Четвер
25.04.2024
07:14
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Світ в якому ми живемо. - Сторінка 2 - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: likon88  
Форум » Спілкування на різні теми » Світ в якому ми живемо » Світ в якому ми живемо.
Світ в якому ми живемо.
iskrinaДата: Вівторок, 05.01.2010, 05:04 | Повідомлення # 31
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Шановний highlander!
Для нас Вікі не являється авторитетним джерелом визначення термінів, зокрема флейму, тим паче що в цій темі ним і не пахне. А чому б і не посперечатись, з наведенням більш авторитетних посилань!
 
ДепутатДата: Вівторок, 05.01.2010, 15:05 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
так багато пописано .... я, звісно, свою думку скажу, тільки мені тезисно поясніть, яку думку відстоює Горець ? biggrin

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
highlanderДата: Вівторок, 05.01.2010, 16:45 | Повідомлення # 33
Група: Гості





Quote (iskrina)
Для нас Вікі не являється авторитетним джерелом визначення термінів, зокрема флейму

blink Тоді більш точне(авторитетне) джерело з тлумаченням в студію <_< Інакше це пустодзвін. І чому ви розписалися за всіх? Чи я потрапив у клуб однодумців які збіглися цьомати один одного в Ж.? По наступній цитаті бачу, що так <_<
Quote (iskrina)
Де ви, oli4ka, Депутат, sanfed, likon88, Міхалич ?

А самі..? Чи таки гуртом і батька легше бити? Шановний топікстартер, де в першому пості ваша думка? Бо перший представлений вами варіант це - анархія в наркотичній ейфорії, другий - ті ж яйця, тільки в профіль
Quote (Депутат)
яку думку відстоює Горець ?

Для тих кому забагато букаф: не всі за природні явища і своє існування ладні дякувати ефемерному творінню з купою протиріч, не втрачаючи при цьому людяності та відчуття краси. Може треба ще простіше? То ви не соромтесь, кажіть, що ще не дійшло cool

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ v

 
iskrinaДата: Вівторок, 05.01.2010, 18:32 | Повідомлення # 34
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (highlander)
Чи я потрапив у клуб однодумців

Ви потрапили на сільський сайт, де порядні люди висловлюють свої думки не звертаючи уваги на чини, ранги та посади. Можете в цьому переконатися ознайомившись з темами форуму. Тут люди прості, тому що вони із села, або вихідці із сільської місцевості. Вони толерантні, прощають грубість міських "філософів" і готові з ними спілкуватися, але не потерплять відвертого хамства і піжонства.
 
highlanderДата: Вівторок, 05.01.2010, 19:10 | Повідомлення # 35
Група: Гості





Quote (iskrina)
Ви потрапили на сільський сайт, де порядні люди висловлюють свої думки не звертаючи уваги на чини, ранги та посади.

Це тому Вікі не авторитет вам?

Quote (highlander)
не дарма основна маса форумів забороняє теми з політикою та релігією... потріть мої пости, бо це все може перерости у флейм
Я попереджав
Ви схотіли
Quote (iskrina)
посперечатись, з наведенням більш авторитетних посилань!

Яких самі і не навели

За хамство і піжонство прошу пробачити. Надалі намагатимусь тримати себе в рамках... shutup

 
ДепутатДата: Вівторок, 05.01.2010, 19:15 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
... Я Б СЛОВО ТОПІКСТАРТЕР ПИСАВ ВСЕ Ж З ДВОХ СЛІВ

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
highlanderДата: Вівторок, 05.01.2010, 19:31 | Повідомлення # 37
Група: Гості





Quote (Депутат)
... Я Б СЛОВО ТОПІКСТАРТЕР ПИСАВ ВСЕ Ж З ДВОХ СЛІВ

http://www.slovonovo.ru/term/Топикстартер право ваше cool
 
ДепутатДата: Вівторок, 05.01.2010, 19:54 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
ГОРЕЦЬ, СХОЖЕ ТОБІ БІЛЬШ ПРИТАМАННИЙ ІНШИЙ СЛОВНИК, НА ЗРАЗОК ОСЬ ЦЬОГО -

http://teenslang.su/content.html?letter=А&page=12&mode=0&sstr=
АДНАЗНАЧНА, АФФТАР ЖЖОТ

P.S. Хоча все це нормально, все одно краще ніж "мелочь по карманам тырить".


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)

Повідомлення відредагував Депутат - Вівторок, 05.01.2010, 19:58
 
highlanderДата: Вівторок, 05.01.2010, 20:42 | Повідомлення # 39
Група: Гості





Мы все учились понемногу, Чему-нибудь и как-нибудь... smile

Додано (05.01.2010, 20:42)
---------------------------------------------
Депутат(е), ви наче нервуєтесь? Пишете так "голосно" великими літерами... smile

 
iskrinaДата: Вівторок, 05.01.2010, 22:19 | Повідомлення # 40
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (highlander)
Це тому Вікі не авторитет вам?

Вікі вільна енциклопедія. Любий користувач Інтернету може внести інформацію виходячи із своєї точки зору. Наприклад я подав інформацію до ось цієї сторінки http://uk.wikipedia.org/wiki....D%D0%B5
Ця інформація науково обгрунтована. За її достовірність відповідаю тільки я і то тільки перед своєю совістю.
Раджу користуватися науково перевіреними словниками, енциклопедіями і т.д. виданими за рецензіями відомих вчених, наукових авторських колективів, спеціалістів у своїх галузях.
Наприклад в цьому словнику можна почерпнути основну термінологію з обчислювальної техніки, Інтернету і програмування
http://zymnavoda.org.ua/?newsid=5500
Користуйтесь тільки науково перевіреною інформацією! smile
 
highlanderДата: Вівторок, 05.01.2010, 23:23 | Повідомлення # 41
Група: Гості





Quote (highlander)
Любий користувач Інтернету може внести інформацію виходячи із своєї точки зору

Так само як і відредагувати її... і вона все ж проходить модерацію
То може все ж скажете своє тлумачення флейму з того словника, бо щось реєструватись та качати лінь wink за разом подивимося на відмінності у визначенні
Та невже такі слова вже вписують до настільки "авторитетних, серйозних та відомих" видань? Пане Депутат як вам таке, га? prof

Додано (05.01.2010, 22:56)
---------------------------------------------

Quote (iskrina)
Наприклад я подав інформацію до ось цієї сторінки...
Потрохи прояснюється чому Віки вам не авторитет, бо ви ту кашу варите snap (злий жарт biggrin )

Додано (05.01.2010, 23:23)
---------------------------------------------
Може і словник той не без вашої участі видавався? suspect тоді вже точно все буде ясно - РЕКЛАМУЄТЕ за допомогою адмінресурсу! (:D знов жарт)

 
iskrinaДата: Вівторок, 05.01.2010, 23:24 | Повідомлення # 42
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (highlander)
То може все ж скажете своє тлумачення флейму з того словника, бо щось реєструватись та качати лінь за разом подивимося на відмінності у визначенні

Я Вікі не довіряю і порівнювати не збираюсь. Подаю вам фото із словників 2005 і 2007 років видання. Звіряйте самі, якщо вам це потрібно.

Прикріплення: 2801644.jpg (138.7 Kb) · 3460190.jpg (101.0 Kb) · 7119626.jpg (487.3 Kb)
 
highlanderДата: Вівторок, 05.01.2010, 23:53 | Повідомлення # 43
Група: Гості





Quote (Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. )

Флейм (від англ. flame — вогонь) — обмін повідомленнями в інтернет-форумах і чатах: словесна війна, яка не має жодного стосунку до початкової теми.

Повідомлення флейму містять особисті образи, і часто направлені на подальше розпалення ворожнечі. Інколи застосовується в контексті тролінгу.

Quote (реклама прольного порошку GALA)
Якщо немає різниці, навіщо платити більше?!
biggrin
 
iskrinaДата: Середа, 06.01.2010, 00:02 | Повідомлення # 44
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Вам ніхто не забороняє користуватися Вікіпедією і GALA.
Будь ласка, на здоров'я, якщо від GALA воно у вас залишиться. biggrin
Ви можете науково обгрунтувати що GALA не вкорочує нам час перебування в своєму світі?
 
highlanderДата: Середа, 06.01.2010, 00:12 | Повідомлення # 45
Група: Гості





Quote (highlander)
Вам ніхто не забороняє користуватися Вікіпедією і GALA.

А ви посуд трете мабуть пісочком? snap Ось вся могутність прогресу!
Quote (highlander)
якщо від GALA воно у вас залишиться.

ПАР(и) маєте на увазі? Читайте інструкцію до будь-якого миючого засобу book
 
iskrinaДата: Середа, 06.01.2010, 00:33 | Повідомлення # 46
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (highlander)
А ви посуд трете мабуть пісочком?

Так і керую в брилі з гарби волами, добираючись вранці на роботу в університет. biggrin
 
highlanderДата: Середа, 06.01.2010, 03:36 | Повідомлення # 47
Група: Гості





ОГО! ТО ВИ АСКЕТ! ОТ ВАМ МІЙ РЕСПЕКТ! up
По малу і до відповіді на питання про ваші життєві засади підходимо wink biggrin Чи то просто в універі на більше не заробиш? sad

Додано (06.01.2010, 00:51)
---------------------------------------------

Quote (highlander)
Чи то просто в універі на більше не заробиш?

викладачем навіть фізри в універі легко скопити на таврідку з систематичними вливаннями раз на пів року wink

Додано (06.01.2010, 01:00)
---------------------------------------------
Що я мелю..? Аскетизм, просвітництво темних і якісь ниці вливання angel biggrin

Додано (06.01.2010, 03:36)
---------------------------------------------
Може почистіть хоч 2гу сторінку, бо я завів вам тему в щось взагалі бредове... wacko вибачайте троля нахабного... sad

ВЕСЕЛИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ! xmas ТА МИРУ ВАШОМУ ФОРУМУ! hello

 
highlanderДата: Середа, 06.01.2010, 03:57 | Повідомлення # 48
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Та щоб не здаватись хамлом звичайним, спробую здатися хамлом не звичайним smile от вам власного ви-ва на покоментувать
Прикріплення: 2404573.jpg (45.8 Kb)


Повідомлення відредагував highlander - Середа, 06.01.2010, 17:36
 
ДепутатДата: Середа, 06.01.2010, 10:03 | Повідомлення # 49
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
На мою думку, Горець, класичний провокатор. Таку категорію людей я зустрічаю періодично. Дані дії, це такий собі спосіб життя: намагання вивести співрозмовника в стан конфліктності, спробувати натиснути на нього психологічно, дещо принизити, вивести в стан фрустрації, а потім просто словесно розчавити, обливши ще й порцією безпідставного бруду. Переваги в кінцевому результаті у таких людей є – той же результат за будь-якої ціни. Проте, є одна помилка: помиляються в тому, що вони найхитріші, найкмітливіші, здатні на 3-4 кроки вперед спрогнозувати хід подій – все це помітно з першого ж спілкування. Радує одне – вони в меншості. Ліки прості: провокатори не люблять впевненості і холоднокровства (не впевнений в тому, що це слово суто українське).

Хоча, звісно, я можу помилятися, бо насправді highlander весела і щира людина, так би мовити "душа компані"ї - он як вітає всіх форумчан зі святом !!!


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
PavloДата: Середа, 06.01.2010, 12:22 | Повідомлення # 50
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Все пізнається в порівнянні. highlander, я так і не зрозумів, що ти хочеш цим сказати в темі, що світ прекрасний? Треба цінувати кожну хвилину свого життя. Добре чи зле - все має бути на один лад. все треба поважати. для мене немає ані добра, ані зла.
 
oli4kaДата: Середа, 06.01.2010, 13:19 | Повідомлення # 51
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
highlander,багато написано було вами,ну воно якось не зрозуміло,і не зовсім по заданій темі(особисто для мене).Таке враження ,що вам аж кортить комусь нагрубіянити чи образити.Ви хочете показати себе розумним,освідченим...а виходить навпаки tongue .Вибачте це особисто моє враження про Вас,і в мене немає бажання навіть продовжувати дискусію wacko .

 
highlanderДата: Середа, 06.01.2010, 17:37 | Повідомлення # 52
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Що, вже думали здихалися? biggrin Понаписували тут многа букаф... biggrin
2Депутат
Quote (Депутат)
На мою думку, Горець, класичний провокатор.
так, я працював на виборах smile
Quote (Депутат)
Хоча, звісно, я можу помилятися, бо насправді highlander весела і щира людина

Чи може це існувати одночасно? Чи одне завдяки іншому?
2Депутат
Quote (Депутат)
.. Я Б СЛОВО ТОПІКСТАРТЕР ПИСАВ ВСЕ Ж З ДВОХ СЛІВ

Quote (Депутат)
Ліки прості: провокатори не люблять впевненості і холоднокровства

Quote (Депутат)
ГОРЕЦЬ, СХОЖЕ ТОБІ БІЛЬШ ПРИТАМАННИЙ ІНШИЙ СЛОВНИК, НА ЗРАЗОК ОСЬ ЦЬОГО - http://teenslang.su/content....tr=http АДНАЗНАЧНА, АФФТАР ЖЖОТ P.S. Хоча все це нормально, все одно краще ніж "мелочь по карманам тырить".

Воно і видно, як ви на особисте не переходите та тримаєтесь впевнено <_< банально намагались приколупатись до 1го слова. "тикати" почали... <_<
2Депутат і 2oli4ka нікнейми використовуються в контексті власної назви, наскільки я знаю з 5 класів "вечірки", проведених на вечірках biggrin Депутат! Припиніть перекладати мій нік angry
Quote (oli4ka)
і в мене немає бажання навіть продовжувати дискусію

а ви в неї вступали? <_<
2oli4ka
Quote (oli4ka)
багато написано було вами,ну воно якось не зрозуміло,і не зовсім по заданій темі

Читайте грубіянський пост -
Quote (highlander)
Для тих кому забагато букаф:
, але тільки не ображайтесь, я за то вже перепросив kiss
Quote (iskrina)
Шановний highlander! Для нас Вікі не являється авторитетним джерелом визначення термінів, зокрема флейму, тим паче що в цій темі ним і не пахне. А чому б і не посперечатись, з наведенням більш авторитетних посилань! Де ви, oli4ka, Депутат, sanfed, likon88, Міхалич ?

І це я троль та флудер? <_< ваш адмін вихопив одну фразу з чималого посту...
2iskrina От ви кажете
Quote (iskrina)
сайт, де порядні люди висловлюють свої думки не звертаючи уваги на чини, ранги та посади.
,
але з огляду на
Quote (iskrina)
Раджу користуватися науково перевіреними словниками, енциклопедіями і т.д. виданими за рецензіями відомих вчених, наукових авторських колективів, спеціалістів у своїх галузях.

Quote (iskrina)
Для нас Вікі не являється авторитетним джерелом визначення термінів, зокрема флейму, тим паче що в цій темі ним і не пахне.
(досі не пахне?)
Quote (iskrina)
Наприклад я подав інформацію до ось цієї сторінки http://uk.wikipedia.org/wiki/Іскрене
Quote (iskrina)
Ця інформація науково обгрунтована. За її достовірність відповідаю тільки я і то тільки перед своєю совістю.

ви здаєтесь доволі недовірливим також вам дуже важливі саме "штампи" та регалії, особливо на цю думку наштовхує, фото з рецензентами. Оскільки, як виявилося, різниці у визначенні змісту терміну флейм між наведеними нами джерелами ніякої, мені здається ви "ярликів навішали" smile
Quote (Pavlo)
Все пізнається в порівнянні.
+багато
Quote (Pavlo)
highlander, я так і не зрозумів, що ти хочеш цим сказати в темі, що світ прекрасний?

дозволю собі припущення... тема називається не
Quote (Pavlo)
світ прекрасний
, а "Світ в якому ми живемо"
Чи можна по іншому - світ багатоликий і нічого однозначного в ньому не існує.
Quote (Pavlo)
Треба цінувати кожну хвилину свого життя.
знов + багато
Quote (Pavlo)
Добре чи зле - все має бути на один лад. все треба поважати.
-/+ (+за все треба поважати(чому "-" далі))
Quote (Pavlo)
для мене немає ані добра, ані зла.

що коїть грабіжник на вулиці? Що кою я, на думку Депутата, називаючи мене провокатором(та як би я вас не провокував, у вас і надалі було б по посту через 2 тижні biggrin дякуйте biggrin )? +ще багато прикладів суб*єктивно негативного? Дозволю собі здогад... Ви скажете - гріх? А гріх це по суті не що інше як зло. То може ви не хочете його бачити, відгородившись рожевими окулярами сліпої віри?
Чекаю многа букаф у відповідь wink Щиро ваш "Високогірній Троль" smile


Повідомлення відредагував highlander - Середа, 06.01.2010, 17:38
 
iskrinaДата: Середа, 06.01.2010, 19:01 | Повідомлення # 53
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (highlander)
от вам власного ви-ва на покоментувать

Коментар може бути таким: "МОЛЧАТЬ Я СПРАШИВАЮ !?" biggrin
 
ДепутатДата: Середа, 06.01.2010, 21:31 | Повідомлення # 54
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
От бісова дитина, ніяк не вгамується навіть у святвечір :D. Таки я правий – провокатор ще той. Воно й добре – «в споре рождается истина». А як Ви (з повагою до співрозмовника) перекладаєте Ваш нік ?

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)

Повідомлення відредагував Депутат - Четвер, 07.01.2010, 11:23
 
ДепутатДата: Середа, 06.01.2010, 21:32 | Повідомлення # 55
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
схоже скоро й мій аватар буде не "до душі" biggrin

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
ДепутатДата: Середа, 06.01.2010, 21:34 | Повідомлення # 56
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
так, я працював на виборах .....

чому б не посперечатись з приводу тих кандидатів, за яких Ви, пане highlander спину гнули biggrin


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)

Повідомлення відредагував Депутат - Четвер, 07.01.2010, 09:20
 
PavloДата: Четвер, 07.01.2010, 09:40 | Повідомлення # 57
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
шановні, до чого ви перетворили цю прекрасну тему? highlander, змінюй положення!!! Бо тут вже спілкуються не по темі!!!
 
СлаваДата: Четвер, 07.01.2010, 10:36 | Повідомлення # 58
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 27
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
http://bugtraq.ru/library/underground/trolls.html

http://ru.wikipedia.org/wiki....D%D0%B3

Я хочу щоб шановне товариство уважно прочитало ці визначення на посиланнях та знало з ким має справу. Виходячи з цього, і це всіх стосується, просто ігнорувати ці "умні" пости. Нашого адміна попрошу блокувати не лише ай-пі таких "вухатих", а й самі роутери та проксі-сервери, з яких надходять дані пости. Всю цю вищенаписану"бредятину", всю тему дану видалити. Депутат, Павло та всі інші, не встрягайте і не відповідайте на провокації. При реєстрації нових користувачів необхідно дотримуватись принципу затвердження методом контрольного питання, відповідь на яке мають знати вихідці з Іскреного чи Георгієвки та не повинні мати ані мінімального поняття вихідці та жителі місцевостей далі Шполи чи Юрбасу. Вищевказані посилання розіслати в Приваті всім перевіреним активним учасникам форуму, а це все видалити.

 
ГостьДата: Четвер, 07.01.2010, 15:53 | Повідомлення # 59
Група: Гості





Quote (iskrina)
Коментар може бути таким: "МОЛЧАТЬ Я СПРАШИВАЮ !?"

мовчу. shutup питайте prof biggrin
Quote (Депутат)
От бісова дитина, ніяк не вгамується навіть у святвечір :D. Таки я правий – провокатор ще той. Воно й добре – «в споре рождается истина». А я Ви (з повагою до співрозмовника) перекладаєте Ваш нік ?

Як ви могли здогадатися великі релігійні свята, для мене лише, черговий неплановий вихідний, який доведеться відпрацьовувати(да пробачать мене віруючі)
Свій нік не перекладаю. Чи знайомі ви(Ви вже самі додумайте, в решті написання, ви з великої ) з спортивною фірмою NIKE? На неї ж не кажуть - СОПЛЯ!
Quote (Депутат)
схоже скоро й мій аватар буде не "до душі"

Ідеологія яку він символізує утопічна smile Лише тому, що її втілювали недосконалі люди для недосконалих людей, а інших не було, нема і не буде smile
Quote (Депутат)
чому б не посперечатись з приводу тих кандидатів, за яких Ви, пане highlander спину гнули

Чому гнув? Важкого зовсім не було. І не за кандидатів, а за гроші smile
Я вже казав
Quote (highlander)
флуд, флуду рознь! не дарма основна маса форумів забороняє теми з політикою та релігією.
Це на замітку модераторам...

2Слава. Куди ви влізли із таким нікчемним джерелом! angry biggrin
Quote (Слава)
http://ru.wikipedia.org/wiki....D%D0%B3

Quote (iskrina)
Для нас Вікі не являється авторитетним джерелом визначення термінів
biggrin
Quote (highlander)
потріть мої пости, бо це все може перерости у флейм(див. тлумачення http://uk.wikipedia.org/wiki/Флейм )

Непослухали
Quote (Pavlo)
highlander, змінюй положення!!! Бо тут вже спілкуються не по темі!!!

З задоволенням! Якщо не доведеться відповідати на таке
Quote (iskrina)
Для нас Вікі не являється авторитетним джерелом визначення термінів
,
а потім виявиться
Quote (highlander)
різниці у визначенні змісту терміну флейм між наведеними нами джерелами ніякої

Чи на таке
Quote (iskrina)
Ви можете науково обгрунтувати що GALA не вкорочує нам час перебування в своєму світі?
,
Quote (Депутат)
... Я Б СЛОВО ТОПІКСТАРТЕР ПИСАВ ВСЕ Ж З ДВОХ СЛІВ

Quote (Депутат)
ГОРЕЦЬ, СХОЖЕ ТОБІ БІЛЬШ ПРИТАМАННИЙ ІНШИЙ СЛОВНИК, НА ЗРАЗОК ОСЬ ЦЬОГО - http://teenslang.su/content....tr=http АДНАЗНАЧНА, АФФТАР ЖЖОТ P.S. Хоча все це нормально, все одно краще ніж "мелочь по карманам тырить".

от тоді і поговоримо biggrin
 
iskrinaДата: Четвер, 07.01.2010, 15:53 | Повідомлення # 60
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Слава)
Я хочу щоб шановне товариство уважно прочитало ці визначення на посиланнях та знало з ким має справу.

Шановний Слава. З перших постів добродія highlander я теж так подумав. Проте зверніть увагу на подальші його пости. Киянин, українець, він хоче для нашого сайту тільки добра. Гадаю що з претендента на троля, він стане хорошим приятелем нашого сайту.
Всіх вітаю з Різдвом Христовим!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Світ в якому ми живемо » Світ в якому ми живемо.
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz