Субота
20.04.2024
06:25
Ласкаво просимо Гость
RSS
 
Село Іскрене
Головна Реєстрація Вхід
Ваше отношение к фри-лав. - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: oli4ka  
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Ваше отношение к фри-лав.
Ваше отношение к фри-лав.
морриДата: П'ятниця, 09.05.2008, 12:17 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Как вы относитесь к взглядам хиппи на free love? Почему? Какие должны быть на ваш взгляд идеальные отношения? Говорим - не стесняемся!!!!! biggrin cool tongue
 
iskrinaДата: П'ятниця, 09.05.2008, 22:40 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Теорія вільного кохання - це аморальне задоволення природніх потреб. Я проти!
 
kvochkaДата: П'ятниця, 09.05.2008, 23:50 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Оффлайн
морри, про які ідеальні відносини йде мова???? Фрі лав буває у собачок під тином!!!!!!! А ми - люди, а не безмозглі тваринки.

Добавлено (09.05.2008, 23:49)
---------------------------------------------

Quote (iskrina)
Теорія вільного кохання

Вибачте, але мова йде не про кохання, а про тваринний інстинкт.

Добавлено (09.05.2008, 23:50)
---------------------------------------------
Взагалі, дуже дивно, що цю тему створили в розділі " Дружба і кохання", яка до нього відношення не має. dry


Не люблю критики, але люблю критикувати. Чим і займаюсь.

Повідомлення відредагував kvochka - П'ятниця, 09.05.2008, 23:51
 
iskrinaДата: Субота, 10.05.2008, 08:38 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (kvochka)
Взагалі, дуже дивно, що цю тему створили в розділі " Дружба і кохання", яка до нього відношення не має.

Чому не потрібно говорити? А що, уподоблятися страусу. Ніби цього явища не існує.
Вважаю, що про такі речі потрібно вести мову. Інша річ, яке ставлення до цього форумчан. Потрібно людям розкривати очі на всю цю нікчемну філософію. Ви нам шановна kvochko допоможете. Ви вже допомогли своїм постом вище.
А тепер зверніть увагу як ці горе-вільнокоханці оспівують свої дії.

Никаких скрытых ловушек, никаких цепей.
Только свободная любовь.
Эй, девочка, ты должна использовать этот момент.
Не упускай его.
Отпусти эти сложные чувства,
И платить за это не придётся.

А чи не прийдеться платити? Як Ви гадаєте?

 
iskrinaДата: Субота, 10.05.2008, 09:08 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Ось декларація, якої вони нібито дотримуються. Зробіть висновки.

Пророчество о декларации независимости.

Декларация личной свободы разработана THE PSYCHEDELIC RANGERS.

1. Отказ от признания устаревших моделей общества, которые построили преграду между человеком и его сознанием.

2. Создание по всему миру, со всей энергией, свойственной молодёжи, революционных коммун, пропагандирующих гармонию отношений между людьми (на которую человек заслужил право в результате собственного развития на протяжение 2 миллиардов лет), - соответствующие уважение точек зрения всего человечества побуждает обнародовать причины, побудившие их( людей) сделать такой шаг. Мы посчитали подобный опыт создания коммун не требующим особых доказательств. Мы считаем, что все равны, что создание таких коммун наделяет нас определёнными неотъемлемыми правилами. К таковым относятся: свобода тела, достижение наслаждения и расширение сознания. Для гарантированного соблюдения этих прав мы, граждане Земли, заявляем о своей любви и своём сочувствие ко всем мужчинам и женщинам в мире, несущим в своих сердцах зерно ненависти, а посему – конфликтующим. Мы торжественно заявляем о тождестве плоти и сознания; все точки зрения все законодательства обязаны уважать и защищать это святое тождество.

Первый переход от слов Декларации к делу имел место 6 октября 1966 г., в Калифорнии.

 
МіхаличДата: Субота, 10.05.2008, 17:56 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Depeche Mode не "горе -вільнокоханці",проспівавши це у 2001 році,вони випустили вініловий альбом у 2007 році.Це говорить не тільки про майстерність виконання,а і про актуальність теми.
Фрі лав буває у собачок під тином!!!!!!! А ми - люди, а не безмозглі тваринки
Щось у Ваших словах є,тільки висказано жорстоко.
free love-термін,що використовувався з девятнадцятого сторічча,для опису соціального руху,який відторгає брак.
free love від хіпі це повний абсурд,там мова йде тільки про секс.Це у мене склалась така думка,був би хіпі,може судив по іншому.
А ідеальні відносини у кожного свої,одного еталону немає.


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
galanetДата: Середа, 14.05.2008, 00:20 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 68
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
морри, а яка Ваша думка з приводу фрі лав у хіппі?
 
АнгелДата: П'ятниця, 16.05.2008, 10:47 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
В сучасному світі все можливе, проте потрібно мати хоч якісь моральні та естетичні цінності! Про яке вільне кохання може йти мова? Отямтеся!

Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
СІАДата: П'ятниця, 16.05.2008, 15:24 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
В тому то і справа, що в нашій країні все вільне. Питання, які тоді в людей моральні цінності?? Раніше було кохання, а зараз - суцільна дегустація. Вільне кохання - це спосіб уникнути відповідальності!! dry

Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
АнгелДата: Вівторок, 27.05.2008, 16:44 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Так, але хто за вільне кохання, а хто - проти? hello
Пишіть!!! fear


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
iskrinaДата: Вівторок, 27.05.2008, 22:40 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я за вільне кохання. Розумію його по своєму. Це коли я кохаю людину без примусу. biggrin biggrin biggrin
 
СІАДата: Середа, 28.05.2008, 14:42 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
iskrina, biggrin
biggrin biggrin biggrin
Ну, ми ж не про таке вільне кохання говоримо haha haha haha . Знаю, це був жарт.
Ми говоримо про те вільне кохання, при котрому молоді люди довго зустрічаються, довго живуть разом, народжуються діти, а потім один із учасників говорить "Маріє, а ти мені вже набридла, піду я мабуть до іншої, а все що між нами було - легкий флірт" )))))))


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
АнгелДата: Середа, 28.05.2008, 15:03 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
От я проти такого вільного кохання. wacko

Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
iskrinaДата: Середа, 28.05.2008, 18:58 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 749
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Quote (Ангел)
От я проти такого вільного кохання.

Проти якого ? Уточніть.
СІА повідомила про життя людей громадянським шлюбом. Описала, що жили довго, народили дітей...
 
морриДата: Четвер, 29.05.2008, 13:26 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
нароооод! я не говорю, что фри-лав - это идеальные отношения!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! что ж вы к словам цепляетесь и все друг друга повторяете??????? angry я дала вам тему....а потом спросила о том, какие на ваш взгляд должны быть идеальные отношения....:) лично я , да, знаю людей, которые хорошо относятся к фри-лаву....молодые- зеленые!!!хих! но я не утверждаю, что сие есть хорошо или идеально! это просто есть! А Я ХОЧУ СЛЫШАТЬ ВАШИ МНЕНИЯ О ВАШЕЙ МЕЧТЕ, О ВАШИХ МЫСЛЯХ ПРО ИДЕАЛЬНЫЕ ОТНОШЕНИЯ!!!!!ну и ответ на вопрос - ОТНОШЕНИЕ К ХИППИ И ИХ СТИЛЕ ЖИЗНИ - FREE LOVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cry

Додано (29.05.2008, 13:26)
---------------------------------------------
МОЕ МНЕНИЕ О ФРИ-ЛАВЕ????ХМ..... ОН БЫЛ, ЕСТЬ, БУДЕТ...И ОТ ЭТОГО НИКУДА НЕ УБЕЖИШЬ...:) НО У КАЖДОГО СВОИ ВЗГЛЯДЫ НА ЭТО! ЭТО МОЖНО ПРИНИМАТЬ ИЛИ ОТТОРГАТЬ...Я НЕ СОБИРАЮСЬ СПАТЬ С КЕМ ПОПАЛО ТОЛЬКО ПО МАЛЕЙШЕМУ ВОЗНИКШЕМУ ЖЕЛАНИЮ, ННННЕ СОБИРАЮСЬ ИДТИ НА ПОВОДУ ЭМОЦИЙ И ИГРЫ ГОРМОНОВ...ХМ, ВОЗМОЖНО БУДЬ ЯЧ НЕ ТАКАЯ МНОГОЕ БЫЛО Б ЛЕГЧЕ...НО ЕСТЬ ТАКАЯ ГЛУПАЯ ШТУКА - ГОРДОСТЬ, ЧЕСТЬ, НРАВЫ, ПРИНЦИПЫ!!!!! И КАК БЫ НЕ ХОТЕЛОСЬ ИХ ПОРОЙ НАРУШИТЬ, ИМЕННО ТО, ЧТО Я МОГУ КОНРОЛИРОВАТЬ СЕБЯ, А НЕ ИДТИ НА ПОВОДУ ЖИВОТНЫХ ИНСТИНКТОВ И ДЕЛАЕТ МЕНЯ ЧЕЛОВЕКОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
МіхаличДата: Четвер, 29.05.2008, 15:42 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Морри!Не потрібно так нервово реагувати!Тема делікатна,кожний гне своєї,і має на це повне право.Я за вільне кохання,але не хочу щоб моя жінка про це знала biggrin
При можливості,пригнув би наліво,але це не "вільне кохання",а просто бл.....,а тому і окрема тема.

Вибачте, але мова йде не про кохання, а про тваринний інстинкт
free love від хіпі це повний абсурд,там мова йде тільки про секс
потрібно мати хоч якісь моральні та естетичні цінності

Ми всі тут правильні,живемо правильно,про хіпі не знаємо нічого,бо в Іскрено їх немає.

Ви даремно "розжохались",просто прочитали всі пости не с того боку.
Давайте ще запитаєм форумчан про відношення до "swinga",хто пойме,що цікавитись ще не значить діяти.А хтось побіжить,доведе батьків до інсульта,бо діти тронулись умом!



Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
СІАДата: Понеділок, 02.06.2008, 18:24 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 81
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
морри,
Quote (морри)
Я МОГУ КОНРОЛИРОВАТЬ СЕБЯ, А НЕ ИДТИ НА ПОВОДУ ЖИВОТНЫХ ИНСТИНКТОВ И ДЕЛАЕТ МЕНЯ ЧЕЛОВЕКОМ!

Ви праві. Я розумію Вас. Відмовляючись від вільного кохання, ми виключаємо змогу знайти швидше своє щастя. Проте, куди спішити?? Так, роки йдуть, скоро вже перебирати буде нічим, але Доля може знайти людину в той момент життя, коли вона її вже зовсім не чекає. Для одних людей вільне кохання - це нормальна річ. Проте існує такий вислів:
"Жінка шукає чоловіка з майбутнім, чоловік шукає жінку з минулим".
Тому, треба жити так, щоб потім не було шкода за безцільно прожиті роки.
Якщо чоловік (хлопець) пропонує жінці (дівчині) жити в вільних стосунках - то чи варто вірити такій людині?? wink


Найбільше успіхів ми досягаємо у тому, до чого маємо найліпший хист.
 
ОДНА_ЖІНКАДата: Понеділок, 02.06.2008, 21:21 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 104
Репутація: 3
Статус: Оффлайн
Quote (Міхалич)
ще запитаєм форумчан про відношення до "swinga",

Свінг-пар в Іскреному не помічено. А можливо хтось знає? Або хоче ?


Хто гупає, тому не відчиняють!
 
МіхаличДата: Вівторок, 03.06.2008, 01:44 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 147
Репутація: 6
Статус: Оффлайн
Якщо чоловік (хлопець) пропонує жінці (дівчині) жити в вільних стосунках - то чи варто вірити такій людині??
А коли поженяться?Мало сімей розбігались на "другий день"?Хіба штамп у паспорту дає якісь гарантії?
Наше життя це нескінченна лотерея,кому як фортить.

Свінг-пар в Іскреному не помічено. А можливо хтось знає? Або хоче ?

Шокований!!!Як Іскрено прогресує,а я вважав,що там навіть такого слова не знають!!!
Для повного щастя нам ще такого дурдому не вистачало!!!!


Я, конечно, как генерал тосты говорить не умею... Я скажу проще: ну - прощай, здоровье.
 
АнгелДата: Вівторок, 03.06.2008, 15:36 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 2
Статус: Оффлайн
Так, Іскрено прогресує, і скоро ще й не таких слів нахватається!!!
Проте, чи знає кожен хоч значення цього слова - це не факт... wacko


Треба робити все для досягнення своєї цілі!!!
 
kvochkaДата: Неділя, 08.06.2008, 12:42 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Оффлайн
морри, ніхто Вас і не звинувачує!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Всі пишуть свою думку, як Ви того й хотіли!!!!!!!!
Але в темі про фрі лав (адже тема так і називається "Ваше отношение к фри-лав") не збираюсь писати про свою мрію і про ідеальні відносини!!!!! Навіщо питати в одній темі про дві різні (категорично різні) речі????? Якщо ця тема стосуюється фрі лав, то яке місце тут ідеальним відносинам???

Quote (морри)
и все друг друга повторяете???????

Тобто, якщо всі проти, то це означає "повторювати"???

Quote (морри)
МОЕ МНЕНИЕ О ФРИ-ЛАВЕ????ХМ..... ОН БЫЛ, ЕСТЬ, БУДЕТ...И ОТ ЭТОГО НИКУДА НЕ УБЕЖИШЬ...:) НО У КАЖДОГО СВОИ ВЗГЛЯДЫ НА ЭТО! ЭТО МОЖНО ПРИНИМАТЬ ИЛИ ОТТОРГАТЬ...Я НЕ СОБИРАЮСЬ СПАТЬ С КЕМ ПОПАЛО ТОЛЬКО ПО МАЛЕЙШЕМУ ВОЗНИКШЕМУ ЖЕЛАНИЮ, ННННЕ СОБИРАЮСЬ ИДТИ НА ПОВОДУ ЭМОЦИЙ И ИГРЫ ГОРМОНОВ...ХМ, ВОЗМОЖНО БУДЬ ЯЧ НЕ ТАКАЯ МНОГОЕ БЫЛО Б ЛЕГЧЕ...НО ЕСТЬ ТАКАЯ ГЛУПАЯ ШТУКА - ГОРДОСТЬ, ЧЕСТЬ, НРАВЫ, ПРИНЦИПЫ!!!!! И КАК БЫ НЕ ХОТЕЛОСЬ ИХ ПОРОЙ НАРУШИТЬ, ИМЕННО ТО, ЧТО Я МОГУ КОНРОЛИРОВАТЬ СЕБЯ, А НЕ ИДТИ НА ПОВОДУ ЖИВОТНЫХ ИНСТИНКТОВ И ДЕЛАЕТ МЕНЯ ЧЕЛОВЕКОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!

З цього можна зробити висновок, що Ви проти фрі лав?

"Свободная любовь" - это такое выражение, типа как "жидкий стул" - вроде слова все понятные, но когда они вместе смысл как-то теряется... tongue


Не люблю критики, але люблю критикувати. Чим і займаюсь.
 
PavloДата: Вівторок, 16.12.2008, 18:08 | Повідомлення # 22
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Фрі-лав? Знаєте, це настільки залежить від самих людей... Деякі насолоджуються одне одним, деякі розділяють секс і кохання. Тобто можуть жити разом, але займатися сексом можуть с ким попало і для них це нормально. Тому тут для кожного індивідуальні поглади.

Додано (16.12.2008, 18:08)
---------------------------------------------
Женщины как яблоки.Самые вкусные висят на самой макушке дерева. Многие мужчины не хотят лезть на дерево за вкусными яблоками, потому что они бояться упасть и удариться. Вместо этого они собирают упавшие яблоки с земли, которые не так хороши, но зато доступны. Поэтому яблоки на макушке думают, что с ними что то не так, хотя на самом деле ОНИ ВЕЛИКОЛЕПНЫ. Им просто нужно дождаться того человека, который не побоится залезть на макушку дерева.

 
PavloДата: Вівторок, 16.12.2008, 20:10 | Повідомлення # 23
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Ви кажете все вірно! Я за! А чому ж ви до сих пір кочуєте? biggrin
 
PavloДата: Вівторок, 16.12.2008, 20:26 | Повідомлення # 24
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
А! так у вас є дружина? О! Тоді я забираю слова назад! дякую за побажання!!! В мене наврядчи це все буде...
 
oli4kaДата: Середа, 07.01.2009, 10:18 | Повідомлення # 25
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (Pavlo)
В мене наврядчи це все буде

Такий Pavlo, оптиміст за село наше,а за своє особисте життя... wacko


 
PavloДата: Середа, 14.01.2009, 07:22 | Повідомлення # 26
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Я то потиміст... Але побудувати родину - це не є головним завданням, головне духовний розвиток... Якщо подружжя сильні душею, то яке може бути фрі-лав?
 
oli4kaДата: Середа, 21.01.2009, 19:35 | Повідомлення # 27
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Quote (oli4ka)
Я то потиміст..

Що таке "Потиміст"?
Quote (Pavlo)
Але побудувати родину - це не є головним завданням,

Я не погоджуюся з Вами Pavlo, сім"я- це основне що є в житті !!!!!

Додано (21.01.2009, 19:35)
---------------------------------------------
Так називається "вільне кохання"для людей,які бояться відповідальності.Без відчуття відповідальності сім"ю не створиш.І тому мені здається що такий вид кохання не має твердого підгрунтя.Це все досить просто,фри-лав для якогось "легкого роману" підходить в самий раз .Ну не для таких як я.Для мене кохання це серйозно!!!!


 
ДепутатДата: Середа, 21.01.2009, 21:10 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 345
Репутація: 5
Статус: Оффлайн
hands

- Я не господин, господа все в Париже ... (Собачье сердце)
 
PavloДата: Четвер, 22.01.2009, 09:38 | Повідомлення # 29
Генерал-полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 1091
Репутація: 13
Статус: Оффлайн
Ти цілком права!!! Взагалі, фрі-лав - це для похотливих людей...
 
oli4kaДата: П'ятниця, 23.01.2009, 17:32 | Повідомлення # 30
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 758
Репутація: 15
Статус: Оффлайн
Free- це вільний в перекладі,і якщо чесно мені здається що навіть поняття "любов" і "вільний" не сумісні.Але це чисто моя думка.

 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Ваше отношение к фри-лав.
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • Pavlo
  • oli4ka
  • iskrina
  • Депутат
  • denis-vanv
  • Дядяша
  • Міхалич
  • ОДНА_ЖІНКА
  • СІА
  • sanfed
  • Хто сьогодні був на форумі:

    Copyright Стеценко В.П. © 2024
    Сайт створено у системі uCoz