-ти класники вчятся за книжкою для гімназії і спеціалізованих шкіл. Вони навіть граматики і нових слів не вчать...
 
Форум » Все про село » Сільська школа » А ви пам'ятаєте своїх вчителів? (Чим запам'ятались? Як їх прізвища? Чому вони вас навчили?)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz