П'ятниця
26.04.2024
13:04
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Танки в селі Іскрене - Сторінка 2 - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Міхалич  
Форум » Все про село » Історична згадка » Танки в селі Іскрене (Історична цінність знайдених танків.)
Танки в селі Іскрене
PavloДата: Четвер, 26.03.2009, 13:01 | Повідомлення # 31
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
не смішіть. Якщо дорогу перерили, то виділялись кошти на їїремонт. Це елементарні речі закону України.
 
STALKERДата: П'ятниця, 27.03.2009, 14:44 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
У вас там еще ТИГР лежит happy
 
iskrinaДата: П'ятниця, 27.03.2009, 17:16 | Повідомлення # 33
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (STALKER)
У вас там еще ТИГР лежит

А звідки ви знаєте що Тигр?
 
oli4kaДата: Субота, 04.04.2009, 12:59 | Повідомлення # 34
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Ось фото дороги після на даний час



 
МіхаличДата: Субота, 04.04.2009, 23:49 | Повідомлення # 35
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Теоретично,можливо припустити,що у нас лежить "Тигр",а можливо то був тягач,який намагався витягти "Пантеру",і сам затонув.Велике скоплення "Тигрів" було в районі прориву німецької армії (Ризино,удар наносився в сторону Лисянки,допомагав розірвати кільце наших військ)


Прикріплення: 9037389.jpg (117.1 Kb) · 6420278.jpg (133.8 Kb) · 1913999.jpg (242.5 Kb)


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.

Повідомлення відредагував Міхалич - Неділя, 05.04.2009, 01:39
 
МіхаличДата: Неділя, 05.04.2009, 01:38 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Можливо хтось тут і не був korsun_bytva
одна схема взята звідси.

А тепер по танках,в складі танкових дивізій було по роті "Тигрів",але переважно в дивізіях СС.
Але згідно книзі "Разгром под Черкассами"Ільї Мощанського (фото і дані брались з неї,спасибі автору,шкода бед його згоди)
в облогу попала тільки одна танкова дивізія "Вікінг",приблизно 120 танків,середні і важкі "Пантера",
"Тигрів у них не було,в районі нашого села стояли 11,13,14 танкові дивізії,які з важких танків мали тільки "Пантери"
Ось фото побратимів "нашої" "Пантери"-


А це фото загадково вбитого командуючого оточеного угруповування генерала артилерії Штеммермана

Прикріплення: 1455219.jpg (38.6 Kb) · 5707909.jpg (53.8 Kb) · 6906411.jpg (48.8 Kb)


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.

Повідомлення відредагував Міхалич - Неділя, 05.04.2009, 01:41
 
PavloДата: Неділя, 05.04.2009, 08:49 | Повідомлення # 37
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
ОГО!!! Міхалич, де Ви тільки знаходите так інформацію?

Додано (05.04.2009, 08:49)
---------------------------------------------
А ще мені соромно, що я не володію такою. інформацією і не цікавлюся цим...

 
iskrinaДата: Неділя, 05.04.2009, 11:58 | Повідомлення # 38
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Эх, щоб знали наші діди які тепер гроші можна взяти за всяку німецьку зброю, то натаскали б повні повітки і на городах позакопували б у схронах. Для нас! biggrin
Довгий час на тракторному стані стояв німецький автобус (металевий). На ньому навіть сфастика була зафарбована. В кінці 80-х його здали на брухт. А могли б взяти гроші!
 
МіхаличДата: Понеділок, 06.04.2009, 03:05 | Повідомлення # 39
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Pavlo,бажання+Інтернер!Декілька днів тому,я теж цього не знав(буде час я ще покопаюсь)
Для мене Інтернет-це інформація.Є вмережі-буде і в мене,потрібен тільки час.
..позакопували б у схронах....тоді б у нас картопля не родила biggrin
-Петре,навіщо город керосином поливаеш?Картопля не родитиме!
-До вуха картопля,головне,щоб зброя не заржавіла!!!!


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.

Повідомлення відредагував Міхалич - Понеділок, 06.04.2009, 03:16
 
МіхаличДата: Четвер, 09.04.2009, 01:57 | Повідомлення # 40
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Все про німецькі танки...Ніхто не згадає,що і наший там затонув,правда набагато правіше.Кажуть люди,що двох німецьких танкістів закопали в районі олійні.
"фашисти" кажуть,що виходячи з пошкоджень,танк напоровся на міну.Така версія можлива,бо є два трупи,чи може вони з другого танка?
Хто поставив міну?


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
ДепутатДата: Четвер, 09.04.2009, 06:58 | Повідомлення # 41
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
партизанен biggrin

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
STALKERДата: Четвер, 09.04.2009, 16:05 | Повідомлення # 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Есть еще вот такая иформация - В начале нынешнего лета неподалеку от села Искрино Шполянского района некая харьковская фирма вытащила из ставка немецкую "Пантеру". Во время той же Корсунь-Шевченковской операции под лед провалился немецкий "Королевский Тигр" и его попытались вытащить с помощью "Пантеры". Но та тоже ушла под лед. Чтобы не отдавать технику противнику, фашисты танк подорвали. По словам Константина Проценко, который видел этот танк, он находится в неплохом состоянии, если не считать, что корпус расколот на две половины взрывом. Тем не менее, не танк уже есть заказчик. Модель "Пантеры" редкая, к тому же была переброшена на "русский" фронт из Африки и сохранила песчаный камуфляж. "Тигр" поднять будет проблематично, так как на этом месте впоследствии соорудили дамбу, и танк стал составной ее частью. Поэтому, чтобы не разрушить гидротехническое сооружение, работы решили приостановить.
 
iskrinaДата: Четвер, 09.04.2009, 18:52 | Повідомлення # 43
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (STALKER)
Поэтому, чтобы не разрушить гидротехническое сооружение, работы решили приостановить.

Тепер потрібно добре торгуватися, пока "Тигра" не дістали. Влаштувати аукціон і продати його подорожче. Нам спішити немає куди. biggrin
 
МіхаличДата: П'ятниця, 10.04.2009, 14:19 | Повідомлення # 44
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Коли є документи то може так і було,може то дійсно "Тигр".Ну а свідчення очевидців можна буде перевірити тільки витягнувши танк.Бо існує і таке:

В основном это были боевые машины модификаций G и Н, оборудованные броневыми экранами (Schurzen), которые изменяли внешний вид Pz.lV до неузнаваемости. Видимо, по этой причине, а также из-за длинноствольной пушки в советских документах их часто именовали "Тигр тип 4


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
iskrinaДата: Неділя, 12.04.2009, 18:41 | Повідомлення # 45
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Міхалич, а де поділися останки якоїсь танкетки, що стояла в болті напроти вашого городу? Там за білокорими деревами в болоті колись стояла розібрана німецька бронемашина. Ми малими там з хлопцями гралися у війни. Ви щось пам'ятаєте?
 
МіхаличДата: Неділя, 12.04.2009, 19:09 | Повідомлення # 46
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Ні,такого навіть не чув!Знаю від старожилів села,що після війни техніку забирали,або підривали.
Так по розповідям радянський танк був підірваний,бо здорово застряг у березі,витягти було не можливо.
Розказують,що башня ще колись була трохи видна,а потім мабуть сасосало в болото.


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
iskrinaДата: Неділя, 12.04.2009, 21:44 | Повідомлення # 47
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я минулого року ходив, шукав там, але нічого не знайшов. Аж здивувався. Колись там був такий ніби островок. А у виритих канавах люди ловили вершами в'юни. Тепер там уже немає болота. Треба міношукачем пошукати. Ось туди б запросити нашого sanfed.
А та башня навіть крутилася. wink
 
МіхаличДата: Понеділок, 13.04.2009, 02:36 | Повідомлення # 48
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Це було десь в цьому районі?
Прикріплення: 3515911.jpg (122.8 Kb)


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
sanfedДата: Понеділок, 13.04.2009, 09:27 | Повідомлення # 49
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
sad Мав можливість перевірити апарат на його практичність. Дуже розчарований - танк на глибині порядка 1,5-2 метри не відчув. Перша проблема, це дрібне сміття перебиває однак і після очистки від сміття і при максимальних параметрах апарат не зміг його відчути. Висновок - треба цяцьку кращу - а ні то дідовським методом щупом. (Або його дійсно там нема). Стосовно щупа - рекомендую промацати ним те місце (Вологу землю можна до 2 метрів колоти).

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: Понеділок, 13.04.2009, 14:46 | Повідомлення # 50
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (sanfed)
Стосовно щупа - рекомендую промацати ним те місце (Вологу землю можна до 2 метрів колоти).

Звертаюсь до Вас як до спеціаліста. Чи може затягнути болото таку собі шкаралупу танкетки? Та так що і не видно стало через декілька десятків років.
Міхаличу вдячний за фото. Це дійсно те місце. Але я вважаю що це місце трошки лівіше від Вами позначеної точки.
 
МіхаличДата: Середа, 15.04.2009, 16:33 | Повідомлення # 51
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Так,потрібно було протягнути далі стрілочку,ближче до канави.Я не "спеціаліст",але нема танка,значить засосало confused

Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
iskrinaДата: Середа, 15.04.2009, 19:45 | Повідомлення # 52
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Міхалич)
але нема танка,значить засосало

А я думаю що хтось на металолом його поцупив.
А з іншої сторони таку махіну сам не потягнеш. wink
------------------------------------------------------------
В попередньому пості я звертався до спеца sanfed. biggrin
 
МіхаличДата: Середа, 15.04.2009, 21:15 | Повідомлення # 53
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
В попередньому пості я звертався до спеца sanfed
То я "поперед спеціаліста в пекло" (не пам'ятаю конкретно приказки,але начебто так звучить) висловив свою думку biggrin поки втовпився shy


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
sanfedДата: Четвер, 16.04.2009, 09:22 | Повідомлення # 54
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Quote (iskrina)
В попередньому пості я звертався до спеца sanfed.
biggrin Тут так не скажеш - як говорить дохтур "треба помацать". Якщо забрали весь, то слід залишиться (яма) - могли тільки башню знять (ми ж лінивий народ). Треба смотрєть. Засмоктати може якщо то є торфяник і він щовесни заливається водою, тоді да шурнув і зверху не буде видно. Проте якщо він не засмоктався болотом за 20-30 років, то за останні роки можна запитати у тих хазяїв що видніється будинок чи не вони його засмоктали - це ж не голка.


Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: Четвер, 16.04.2009, 10:30 | Повідомлення # 55
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (sanfed)
Засмоктати може якщо то є торфяник і він щовесни заливається водою, тоді да шурнув і зверху не буде видно. Проте якщо він не засмоктався болотом за 20-30 років, то за останні роки можна запитати у тих хазяїв що видніється будинок чи не вони його засмоктали - це ж не голка.

Ось і запитаємо Міхалича. Його батько саме там і проживає. Телефоном запитає і нам розкаже. smile
 
МіхаличДата: Четвер, 16.04.2009, 16:00 | Повідомлення # 56
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Дзвонити не потрібно,ми розмовляли недавно на цю тему,надцять років тому батько там прогулювався,
танка там вже не було suspect але батько "смутно" пам'ятає місце,бо бачив його в дитинстві,
начебто намагались вичерпувати воду з башні,значить вже тоді він(танк biggrin )був по горло,упс,по башню у воді.
Можете не повірити,але наша сім'я до "розсмоктування"танка не причастна dont


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
sanfedДата: П'ятниця, 17.04.2009, 09:21 | Повідомлення # 57
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
МІХАЛИЧ без образ -я трошки пожартував. Повторюсь. Можна попробувати щупом. Якщо цікавить як правильно зробить його - розповім.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: П'ятниця, 17.04.2009, 20:53 | Повідомлення # 58
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
sanfed, давай технологію щупа на форум. biggrin
 
МіхаличДата: Субота, 18.04.2009, 01:22 | Повідомлення # 59
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Куди на "форум"?Пороблять кому не ліньки,і всю траву в березі перетопчуть,куди корову припинати?
Сообразим на троїх booze Звісно спонсори можуть підключитись dollar стимул не помішає в болоті ритись :

Важко синхронизувати події,iskrina пам'ятає,що башня крутилась,виходить стояла на корпусі,значить корпус був вже замулений?
Батько каже за вичерпування води з башні,значить вже башня була замулена.Як би забирали корпус,то башту забрали б обов'язково,
вона легша.Висновок один,робим щупа і трохи пізніше(коли мине криза)ідемо щупать.


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
iskrinaДата: Субота, 18.04.2009, 12:49 | Повідомлення # 60
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Влітку присвячую пошукам відпустку. Хто хоче шукати приєднуйтесь. Тепер там навіть і болота немає. Після меліоративних робіт русло відійшло в сторону. wink
 
Форум » Все про село » Історична згадка » Танки в селі Іскрене (Історична цінність знайдених танків.)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz