Четвер
28.03.2024
23:26
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Гра!!!!!!!!!!! - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Pavlo  
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка про все » Гра!!!!!!!!!!! (Яка ваша думка про учасників форуму?)
Гра!!!!!!!!!!!
oli4kaДата: Вівторок, 17.02.2009, 17:26 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Шановні форумчани,ми вже досить тривалий час спілкуємося,і навіть не знайомі особисто один з одним!(не всі звичайно ж), і певним чином можна вже сформувати думку конкретно про певного учасника.Давайте будемо залишати коментар про останнього учасника в даній темі.Просто висловити своє відношення до людини,можливо виділити якісь певні риси характеру ,які ви вважаєте притаманні певному учаснику,а можливо і описати зовнішність(тобто яким ви уявляєте учасника форуму).Починаємо з мене!!!



Повідомлення відредагував oli4ka - Вівторок, 17.02.2009, 17:57
 
PavloДата: Субота, 21.02.2009, 09:06 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Думка про Олічку завжди змінюється... Я зрозумів, що це гарна дружина і гарна мати... Але іноді хотілось бачити більш толкові повідомлення на форрумі...
Тепер про мене...
 
oli4kaДата: Субота, 21.02.2009, 10:50 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Ну Pavlo, ти просто вичерпну відповідь дав,повну і змістовну!!!!!!!!!!!

Моя думка про Павла,яка склалася в процесі спілкування: балакучість, часто спонтанно відхиляється від первинної теми розмови. У нього виникають епізодичні конфлікти з деякими навколишніми людьми .Ну ще можу сказати людина досить самовпевнена,спостерігається можливо трішки і зневажливе ставлення до співрозмовника.Людина яка живе у своєму вигаданому світі.Ще мені здалося що було якесь розчарування в коханні...А взагалі є і позитивні риси,тому що це людина,якій не байдужа доля нашого села!!!!(доброта,оптимізм)
Ще доповнення:здається так що Павло,мало дуже зустрічається з друзями,мало розважається,а більше часу проводить наодинці з самим собою!




Повідомлення відредагував oli4ka - Субота, 21.02.2009, 15:19
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Неділя, 22.02.2009, 18:22 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
oli4ka, чудова людина. Цінує спілкування, навіть ящо з нею спілкуються зовсім незнайомі люди. Довіряє людям і це їй інколи додає прикрощів. Любить своїх рідних - синочка, чоловіка і особливо маму і тата. Створення сім'ї для неї, найважливіша в житті подія. Любить, коли подобається іншим.
oli4ka, якщо щось не те ляпнула, вибач, але ж це гра. Ти ж сама її затіяла. deal king


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
iskrinaДата: Середа, 25.02.2009, 08:58 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
ОДНА_ЖІНКА, гостра на язик. Збирає і розносить по селу плітки, але робить це не для образи інших, а з цікавості. Любить свого зятя, мабуть більше ніж дочку. За сільською роботою немає часу поспілкуватися на форумі нашого сайту. Мабуть красива! Самотня.:D
 
sanfedДата: Середа, 25.02.2009, 11:01 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
cry Олічка, ви не працювали в органах? Так описати Пашу ... ви психолог. От я блін трошки підсліпкуватий щоб щось говорити про жінок на основі спілкування мені би помацати flower

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
ДядяшаДата: Четвер, 26.02.2009, 10:29 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Ну sanfed не написав про нашого адміністратора: Дуже добра, чесна людина, яка на мою думку ДУЖЕ ЛЮБИТЬ СВОЄ СЕЛО,що створив для нього навіть сайт.
SANFID, я так зрозумів це"мисливець за старовинностями"- людина заглиблена в минуле.
 
PavloДата: Четвер, 26.02.2009, 12:58 | Повідомлення # 8
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Сергій гарний сім*янин і буде дуже хорошим батьком. Трішечки корислиівий, але корисливий для безкорисливості... Ось так...
 
iskrinaДата: Четвер, 26.02.2009, 17:22 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Дядяша)
людина заглиблена в минуле.

Без минулого немає майбутнього!
sanfed, на мою думку, знайшов себе, і це чудово. Він прекрасно знає що буде робити завтра. hands
 
oli4kaДата: Середа, 08.04.2009, 09:25 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (ОДНА_ЖІНКА)
oli4ka, якщо щось не те ляпнула, вибач, але ж це гра. Ти ж сама її затіяла

Не ображаюся cool ,все що ви написали чиста правда!!! tongue


 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка про все » Гра!!!!!!!!!!! (Яка ваша думка про учасників форуму?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz