Четвер
28.03.2024
10:32
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Приманка для окунів - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Pavlo  
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка про все » Приманка для окунів
Приманка для окунів
ЮристДата: П'ятниця, 25.01.2008, 21:53 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Наведу історію почуту коли був ще хлопчаком. Можливо це правда, а можливо вигадка. Пропоную рибакам перевірити в с. Іскрене. Розповім для зручності від першої особи:
"Прийшов з банкою черв'яків рибалити окуня на греблю в с. Іскрено. Примостився на дамбі з правої сторони по течії р. Шполка на маленькому ставу, що після заставок, з протилежної сторони від млина. На повільну течію закинув вудочку з черв'яком. Близько години сидів і спіймав одного бобиря і то на цементі ( іскряни знають де це). В цей час, біля тильної сторони млина Дмитро "Заєць" поставив "павук" і через деякий час витягнув, але в павуку була лише мілька. От я побіг до дядька і викинувши з літрової банки черв'яки, попросив мільки, щоб половити на живець. Мільку я помістив в літрову банку заповнену водою, та закрив пластмасовою кришкою. Знову прибіг до свого місця і почав влаштовуватись, а банку завбачливо паставив вище себе подальші від бетонного обриву. Та поки брав вудку, жилка якої зачепилась за бур'ян, ненароком зачепив банку і вона покотилась згори у воду. З жалем побичив як з двохметрової висоти банка з закритими мальками плюхнулась у воду, але не розбилась, поскільки була наповнена водою і тут же потонула. Розпачу не було краю. Довго міркував, як з двометрової глибини достати банку з мальком, а потім взяв вудку, (черв'як з якої забув зняти ) добавив глибини поплавком і почав пробувати зачепити гачком банку. Мої спроби були невтішними, але раптом відчув, що зачепив. Та коли почав тягти, то мене повело і відчув що є риба. Витягнув окуня грамів 200. Знову начепив черв'як і кинув в місце, де потонула банка з мальком. Знову різкий кльов і знову окунь. Я почав ловити окуні один за одним. Причому, якщо закидав вудочку вбік від місця де впала банка, кльову не було і тільки в тому місці де затонула банка з мальком, клювало миттєво. Почали збігатись хлопчаки - рибаки, та в них не клювало. Всі дивувались, чого це я тягаю один за одним і щораз більшого окуня, а в них не клює. Я мовчав і вперто закидав в місце де затонула банка з мальком і тягав до пізнього вечора, вловивши майже відро окунів. На слідуючий день зранку знову прибіг до того місця і знову клювало шаленно. Тільки через три дні перестало". Ось така історія. Я тепер думаю, що в прозорій банці, на дні ставу мілька звісно плавала "блискаючи" і приманювала окуня. Ось така приманка. Перевірте рибаки!


Слава Україні!
 
iskrinaДата: П'ятниця, 25.01.2008, 23:41 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Цікавий метод! Можна взяти велику банку і закрити сіточкою, щоб маленька рибка довго жила. Банку можна занести в любе місце і потім ловити окунів. Може і на мальок. Це буде щось схоже на телевізор. А ще сучасніше - на ноутбук під водою!
 
MishaДата: Понеділок, 03.03.2008, 10:27 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
прикольно треба буде і собі попробувати
 
mishiusДата: Понеділок, 03.03.2008, 14:23 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Прикольний спосіб ловити окуня. v Але мені подобаеться звичайний спосіб ловлі окуня. Мальок насаджуєш на крючок і хай плаває поки не схопить окунь.
 
ТолянДата: Вівторок, 17.06.2008, 15:52 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Одним з провірених способів - є ловля на п'явки. П'явку треба начепити на гачок( якщо їх не боятися) і можна сміливо ловити! biggrin

Все буде добре - бо все тільки починається!!!
Ми за справедливість!
 
iskrinaДата: Понеділок, 08.09.2008, 20:07 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Пробував ловити на п'явки, але нічого не зловив. На п'явки можна ловити тільки коли риба дуже голодна.
 
ТолянДата: Понеділок, 13.10.2008, 16:53 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Quote (iskrina)
На п'явки можна ловити тільки коли риба дуже голодна.

На п'явки не тільки голодна риба ловиться - потрібно знати певні місця де є окунь (наприклад: в с.Іскрене - біля млина, на греблі; там де великі глибини з середньою швидкістю течії та на "чортовом" містку). prof


Все буде добре - бо все тільки починається!!!
Ми за справедливість!
 
ДядяшаДата: Неділя, 26.10.2008, 11:44 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
можна ловити окуня на драча,маленьку блешню(2-3см) причепити довудки і повільно піднімати(підсмикуючи)опускати(підсмикуючи)

Додано (26.10.2008, 11:44)
---------------------------------------------
Доречі сайт свого рідного села я знайшов випадково(ввівши в гуглі фразу як ловити рибу)

 
iskrinaДата: Понеділок, 27.10.2008, 21:59 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Дядяша, і що ловиться на такі драчі? Мабуть маленькі окуні. Щука на 4 кг не піде . <_<
 
ДядяшаДата: Середа, 29.10.2008, 18:01 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 163
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
звичайно не піде ,хіба що якась голодна, аокунь буває різний
 
PavloДата: Вівторок, 16.12.2008, 06:56 | Повідомлення # 11
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А я тут для вас знайшов гарну статтю:
http://www.wildnature.ru/fishies/text/perch3.php
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка про все » Приманка для окунів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz