Субота
20.04.2024
03:46
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Очищення організму - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: oli4ka  
Форум » Спілкування на різні теми » Як залишатися молодою і красивою » Очищення організму
Очищення організму
galanetДата: Вівторок, 15.01.2008, 22:31 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн

В процесі життєдіяльності організм забруднюється. В ньому постійно нагромаджуються продукти обміну речовин. Крім того, йде постійне забруднення організму в результаті дії різноманітних шкідливих факторів зовнішнього середовища. Існує доволі багато методів очищення організму.
Тому пропоную тут залишати різноманітні методи очищення організму.

Рисова очистка

1. Звечора кладемо в банку стільки столових ложок рису, скільки Вам років і заливаємо холодною кип'яченою водою.
2. Вранці, в годин 8, зливаємо воду, беремо столову ложку рису і зїдаємо її, запиваючи чашкою яблуневого соку (саме яблуневого!).
3. Залишок рису в банці заливаємо новою холодною кип'яченою водою і вранці повторюємо процедуру.
4. Так робимо до тих пір, поки не закінчиться рис.
Банку потрібно зберігати в холодильнику.
Через декілька днів Ви зможете побачити результат! Дуже добре при цьому очищується шкіра обличчя.
Цей рецепт розповідав Малахов по телевізору.

Суть рисового очищення така. При вимочуванні з рису виходять неорганічні солі, прості цукри, частково крохмль і залишається білково-вуглеводна основа, яка при розбуханні стає чудовим енергосорбентом, тобто рис в шлунково-кишечному тракті вбирає в себе шлаки і токсини, а внаслідок цього йде очищення органів і тканин.
Покращення стану організму також відбувається за рахунок метаболічно активних речовин, які активуються при вимочуванні рису. Люди, які проводили рисове очищення відмічають, що їм стало набагато легше ходити, зникли болі в суставах, зменшилась набряклість, перстала пригнічувати стомлюваність. Зникла апатія, покащилось загальне самопочуття, сон і зявились фізичні і творчі сили!


Повідомлення відредагував galanet - Вівторок, 15.01.2008, 22:55
 
колискаДата: Понеділок, 03.03.2008, 15:25 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
На мою думку,щоб залишатись молодою і красивою,як місті так і в селі потрібно завжди слідкувати за собою.За внутрішнім самопочуттям,а також за зовнішнім smile
 
matildaДата: Субота, 15.03.2008, 16:47 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
galanet, я повністю з вами погоджуюсь!!!! Проводити чистку організму просто НЕОБХІДНО!!!! Це впливає на стан нашої шкіри (вугрі...), на внутрішнє самопочуття, на те, як працюють наші органи і т.д.
Щодо мене - я регулярно проводжу чистку організму за допомогою БАД фірми NSP. БАДи - це ПРИРОДНІ біологічно активні добавки! Я вже тривалий час користуюсь послугами цієї фірми і ДУЖЕ задоволена результатом!
За допомогою БАД також можна лікуватися, або вживати для профілактики - шкоди від них НІЯКОЇ, все природнє, до того ж консультують лікарі!
Якщо хтось зацікавився - звертайтесь! Це вже перевірено!
 
iskrinaДата: Неділя, 16.03.2008, 21:04 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Найліпше очищення - піст!!!
Наші предки не дарма дотримувались посту. Особливо весняного. Його ще називають строгим. Попробуйте їсти один хліб і пити воду 40 днів. Не кожний зможе. Це Вам не БАДи жувати.
А чи постите Ви?
 
fimitДата: Неділя, 10.08.2008, 14:08 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Оффлайн
І важливо підтримавати фізичну форму, робити фізичні вправи, щоб менший був ризик до захворювань.

Краще синиця в руках, ніж руки в синцях)
 
iskrinaДата: Неділя, 10.08.2008, 22:27 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
fimit, а коли Ви свої кращі фото розмістите у фотоальбомі?
Крім фізичних вправ мабуть потрібно правильно харчуватись і вести здоровий спосіб життя. В селі не кожна молода людина на це здатна. <_<
 
ДядяшаДата: Середа, 29.10.2008, 17:22 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Що до рецепту galanet-: рис виводить з організму не тільки солі,а й кальцій,тому при такому очищенні організму, потрібно отримувати додатковий кальцій.
 
iskrinaДата: Понеділок, 03.11.2008, 18:08 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Потрібно їсти рис разом з крейдою? biggrin
 
ДядяшаДата: Понеділок, 03.11.2008, 22:31 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Можна шкаралупи від яєць tongue
 
iskrinaДата: Вівторок, 11.11.2008, 17:48 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Депутат)
Р.S. Пане Адміністраторе !!! А чи випікала Ваша дружина пиріжки з горіхами та медом ?

Вона отримує зарплату більшу ніж я, тому пиріжки буду їсти коли піду на пенсію. biggrin

PS. Вибачаюсь, що знищив Ваш постінг. Випадково.

 
PavloДата: П'ятниця, 12.12.2008, 07:50 | Повідомлення # 11
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
В деяких людей очищення організму відбувається автоматично, просто треба навчитися прислухатись до нього.
 
oli4kaДата: Понеділок, 22.12.2008, 14:06 | Повідомлення # 12
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
В мене знайома одногрупниця сиділа на рисовій дієті кілька разів.Не знаю як там з очищенням але схудла!!!

 
mishiusДата: Понеділок, 22.12.2008, 14:09 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Очищення і дієта - це різні речі. Можна їсти одні чіпси і сухарики і схуднути. Можна їсти корисні речовини, схуднути і позбавитись зайвих речовин.
 
oli4kaДата: Понеділок, 22.12.2008, 14:26 | Повідомлення # 14
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Від сухариків і чіпсів точно не схуднеш)

 
PavloДата: Середа, 24.12.2008, 09:30 | Повідомлення # 15
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Чому? Схуднеш, але будеш бігати по лікарнях.
 
oli4kaДата: Середа, 07.01.2009, 10:19 | Повідомлення # 16
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Не обов"зково.

 
PavloДата: Середа, 14.01.2009, 07:24 | Повідомлення # 17
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Цікаво, як ви відноситесь до молочних дієт, до яблучних і до роздільного харчування?
 
oli4kaДата: Четвер, 22.01.2009, 17:56 | Повідомлення # 18
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
взагалі дієт ніяких не дотримуюсь)))

 
PavloДата: Четвер, 22.01.2009, 20:12 | Повідомлення # 19
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А є улюблені продукти чи страви?
 
oli4kaДата: Четвер, 22.01.2009, 20:50 | Повідомлення # 20
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Взагалі все люблю!!!! не перебираю харчами!!!!

 
PavloДата: Субота, 24.01.2009, 08:08 | Повідомлення # 21
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Олічка, так казати не можна. Ти ж не хрюша (це було написано з жартом)... biggrin
 
oli4kaДата: Субота, 24.01.2009, 18:11 | Повідомлення # 22
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
Ти ж не хрюша

Ну Павло,тобі пощастило ,що сьогодні в мене гарний настрій!!!!!! biggrin :D biggrin :D biggrin




Повідомлення відредагував oli4ka - Субота, 24.01.2009, 18:11
 
ДепутатДата: Субота, 24.01.2009, 22:24 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
не можна жити, постійно думаючи про негаразди через призму харчі-якість. Жити треба спокійно, намагаючись зберігатив спокої нервову систему, саме в ній всі проблеми. Ну а очищення теж важливо: поменше смаженого, здається я колись щось подібне тут коментував ..

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
oli4kaДата: Вівторок, 17.02.2009, 10:37 | Повідомлення # 24
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (Депутат)
Жити треба спокійно, намагаючись зберігатив спокої нервову систему, саме в ній всі проблеми.

Правду ви говорите,але не завжди це вдається,нажаль sad .

Додано (17.02.2009, 10:37)
---------------------------------------------
Синок вже трішки підріс,хочу тепер зайнятися своїм здоров"ям,очистити організм,шукаю саме зараз інформацію як правильно і ефективно це зробити cry


 
ОДНА_ЖІНКАДата: П'ятниця, 20.02.2009, 14:20 | Повідомлення # 25
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Треба дотримуватись посту. Наші предки завжди це робили і тому жили довго, ящо не нападала якась пошесть. Цього року Великдень 19 квітня.
На Великдень, як одвічний народ-хлібороб, іскряни випікають ритуальні хлібини, короваї, солодкі пишні бабки, калачі. Цей священний хліб має бути якомога вищим — це символ родючості, плідної сили. Великодні писанки та крашанки виконують магію воскресіння душ наших Пращурів. Саме з таким розумінням цих святощів довго боролися християнські попи, але так і не змігши їх викорінити, змушені були дозволити їх, включивши до своїх церковних ритуалів та надавши їм зовсім іншого ідеологічного значення - “воскресіння Ісуса Христоса”.
А постити потрібно вже з 10 березня, за 40 днів до Великодня.


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
PavloДата: Субота, 21.02.2009, 08:58 | Повідомлення # 26
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
піст для наших предків був обов*язковим, але радянська влада це знищила...
 
iskrinaДата: Неділя, 22.02.2009, 11:33 | Повідомлення # 27
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Якби то тільки піст знищила. Вона відлучила селян від власності - землі.
 
PavloДата: Неділя, 22.02.2009, 16:41 | Повідомлення # 28
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я просто шокований, чим їх це не задовольняло, люди жили собі нормально...
 
МіхаличДата: Четвер, 26.02.2009, 02:57 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Мабуть я "нариваюсь",але хто хотів поститись,чи ходити до церкви,той і при радянській владі це все робив.Павло,в товаристві нормальних людей вже не "модно" об..ти свое минуле.Історія пам'ятає-коли за свої переконання,віру,честь,люди платили найціннішим-своїм життям.

"...Вона відлучила селян від власності - землі."
Так і було,тільки "радянська влада",а може набратись хоробрості і назвати деяких комуністів?А може копнути ще глибше,відновити у пам'яті 19.. рік,збори колгоспу,коли Б.І.М сказав що колгоспу більще не існує,а потрібно заснувати або КСП,або ООО,або ТОВ,або ще хтозна що(різниця тільки у назві,а форма правління однакова...)Тихо промовив,що можна запросити юриста для тлумачення різниці у статусах цих """товариств""",ВИ підняли руки за те що Вам "нав'язали"
А тепер можна хаяти радянську владу,рейдерів,які захоплюють село,перечитувати "Шполянські вісті" де сказано,що по тоні зерна Вам дали тільки завдяки тогорічним дощям(до цього була засуха,оптимісти можуть сказати,що господарство ставало на ноги...)Гарантія,що "кореспондент",далі контори і комори не ходив.
Прочитали?Думаєте,що хочу виділитись з маси?Не голосував,бо все це розумів.Не заперечував,бо школа вивчила не перечити старшим.Не г...в проти бо знаю,дзявоніння придавлять такі самі сіряки,гавкатимеш по здоровому-приручать.Не хочу попасти ні до перших,ні до других,тому живу собі потихеньку....
І до чого тут комуністи,соціалісти,система?Може почнемо із себе,самокритично,а потім дивись,і звинувачувати не буде кого---буде стидно.

По темі-очищення організму бувають фізичні і моральні,кому що ближче.Результати теж можуть бути не передбачуваними...


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.

Повідомлення відредагував Міхалич - Четвер, 26.02.2009, 03:14
 
PavloДата: Четвер, 26.02.2009, 09:07 | Повідомлення # 30
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Мені найбільш подобається духовне очищення...
 
Форум » Спілкування на різні теми » Як залишатися молодою і красивою » Очищення організму
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz