Четвер
25.04.2024
14:14
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Знахідки - Сторінка 2 - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: oli4ka  
Форум » Все про село » Сільська плітка - чув дзвін, але не знає де він » Знахідки (Хто , що знаходив в грунті з минулих часів)
Знахідки
PavloДата: Субота, 27.12.2008, 20:31 | Повідомлення # 31
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Оце так... Але до чого тут це?
 
sanfedДата: Вівторок, 30.12.2008, 10:20 | Повідомлення # 32
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Може кому цікаво. Минулої суботи відпрацьовували панський маєток. Нічого особливого за весь день не підняли. В другій половині дня - знайшли медаль Миколи другого "За усердие" срібна - 300$ орієнтовна ціна. І ще одну копійочку. Практично не збереглося зображення. Проте коли через листок паперу я попробував вималювати залишки зображення - то пробивається рік 1942. Якщо вірити інтернету то ця копійчина може бути номіналом 2 копійки. Копійки 1,2,3 в роки війни не випускались лише 2 копійки 1942 року випущено було 450 штук. Попробуйте уявити мої почуття.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Вівторок, 30.12.2008, 10:27 | Повідомлення # 33
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я звертався до Депутат. До Вас я претензій не маю!!! biggrin
 
sanfedДата: Вівторок, 30.12.2008, 10:34 | Повідомлення # 34
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Якщо чесно, Паша, то я чогось і не читав ваші повідомлення. А моя розповідь була адресована Олі і Сергію і тим кому цікаво.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Вівторок, 30.12.2008, 10:52 | Повідомлення # 35
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
ну все одно... Дякую Вам за розповыдь!!!
 
iskrinaДата: Вівторок, 30.12.2008, 20:29 | Повідомлення # 36
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (sanfed)
Попробуйте уявити мої почуття.

Вітаю із знахідкою.
Я теж знайшов царську монету на городі. Думаю що вона не така рідкісна.
 
ДядяшаДата: Вівторок, 30.12.2008, 23:33 | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
sanfed Ви розповідаїте про цікаві знахідки але це мабуть потрібно прочитати багато історичних документів ,аде які з них мабуть ще й важкодоступні? smile
 
sanfedДата: Середа, 31.12.2008, 10:26 | Повідомлення # 38
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Стосовно цінності монет царської чеканки - то срібні монети часом сміття порівняно з окремими мідяками. Стосовно інформації звідки береться, то я впевнений, що ISKRINA це скарбниця такої інформації wink . А ще я в основному беру її в спілкуванні з місцевими жителями, хтось щось десь чув бачив, архіви, музеї - література, інтернет. Хоча багато хто дивиться як на дивака і я к щирі українці "ага зараз я тобі розповім а ти піднімиш кучу золота, ніфіга сам знайду колись, може буть". Просто мені подобається це заняття. А далі ноги в руки і як заяць по прерії. Іноді просто вже на осліп бредеш через лісок чи полянку - є сигнал копаєш викопуєш пробку з пива і то добре.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.

Повідомлення відредагував sanfed - Середа, 31.12.2008, 10:28
 
ДядяшаДата: Вівторок, 06.01.2009, 23:47 | Повідомлення # 39
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Це чудово коли є улюблена справа
 
oli4kaДата: Субота, 10.01.2009, 16:02 | Повідомлення # 40
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Так,це дійсно дуже добре коли займаєшся чим тобі подобається!

 
sanfedДата: Середа, 14.01.2009, 12:25 | Повідомлення # 41
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Ще раз дозволю собі маленький звіт по даній темі. На відстані одного кілометра від нашого містечка по старих картах вказано млин. Але як водиться в наших натурах "А нехай ще встигну" зіграло жорстокий жарт. Коли ми туди таки потрапили виявилось що на пару днів нас хтось перегнав - ділянка виявилась уже обстеженою. Один пятачок був дуже ретельно опрацьований (перекопано 2 м кв. штик в штик і ніби через сито просіяне) в двох метрах збоку я знайшов срібну монетку і ряд гільз та патронів - от і гадай тепер що то було. Пізніше знаходили опрацьовані ямки але з залишеними гільзами - висновок сам закрадається в душу - "НАС ЗНОВУ ВЗУЛИ, БЛІН" sad

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
АврораДата: Середа, 14.01.2009, 14:42 | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 63
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
sanfed, а якими пристроями ви користуєтесь у пошуках. Яка марка шукача? Скільки він коштує?

Мрії мають бути з каменя, а плани з піску
 
sanfedДата: Середа, 14.01.2009, 15:36 | Повідомлення # 43
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Spectrum XLT - 1200 $

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
ДядяшаДата: Середа, 14.01.2009, 23:29 | Повідомлення # 44
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Не дешева штучка wink
 
sanfedДата: П'ятниця, 16.01.2009, 09:55 | Повідомлення # 45
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Учора було потепління стішився - думав на вихідні вирвусь на природу. Вночі добавилось 5 см снігу cry (як я люблю зиму wacko )

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.

Повідомлення відредагував sanfed - П'ятниця, 16.01.2009, 09:56
 
ДядяшаДата: П'ятниця, 16.01.2009, 20:28 | Повідомлення # 46
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Температура + сніг же зразу розтає
 
sanfedДата: Понеділок, 19.01.2009, 09:27 | Повідомлення # 47
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Холодно, сирість, вітер. Не витримали. В суботу були на маєтку. Під снігом не видно сміття - зайва робота. Пішли на місце з меншою концентрацією металевого хламу - спущений ставок. Теж багато "туристів" але на відстані 10 метрів від берега на глибіні 2 штиків лопати дістали обойму патронів для карабіна (5 штук на металевій планці - більше не можу розповісти - від якої саме зброї не знаю - треба читати вивчати) далі по ходу до середини ставу знову був сигнал і хароший - перевірити не змогли, під снігом виявився лід. Знову доведеться чекати потепління (може й сам карабін, а може й банка концервна)

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.

Повідомлення відредагував sanfed - Понеділок, 19.01.2009, 09:37
 
PavloДата: Четвер, 22.01.2009, 09:44 | Повідомлення # 48
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
перепрошую, може я щось пропустив. А куди Ви діваєте знахідки?
 
sanfedДата: Четвер, 22.01.2009, 11:37 | Повідомлення # 49
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Як щирий українець - "в коробочку і нехай там буде". А потім довгими зимовими вечорами перемацуєш і будуєш різні здогадки - що, від чого, для чого, куди піти в наступні вихідні.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Четвер, 22.01.2009, 20:10 | Повідомлення # 50
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А чи Ви завжди знаєте вартість цих знахідок?
 
sanfedДата: П'ятниця, 23.01.2009, 10:49 | Повідомлення # 51
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Я ще не настільки багатий такими речами, щоб почати вивчати їх вартість. Поки що для мене саме цінне в цьому питанні почуття від піднятого з глибин історії та грунту слідів старовини. (Так як рибаку вловити гарну рибину, не вартість її на базарі, а саме відчуття коли ти її волочиш до берега)

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Субота, 24.01.2009, 08:27 | Повідомлення # 52
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я можу Вам побажати відкрити свій музей...
 
sanfedДата: Субота, 24.01.2009, 11:32 | Повідомлення # 53
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Дякую

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
PavloДата: Субота, 24.01.2009, 15:18 | Повідомлення # 54
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Завжди будь ласка!!!
 
ДядяшаДата: Понеділок, 26.01.2009, 14:14 | Повідомлення # 55
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
цна такі пошуки потрібен час.І це добре коли цей час проходить не даремно
 
sanfedДата: Понеділок, 02.02.2009, 10:28 | Повідомлення # 56
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Нарешті були вихідні. В суботу мучився на весліллі booze Нарешиі в неділю в другій половині дня таки вирвались на дві години на природу. Ходили по панському маєтку - знахідки не ахті - 4 копійочки радянських, 5 вільноукраїнських. Але є і раритети - наперсток і ложка схоже латунь або якийсь сплав (зразу подумалось срібна). Красиво зроблена (але якже бідним слугам це треба було нароблятись щоб вона ближчала) на звороті штамп молоток в трикутнику v День не пропав.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
ДядяшаДата: Понеділок, 02.02.2009, 10:44 | Повідомлення # 57
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
То це ви тільки на вихідних проводите пошуки?
 
iskrinaДата: Понеділок, 02.02.2009, 11:01 | Повідомлення # 58
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
sanfed, хочу придбати прилад для пошуків. Який Ви порадите, марку і ціну.. Щоб і не дуже дорогий і щоб було достатньо для аматорських пошуків скарбів. biggrin
Щодо приладу, то я не жартую.
 
sanfedДата: Понеділок, 02.02.2009, 15:10 | Повідомлення # 59
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
хочу придбати прилад для пошуків tongue (Це ви тільки читали мої басні - щеб попробували... то питання ціни б уже зникло).Для початку треба визначитись з напрямком - аматорський чи пошук скарбів - це вже два різних прилади. Підземні чи підводні - теж 2. И т.д. и т.п. Дуже багато факторів які визначають ціну апарата. Одне скажу точно - якщо є можливість придбати військовий металошукач - то це найкращий варіант. Він і дешевше і суть та сама. Хоть і за 1000 долярів всеодно доводиться багато лишнього мацати.

Додано (02.02.2009, 15:10)
---------------------------------------------

Quote (Дядяша)
То це ви тільки на вихідних проводите пошуки?
cry Так, дуже мало часу доводиться відводити для задоволення. Я ж як і всі виживаю ...


Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
ДядяшаДата: Понеділок, 09.02.2009, 10:40 | Повідомлення # 60
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Це ж і погано, що ми виживаємо, кожна людина повинна займатися улюбленою справою (це в ідеалі)
 
Форум » Все про село » Сільська плітка - чув дзвін, але не знає де він » Знахідки (Хто , що знаходив в грунті з минулих часів)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz