Субота
20.04.2024
16:09
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Я студент - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Pavlo  
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка про все » Я студент (Розповідаємо про своє навчання)
Я студент
iskrinaДата: Четвер, 19.02.2009, 12:43 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Пишемо тут про своє навчання після школи. Про свою майбутню професію.
 
PavloДата: Понеділок, 06.04.2009, 09:36 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
О! Мені на першому курсі було дуже тяжко. Але я себе взяв в руки і вже на 2 курсі був відмінником. закінчив ВНЗ з відзнакою.
 
ДепутатДата: Понеділок, 06.04.2009, 12:54 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Паша, а чому вибрав екстернат, а не класичну форму навчання, наприклад стаціонар ?

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
PavloДата: Понеділок, 06.04.2009, 13:44 | Повідомлення # 4
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Бо вчився як заочник, але ходив на стаціонар. Коли на заочному почалась магістратура, то я вже все знав. Тому меня сказали пройти все єкстернатно.
 
tanya_bondДата: Субота, 09.01.2010, 23:04 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Студентські роки ні з чим не зрівняти! Коли навчаєшся - не цінуєш, крізь призму років розумієш, такої наївності, бажання жити, дружити, творити - не повернеш!
Чомусь на думку спала історія, як наша група зустрічала екватор. Екватор (для тих, хто не знає, це рівна половина часу, яку провчилися студенти) - це 2,5 років.
У нашій дівчачій групі були дві студентки, які мали знайомих "дядь" у ДАЙ. Джентельмени запропонували святкувати разом. Ми не відмовились, оскільки з нашої сторони - лише треба було мати гарний настрій! А цього добра у студентів завжди дуже багато.
Увечері патрульні машини (правда без моргалок) по-джентельменськи доставили нас на вечірку. Підстаркуватих дядь було троє, а за організацію усього цього дійства відповідав молодий сержант. Найбільший сюрприз - багато їжі! Спочатку соромлячись, а після кількох чарочок, зовсім розкріпостившись, на столах закуски ставало усе менше і менше. А далі пішли танці!
Наші дяді, розчервонівшись і запихавшись радісно гиржали, по-молодецьки трусили животами, стараючись потертися об когось із дівчат. Наші дяді були у захваті! Ми теж раділи можливості надурняк повеселитися!
 
PavloДата: Четвер, 04.02.2010, 11:24 | Повідомлення # 6
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Цікава історія. Я сумую за студентськими роками. Але був один мінус. не було грошей.. Лише тратив на проїзд. Але є, що згадати.
 
oli4kaДата: П'ятниця, 12.02.2010, 16:05 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Да, интересно, а многие сейчас покупают дипломы при окончания ВУЗа? Pavlo, диплом сам делал или покупал? Наверное сейчас большинство покупают.



Повідомлення відредагував oli4ka - П'ятниця, 12.02.2010, 16:08
 
PavloДата: П'ятниця, 19.02.2010, 11:19 | Повідомлення # 8
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я сам писав диплом.... Хоча у нас деякі його купували...
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка про все » Я студент (Розповідаємо про своє навчання)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz