П'ятниця
29.03.2024
13:33
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Світ в якому ми живемо. - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 50
  • 51
  • »
Модератор форуму: likon88  
Форум » Спілкування на різні теми » Світ в якому ми живемо » Світ в якому ми живемо.
Світ в якому ми живемо.
iskrinaДата: Неділя, 21.06.2009, 23:50 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Займемось легенько філософією про світ в якому ми живемо.
Ви ніколи над цим не задумувались? Адже він такий цікавий і красивий. В ньому є все що нам потрібно, і навіть більше. Ми в ньому живемо все своє життя і так рідко про це думаємо (якщо взагалі думаємо про це).
Проте світ, в якому ми живемо - відносний, нереальний, тож з ним можна робити усе що заманеться.
Справжній світ - усередині нас. Він - безмежний, його неможливо обмежити, переробити, влаштувати.
А Ви як думаєте? wink
 
ДепутатДата: Понеділок, 22.06.2009, 07:08 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
Я вже здається тут говорив словами Довженка: одна людина дивиться на землю і бачить калюжу, а інша - небо (відблиск в калюжі). Тому, головне на мою думку, вміти помічати прекрасне, воно скрізь оточує нас. Людина бачить світ таким, яким відчуває її серце та вимальовує душа, світогляд.

мабуть, багато фермерів (дивлячись на фото) думають не про філософію, а про зелену траву: От би її скосити ! У кожного своя філософія.

Прикріплення: 4176994.jpg (102.8 Kb)


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)

Повідомлення відредагував Депутат - Вівторок, 23.06.2009, 12:48
 
sanfedДата: Вівторок, 23.06.2009, 11:24 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
Дуже цікава тема - Паша нас порве.
"Справжній світ - усередині нас. Він - безмежний, його неможливо обмежити, переробити, влаштувати." Дозволю собі грамульку песимізму. Як не прикро це усвідомлювати, але він таки обмежується тим, що хоче їсти і одягатись. От якби ми не потребували харчування, сну і дихання наш світ був би ідеальним, а так ... sad


Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
likon88Дата: Вівторок, 23.06.2009, 22:12 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
sanfed! А вы не правы! Нельзя так.
Всем надо питание, отдых и воздух. Но если б только это, то наша планетка превратилась бы в огромное стадо потребляюще-испражняющихся и храпящих, даже не особей, а непонятных созданий. Человек тем и отличается от остальных тварей земных, что у него кроме материальной пищи есть и духовная, ну и конечно разум. Поэтому и есть у нас искусство, музыка, стихи............
Если у искусства есть хотя бы один поклонник-искусство имеет право на жизнь!
Немного пофилософствовать-хорошая тема. Мы все в душе немного философы. Почему-то вспомнил Винни-Пуха. Чего стоит, например, только одна его фраза:-Это жжжж не спроста. Философ. biggrin


likon88
 
sanfedДата: Середа, 24.06.2009, 11:47 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
respect Переконливо. Але вся ця красота має значення при найповнішому задоволенні мною наведених вище. А на даний історичний момент "духовні потреби" більшістю нашого брата закопані дуже глибоко і час від часу поливаються оковитою.

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
iskrinaДата: Середа, 24.06.2009, 14:39 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
sanfed, нас переконує в тому, що спочатку треба людині поїсти, одягнутися, а потім уже і в кіно йти. Я з ним погоджуюсь biggrin
Немає на нас Павла! Ось він прийде і дійсно розшматує нашу філософію як Тузик грелку. biggrin
 
sanfedДата: Середа, 24.06.2009, 16:45 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 4
Статус: Оффлайн
biggrin

Цікавлюсь історією рідного краю Але не буду приховувати -люблю заглянуть під верхній шар родючого грунту рідної землі.
 
oli4kaДата: П'ятниця, 03.07.2009, 09:44 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Погоджуюся тут з sanfed, все ж як не крути а спочатку людині потрібно задовольнити свої первинні потреби(фізіологічні),потім вже все інше.Думаю голодному про вірші думати буде все ж таки недоречно. biggrin

 
iskrinaДата: Субота, 04.07.2009, 09:21 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Але наш світ — містить частинки духу — душі людей. Отже, початок творення — це ніби початок гри, а множинність світів — можливість варіантів її перебігу. З усіх можливих комбінацій вирішальна роль надається світові, в якому ми живемо, а точніше, кожній окремій людині, оскільки сам світ — наслідок діяльності самої людини.

Безсумнівним є одне — кожна гра, як і кожен світ, яка має початок, повинна мати і своє завершення, повернення до вічності, нерухомості. З цим змиритися важко. wacko

 
PavloДата: Середа, 09.09.2009, 08:42 | Повідомлення # 10
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А чи вдячні ми тому, хто створив цей світ? Він дає нам все: одяг, їжу, житло. Ми можемо думати, що ми це здобуваємо самі, але не забувайте, що без його милості ми цього не отримали б. Я думаю, що всі зрозуміли, що я кажу про Господа-Бога. Він так складно влаштував наш світ, що люди не в змозі його осягнути.
 
iskrinaДата: Субота, 12.09.2009, 20:34 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я ж казав, що після Павла не буде чого додати.
Отже, Павло, ти гадаєш що все в Божій волі?
Можливо і так, але ж людина сама творить себе і оточуюче середовище.
 
МіхаличДата: Понеділок, 28.09.2009, 13:27 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Попробуйте з цієї адреси глянути на талановиту людину www.youtube.com

Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
ДепутатДата: Субота, 10.10.2009, 15:18 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
в нашій державі не видно перспективи, головне бачити горизонт, вихід з тунелю .... як ось тут
Прикріплення: 7740097.jpg (67.5 Kb)


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
ГостьДата: Неділя, 11.10.2009, 23:55 | Повідомлення # 14
Група: Гості





А ви спробуйте не поїсти два дні - тільки тоді ви зможете виявити на якому місці буде ваша духовність.
Та навіщо два дні, один спробуйте без їжі. Ви відчуєте як працює ваш мозок, а не шлунок. Всі відчуття будуть дуже гострими, вразливими іноді. Коли Шерлок Холмс розслідував різні справи, він ніколи не їв, оскільки це заважало думати. Енергія витрачалась ще й на перетравлення їжі.
 
ДепутатДата: П'ятниця, 23.10.2009, 20:22 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
світ в якому ми живемо ... щось спілкування на сільську тематику замирає ... Павло, Ольго і інші Ви де ? biggrin

... нас спасе Чудо, який (яка) зареєструвалось ось-ось biggrin


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)

Повідомлення відредагував Депутат - П'ятниця, 23.10.2009, 20:29
 
likon88Дата: Середа, 28.10.2009, 09:22 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
А что вы думаете про различные предсказания.Ванга,инки,Нострадамус,2012 год...конец света.Интересно.Что делать:верить,не верить,удариться во все тяжкие,обратиться к БОГУ,депрессировать...наплевать на всё в конце концов.Я лично настолько люблю жизнь и всё что меня окружает,что отказываюсь во всё это верить.Где-то прочитал,что с 2000-го года до нашего времени конец света должен был наступить(по прогнозам и предсказаниям) уже раз 15 smile

likon88
 
iskrinaДата: Середа, 28.10.2009, 10:39 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
likon88, розпочинайте будівництво і всі Ванги самі собою зникнуть! biggrin Вам не буде часу лежати на дивані і гадати чи буде кінець світу чи ні?
 
likon88Дата: П'ятниця, 30.10.2009, 21:15 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
строительство мой профиль smile просто наткнулся в netе на фильм 2012.И что-то как-то защемило.Наверно жить захотелось cool

likon88
 
PavloДата: Вівторок, 17.11.2009, 07:58 | Повідомлення # 19
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
iskrina, на кожну живу істоту треба дивитися як на частину Бога, адже душа - це частинака його. Ви ніколи не задумувалися: що приводить тіло в життя? Яка сила змушує нас жити? Якби це була хімія, то нас можна було б оживити і штучно створити життя... Все навколо таке дивне... Я люблю цей Світ і все, що в ньому!!! Кожна жива істота індивідуальність!!! Ми немаємо права нікому завдавати шкоди... Задумайтесь над цим!!!
 
ДепутатДата: Середа, 25.11.2009, 14:26 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
biggrin
Прикріплення: 4034836.jpg (46.4 Kb)


- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
oli4kaДата: Вівторок, 08.12.2009, 19:23 | Повідомлення # 21
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
Кожна жива істота індивідуальність!!

Quote (Pavlo)
Ми немаємо права нікому завдавати шкоди... Задумайтесь над цим!

Pavlo, ТИ ПРАВИЙ,ПОВНІСТЮ З ТОБОЮ ПОГОДЖУЮСЯ.Кожен з нас це індивідуальність,неповторність, і потрібно сприймати кожного таким яким він є,і не намагатися підстроїти на свій лад.

Quote (Pavlo)
Ми можемо думати, що ми це здобуваємо самі, але не забувайте, що без його милості ми цього не отримали б. Я думаю, що всі зрозуміли, що я кажу про Господа-Бога. Він так складно влаштував наш світ, що люди не в змозі його осягнути.

І кожного ранку просити Господа щоб дав сили і здоров"я прожити новий день,кожного вечора дякувати за прожитий день!!!
PS:Я взагалі то ніколи не заглиблювалася у всі ці духовні вчення,та і до церкви ходжу дуже рідко(нажаль).Але в душі завжди вірю в що є якась могутня сила яка все ж таки і допомагає пережити ті чи інші неприємні моменти нашого буденного життя.




Повідомлення відредагував oli4ka - Вівторок, 08.12.2009, 19:32
 
PavloДата: Середа, 30.12.2009, 08:20 | Повідомлення # 22
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Зараз на вулиці така краса: все замело снігом. Все таке біле і гарне. Як нам пощастило, що ми бачимо природу в усіх порах року. Хіба це не диво?
 
iskrinaДата: Субота, 02.01.2010, 23:10 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Так Павлуша, і як не дивно всю цю красу створила природа, а не люди. Люди тільки спостерігають. Тут правий Депутат, коли каже що один бачить одне, а інший дивлячись на це ж саме, зовсім інше, інколи навіть протилежне.
 
highlanderДата: Неділя, 03.01.2010, 02:21 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Quote (iskrina)
Проте світ, в якому ми живемо - відносний, нереальний, тож з ним можна робити усе що заманеться.

ось тут детальніше... що саме не реально та відносно? якщо ви кажете про матеріальну складову то з нею і так роблять, що заманеться(вирубка лісів, знищення цілих видів тварин, зміна русел річок... та перелічувати цю "філософію" можна безкінечно)
Планета спокійно зможе дихнути тільки в той день коли на її поверхні не залишиться жодної людини. Особисто я абсолютно згоден з думкою агента Сміта, яку він висловив полоненому Морфеусу: людина - вірус, бо існує так само. В гармонії з природою людина знаходилася лише до того часу, поки не взяла до рук(тоді ще лап) дубину чи камінюку і зрозуміла, що руйнувати стало легше...

От багато людей кажуть про не матеріальне: пташка - бог, камінючка - бог... Знають, що є добро, що зло
"Среди Эдемского сада было два особых дерева: Древо Жизни и Дерево познания Добра и Зла. Господь разрешил Адаму есть «от всякого дерева в саду» и лишь плоды от Дерева познания Добра и Зла запретил ему есть, предупредив, что последствием непослушания будет смерть" чому б тоді не дозволити скуштувати та дати розуміння, що добре, що погано? якщо це перевірка на витримку то тоді навіщо було давати людині таку рису як допитливість? чи він майже не контролював процес створення?
Богів у людства було хоч греблю гати! Деяких забували, на деяких забивали. "Единобожие" нав*язувалося взагалі часто силою чи приймали з політичних міркувань. А скільки "добра" відбулося та відбувається в ім*я боже...? І це вже тими, що скуштували "познания Добра и Зла" чи таки не доїли?

Quote (iskrina)
Справжній світ - усередині нас. Він - безмежний, його неможливо обмежити, переробити, влаштувати.

Це вже назвали розумним словом - самосвідомість. Людина з плином часу під дією оточуючих факторів формується як особистість з власною самосвідомістю, яка в свою чергу пояснює те, що людина потім пише на форумі smile
Релігія, та чи інша, не несе нічого поганого, як і комунізм. Основні релігійні напрямки формувалися в час коли людям конче необхідні були моральні принципи(табу - стопкран) та все ж краще не "молитися до крові на лобі".
Над цими питаннями людство б*ється вже не перший рік ) і цей флуд навряд чи вирішить це питання smile


Повідомлення відредагував highlander - Неділя, 03.01.2010, 14:54
 
PavloДата: Понеділок, 04.01.2010, 08:46 | Повідомлення # 25
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Розумні слова. Адам не відчував допитливості. І не забувайте, що Єву соблазнив Змій.
 
highlanderДата: Понеділок, 04.01.2010, 14:27 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
"Змей же, который «был хитрее всех зверей полевых, которых создал Господь Бог», уловками и хитростью убеждал Еву попробовать плод запретного Дерева познания Добра и Зла (Быт.3:1-5). Женщина отказывается, говоря, что Бог запретил им есть с этого дерева, так как съевший плод умрёт. Змей же отвечает ей, что она не умрёт: «Вы будете как боги, знающие добро и зло». Наконец, женщина поддалась уговорам змея, нарушив волю Господа, после чего дала попробовать плод и Адаму (Быт.3:6). В результате, Адам и Ева познали добро и зло, осознали свою наготу и спрятались от Бога (Быт.3:1-7)."

Оп! А Змій і не збрехав! Якби Бог не заборонив куштувати з Дерева Життя вони і до цього часу гуляли б по Едему. Отак він пробачає?
За нашими законами це - шахрайство. Змій - шахрай, йому і строк. Адам і Єва - лохи, не здатні відрізнити де добро, де зло(і чи їхня в тому провина?)... Маємо те, що маємо.
Знала б Єва одразу, що змій поганець, може і не стала їсти... То як на це вже пішло своїм існуванням ми мусимо завдячувати саме Єві та слухняній "вівці" Адаму. Людина настільки збочена істота, що намагається всіляко підняти себе над іншими "творіннями Божими" мов ми: "по образу и подобию...", всіляко киваючи на свою "пищу духовную", а все тільки від страху... Найбільшим страхом людини лишається смерть, от людина і вигадала персонажів, на яких свою смертність і повісити + ад з раем, рай для - "мене з друзями", ад - для "решти поганців". Створила єдину силу, що захистить від інших негараздів, в якої і попросити можна, як препече. І воно дійсно багатьом допомагає, але, як на мене, має споріднену дію з бадами чи плацебо, тобто, за рахунок самонавіювання. От і відповіддь на

Quote (iskrina)
Справжній світ - усередині нас. Він - безмежний, його неможливо обмежити, переробити, влаштувати.
можна! ще як можна. Люди тільки тим і займаються, що копирсаються в собі та в інших)
 
PavloДата: Понеділок, 04.01.2010, 16:50 | Повідомлення # 27
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Знаєш, кожен думає, що світ всередині нього вірний. А де тоді істина? Я вивчаю не лише Біблію, а й інші писання. Господь каже: Покинь всі релігії і просто придайся мені і я тебе захищу.
В цьому істина. Якщо ти скрізь бачитимеш Господа Бога, то для тебе Світ стане іншим. Треба бажати подумками всім щастя. Невже це погано? Ми - творіння Бога, тому дякувати треба за все лише Йому. І треба пробачити Адамові і Єві за їхні гріхи.
 
highlanderДата: Понеділок, 04.01.2010, 19:04 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Мені щоб пробачати, співчувати, бачити "небо в калюжі", не треба знаходитися в статусі "заблудлої вівці" і Адама з Євою зовсім не звинувачую, навіть навпаки, я їм вдячний, бо я є завдяки їм (хоч і не вірю в божественне походження людини). Чи було в планах у Бога 6 мільярдів, якби Єва сама б не взяла і Адаму б не дала? Так за що дякувати? За те що він мене з самого початку не хотів? Адже завдяки саме Єві ми існуємо? Де б ми зараз були, якби сліпо "стадом" йшли за "пастухом"? Мабуть досі б думали що земля пласка та смажили б "Джорданчиків" до хрусткої скоринки. Так і навпаки давно б самознищилися, якби не з*явилася релігія з толерантними засадами відносно один одного(заповіді). Може представлення людяності у вигляді релігії на той час було найкращим способом хоч якось вгамувати "людину". Я Віру розглядаю, як сукупність доволі не поганих, правильних моральних засад не більше! Просвітництво, а не святість...

Quote (Pavlo)
Господь каже: Покинь всі релігії і просто придайся мені і я тебе захищу.

Та чи Господь то каже? Може на час виникнення досить добрий спосіб керування..? Господь також каже "не створи ідола" тоді що таке ікони та розп*яття, чи це не рахується?

Quote (Pavlo)
наєш, кожен думає, що світ всередині нього вірний. А де тоді істина?

По цій темі: якщо правий ви, то ми вже потім дізнаємося. Якщо я, то "потім" не буде smile
Як ви уявляєте життя після смерті, ту саму "вічність", якщо інколи земного життя забагато? Це ж можна сказитися - вічність десь на сковорідці чи навіть на пухких хмаринках в оточенні гурій.
Кажете
Quote (highlander)
не лише Біблію, а й інші писання

Як щодо Ліліт? http://blogs.ukrhome.net/view....ya.html
Бог також наказав жінкам бути слухняними та покірними... Дуже зручно правда? Особливо після матріархату smile
 
iskrinaДата: Понеділок, 04.01.2010, 23:07 | Повідомлення # 29
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Pavlo, тут нападало каменів мабуть найбільше в твій город. Давай, розчищай! biggrin
Мені попало за флуд. Гадаю що і флудити непогана справа. Можливо це єдина тема , що дозволяє флуд, ба навіть заохочує до нього... <_<
 
highlanderДата: Вівторок, 05.01.2010, 00:23 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
одне з значень флуду - "повідомлення в інтернет-форумах і чатах, яке займає (в багатьох випадках) великі об’єми і не несе якоїсь НОВОЇ чи корисної інформації".
Quote (iskrina)
Можливо це єдина тема , що дозволяє флуд, ба навіть заохочує до нього...

не скажіть... флуд, флуду рознь! не дарма основна маса форумів забороняє теми з політикою та релігією. Уявіть прийде ще парочка затятих атеїстів, трійко мусульман, декілька зомбі з свідків Ієгови, та голомозий буддист... Це на замітку модераторам... потріть мої пости, бо це все може перерости у флейм(див. тлумачення http://uk.wikipedia.org/wiki/Флейм ) cool
Всі зможуть погодитися лише з одним - світ прекрасний!(що теж не факт, комусь може і ні)
Про те, що хто бачить дивлячись на одне і теж: як гадаєте, що бачив Пікассо чи Малевич малюючи свої картини? З Шишкіним та Айвазовським все і так зрозуміло biggrin
П. Пікассо - Женщина в кресле I. 1948 г

Казимир Малевич - Чорний квадрат

Наскільки багато однакових людей з яскраво вираженою індивідуальністю smile (так... просто думка в слух)
Прикріплення: 3840200.jpg (50.5 Kb) · 9655413.jpg (13.0 Kb)


Повідомлення відредагував highlander - Вівторок, 05.01.2010, 01:02
 
Форум » Спілкування на різні теми » Світ в якому ми живемо » Світ в якому ми живемо.
  • Сторінка 1 з 51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 50
  • 51
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz