Середа
24.04.2024
17:35
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Що забезпечить успіх після закінчення школи. - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: denis-vanv  
Форум » Все про село » Сільська школа » Що забезпечить успіх після закінчення школи.
Що забезпечить успіх після закінчення школи.
iskrinaДата: Четвер, 03.04.2008, 20:51 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Щоб хорошо влаштуватися в житті, потрібно добре вчитися в школі.
Тестування при вступі у ВНЗ забезпечить відбір саме розумних дітей, а не дітей, батьки яких багаті.
Після закінчення університету така людина зможе влаштуватися на добре оплачувану роботу.
 
СІАДата: П'ятниця, 04.04.2008, 15:52 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Тепер можна і цю тему порозвивати! smile

Тестування - це хороша справа. Але існує багато "АЛЕ". Одна справа, коли студент - місцевий житель.
Вчитися розумні діти можуть, а от прожити на стипендію - ні. Зараз не у всіх закладах надають гуртожиток.
Тому стандартним вирішенням питання є переведення на заочний відділ, і влаштування на роботу.
І знову виникає "АЛЕ". Хто навчався у ВУЗІ розуміє, що в перші три роки навчання входить вивчення допоміжних предметів. А вже на 3,5-5 курсах, коли вже перевівся на заочний відділ навчання - починається теорія і практика по спеціалізації.
Я зараз працюю в фірмі, де половина студентів. Орендують житло, оплачують навчання, бігають на роботу, в сесію "купують" екзамени, так як вчити ніколи - працювати треба.
І якщо в практиці порівняти співробітників, які навчалися всі 5 років на стаціонарному відділенні, і тих, хто навчається на заочному - небо і земля:
- нема часу вчити закони, принципи роботи на певній посаді, суцільна біганина, купа запитать. Так - все пізнається в практиці, але хтось із старших співробітників, більш кваліфікованих, мусить бути вчителем. Іноді почуваєш себе "Довідником" biggrin .

А щоб отримати пристойну заробітну плату - потрібно пропрацювати на певній фірмі певний час, і показати свої здібності, бо просто так з вулиці, нехай навіть з найкрутішим дипломом, та ще й без рекомендацій, Вас не візьмуть на "ставку" депутата. За карі очі на високооплачуваних посадах тримають тільки працівників, які влаштувалися через протеже.

Тому, ВЧІТЬСЯ ДОБРЕ В ШКОЛІ, якщо перевелись у ВУЗі на заочний відділ - ВЧІТЬ САМОСТІЙНО ТЕОРІЮ, РОЗВИВАЙТЕ СВОЇ ЗНАННЯ, не надійтесь на те, що отримавши пристойну роботу - з Вами будуть носитися. Незамінних - немає! smile


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
всезнайкаДата: Неділя, 04.05.2008, 20:53 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Тестування... Можливо це й добра справа. Але мені здається, що вона не до кінця продумана. ЗНО, на мою думку, потрібно було вводити поступово і тільки для тих дітей, які будуть поступати в ВУЗи.
А вибирати професію потрібно за покликом серця.
 
iskrinaДата: Середа, 07.05.2008, 19:12 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Експеримент з тестуванням в Україні проводиться вже три роки. Досвіду достатньо. А для чого відтягувати те, що у світі себе хорошо зарекомендувало. Більшість розвинених країн світу перевіряє рівень знань учнів саме за тестами. Серед них – Японія, США, Франція. Тому це чудово, що Україна засвоїла цей досвід і переходить до більш об’єктивної системи оцінювання.
 
АнгелДата: Вівторок, 13.05.2008, 13:03 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Усі учні школи з нетерпінням чекають результатів тестів. Якими вони будуть - ніхто не знає. Я хочу побажати всім отримати хороші результати, тому що саме від тестів залежить подальше навчання нашої молоді. НІ ПУХУ, НІ ПЕРА ВАМ, ЛЮБІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ!!!

Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
всезнайкаДата: Неділя, 18.05.2008, 22:58 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Так тестування проводиться вже три роки. Але по Черкаській області лише в Шполянському районі та в м. Смілі. І діти проходили тестування лише з трьох предметів. В цьому році році тести впроваджені по всій Укріані і є обов'язковими для всіх учнів ( не бульше трьох предметів). Але тут є і позитивні моменти, і негативні. Учні 11 класів дуже завантажені. Вони готуються до тестів, і в той же час відвідують школу, готуються до уроків, пишуть котрольні роботи за теми та за семестр. А в червні на них чекають ще й екзамени. Тому я вважаю, що тестування не до кінця продумане . Уявіть фізичний та психологічний стан цих дітей.
 
iskrinaДата: Четвер, 22.05.2008, 18:04 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (всезнайка)
Уявіть фізичний та психологічний стан цих дітей.

Перший "блін комом" кажуть росіяни. Тести - це хороша річ! А недоліки бувають в любій справі. Їх можна слідуючого року виправити.
Психологічний стан діток напружений. У вчителів теж. Але ж не треба тепер думати про вступні екзамени. tongue
 
всезнайкаДата: Четвер, 22.05.2008, 22:49 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Але ж не у всіх вузах відмовилися від вступних екзаменів. Це дуже добре, якщо вступних екзаменів не буде. Але мало в це віриться.
 
iskrinaДата: П'ятниця, 23.05.2008, 07:17 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
ВУЗів де приймають екзамени я не знаю. Якщо Ви знаєте - назвіть.
Там де потрібні виявити задатки (музичні, малювання,тощо) там мабуть щось проводять.
 
ЦипочкиДата: Субота, 24.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Немає перспективи у тих учнів, що добре вчаться, якщо у батьків немає товстенького гаманця. Навіть, якщо за результатами тестів дитина вступила до вузу чи технікуму, навчання потребує значних затрат: зошити, папки, файли, папір, проживання, дорога, харчування нарешті. Їм дорога ось сюди
 
PavloДата: Субота, 24.05.2008, 12:33 | Повідомлення # 11
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
На жаль, у вашій школі дають настільки погані навички дітям для подальшого життя! Взяти, наприклад, вчительку з ...........: вона хоч сама знає?
 
iskrinaДата: Субота, 24.05.2008, 22:11 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Pavlo, а ви за професією інспектор відділу освіти?
Якщо ні, то ви не маєте права визначати якість освіти яку отримують іскренські діти в школі.
З іншої сторони в київських школах є конкуренція у вчителів, тому вони весь час підвищують свою кваліфікацію. В іскренських вчителів поки що конкуренції немає. Мабуть її ніколи і не буде.
 
всезнайкаДата: Неділя, 25.05.2008, 15:51 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Я навчалася також в Іскрянській школі. Там працюють і працювали прекрасні вчителі, які давали дітям міцні знання. Учні з нашої школи вступали і вступають у ВУЗи. Їх закінчують і стають непоганими спеціалістами.

Додано (25.05.2008, 15:51)
---------------------------------------------
І давати вчителю оцінку, Рavlo, ви не маєте права.

 
PavloДата: Неділя, 25.05.2008, 18:27 | Повідомлення # 14
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Діти, які випускаються з школи (вашої) не знають елементарних речей!
 
іскряночкаДата: Неділя, 25.05.2008, 20:26 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Доброго дня, форумчани. Читаю ваші повідомлення , і мені стає від деяких прикро. Я працюю в школі. І тому дам відповіді на запитання, які вас цікавлять. Про шкільне життя дітей, про нашу школу, про вчителів, які там працюють.
Учні з нетерпінням чекають літніх канікул, а одинадцятикласники готуються до свята Останнього дзвінка, а потім на них чекають екзамени. В середу вони ще будуть здавати тести з біології в Смілі, з хвилюванням чекають сертифікатів з української мови , математики. Якщо вам цікава правдива інформація про школу запитуйте, дам відповідь.
 
PavloДата: Неділя, 25.05.2008, 21:18 | Повідомлення # 16
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Запитання. Чому на багато запитань діти не знали відповідей ( я про тести). Це я чув з розмов директора з учителями. Директор давав зауваження вчителям за погану підготовку учнів.
 
іскряночкаДата: Неділя, 25.05.2008, 23:06 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
По-перше. Ще не має результатів тестів, то як можна говорити знали чи не знали відповідь учні. Будуть результати, тоді й поговоримо.
 
АнгелДата: Понеділок, 26.05.2008, 15:20 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
Діти, які випускаються з школи (вашої) не знають елементарних речей!

На рахунок елементарних речей - то це голосно сказано!!! Я теж випускниця Іскренської ЗОШ, і не можна говорити, що в нас не дають елементарних знань!!! Звичайно, ми не отримували надто багато інформації по кожному предмету; звичайно, у ВУЗах дається набагато більший обсяг її, проте НІХТО не сміє говорити такі речі! Хто хотів знати, і вчити - той і вчив!!! А хто бив байдики, і тепер розказує, що в нашій школі не дають елементарних знань - то вибачте!!!!!


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
СІАДата: Понеділок, 26.05.2008, 18:03 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Ангел,
коли Pavlo, писав
Quote (Pavlo)
На жаль, у вашій школі дають настільки погані навички дітям для подальшого життя! Взяти, наприклад, вчительку з ...........: вона хоч сама знає?
, я також зрозуміла, про кого йдеться мова. Він правий на всі 100%. На моїй роботі всі співробітники знають елементарне з цього предмету, а я сиджу і роблю вигляд, що я з іншої планети smile .


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
АнгелДата: Вівторок, 27.05.2008, 13:36 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
Взяти, наприклад, вчительку з ...........: вона хоч сама знає?

Ну я також догадалася про кого йде мова. biggrin На рахунок цього можна сказати, що дійсно в нашій школі не дають глибоких знань з цього предмету. І, взагалі, я знаю, що кожен випускник нашої школи буде перевчати цей предмет як кажуть,Все з нуля!!!


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
galanetДата: Середа, 28.05.2008, 11:41 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Quote
Що забезпечить успіх після закінчення школи

Щоб мати успіх, потрібно мати хороших вчителів - це відомо всім. А ще потрібно мати батьків, які будуть направляти дитину і допомагати їй в навчанні. Чи можна порівняти знання дитини з благополучної сім"ї і дитини з неблагополучної? І яка буде різниця? Напевне, суттєва... Виключення лише бувають тоді, коли дитина прагне до знань, хоче навчитись сама, має задатки.

 
АнгелДата: Середа, 28.05.2008, 13:23 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
На жаль, діти, які навчаються в школі, не хочуть вивчати предмети, які їм даються. dry Після випуску вони вже починають себе за це карати, проте вже надто пізно... angry
І тоді починають "щуршати" гаманці батьків. А в кого немає чим "шуршати" - ті діти йдуть на роботу, аби заробити на прожиття. wink


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Субота, 31.05.2008, 08:00 | Повідомлення # 23
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Quote (Ангел)
А в кого немає чим "шуршати" - ті діти йдуть на роботу, аби заробити на прожиття.

Тепер і гаманці не допоможуть. Ось тільки якість освіти в таких школах, як іскренська, не скоро підвищиться. Тут потрібно запускати конкуренцію. Десь на цьому форумі вже про це йшлося. Якщо не пройшов атестацію, причому незалежну в Черкасах, то на твоє місце прийде інший вчитель, що пройде таку атестацію. Але для цього потрібне різке підвищення заробітної платні педагогічним працівникам всих рівнів. Грошей в держави на це немає.


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
ТолянДата: Вівторок, 03.06.2008, 12:24 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Тестування річ хороша. Я сам пройшов через це і не жалкую. Тестування-це передусім перевірка ваших знань набутих в школі, а якщо хтось завалив тести, то не слід Pavlo винити вчителів!

Все буде добре - бо все тільки починається!!!
Ми за справедливість!
 
АнгелДата: Вівторок, 03.06.2008, 15:15 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Quote (ОДНА_ЖІНКА)
Тепер і гаманці не допоможуть.

Ну ви знаєте, гроші вирішують все!
Зараз просто можна КУПИТИ сертифікат про складання тестів, та і все...


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
ТолянДата: Четвер, 05.06.2008, 17:44 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
no Дуже громко сказано, що гроші вирішують все.:no:
Не так то і легко "купив і все", а знання, а вміння.
Якщо всі так будуть думати то хто буде розвивати УКРАЇНУ... dont killed


Все буде добре - бо все тільки починається!!!
Ми за справедливість!
 
АнгелДата: П'ятниця, 06.06.2008, 10:25 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Так це мало кого цікавить зараз!!! yes
Ви що думаєте, що їх хвилює чиясь доля, чи розвиток? no
Вони турбуються тільки про свій гаманець, і стрімкий розвиток... yes


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
ДядяшаДата: Понеділок, 10.11.2008, 20:52 | Повідомлення # 28
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
В Україні тільки корупція (навчальні заклади більшість теж корумповані і в кого є гроші, обійде всі тести)
 
oli4kaДата: Середа, 10.12.2008, 16:22 | Повідомлення # 29
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (СІА)
На жаль, у вашій школі дають настільки погані навички дітям для подальшого життя! Взяти, наприклад, вчительку з ...........: вона хоч сама знає?

Про кого це ви?Щось не зрозумію)))Давно нічого не чула про школу cry .

Звичайно що освіта сільська значно відрізняється від міської,і дуже важко після сільської школи навчатися в ВУЗі.Але скажу вам в се можливо!!!На першому курсі мені було ну дуже тяжко...Але потім підтягнула все і проблем не було.А за рахунок освіти в школі ,то мені здається винити потрібно не лише вчителів,а і себе!!!Звичайно рівень підготовки вчителів далеко не той що в місті ,але мені здається що якби учні добросовісно виконували хоча б ті завдання які їм даються в школі то великих проблем в них не було б в подальшому навчанні wink


 
PavloДата: Четвер, 11.12.2008, 06:26 | Повідомлення # 30
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Після закінчення школи, не вступивши до жодного за ВНЗ, головне не впадати в паніку. Просто доля випробовує вас. Просто рреба почати з мінімуму: піти працювати, щось робити корисне, а не припадати до чарки. В мене є знайомий, йлму 24 роки, він в наступному році збирається іступати в ВНЗ. Для цього він почав ходити на курси, серйозно занявся навчанням. smile Тому не обов*язаково впадати в пагніку, коли ви не підете навчатись. Немає значення, чи дає школа навички чи ні. Окрім школи є родинне виховання і самовиховання. biggrin
 
Форум » Все про село » Сільська школа » Що забезпечить успіх після закінчення школи.
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz